Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Ekspresowe przelewy na Ukrainę – TavexWise & PrivatBank

Autorem artykułu jest Jakub Hertel – opublikowano w kategorii Rynek walut, Tematy pozostałe dnia 18.05.2020
Cena złota (XAU-PLN)
6 949,88 PLN/oz
  
- 7,06 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
98,05 PLN/oz
  
+ 0,53 PLN

Czas to pieniądz, dlatego w trosce o Państwa czas nieustannie poszerzamy i ulepszamy zakres naszych usług, aby korzystanie z nich było czystą przyjemnością.

Przelew ekspresowy na Ukrainę z TavexWise

Zdajemy sobie sprawę, że wykonywanie tradycyjnych przelewów bankowych za granicę jest zbyt długie i niekorzystne w stosunku do opłat pobieranych za realizację tego typu przelewu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy możliwość dokonywania przelewów również na Ukrainę, we współpracy z bankiem PrivatBank.

Prosty i szybki przelew na Ukrainę

Na rynku istnieje wiele firm zajmujących się realizacją przelewów międzynarodowych, które oferują możliwość znacznie szybszej realizacji transferu pieniężnego za granicę niż banki. Nie pozostaje to jednak bez znaczenia dla wysokości pobieranych przez tego typu podmioty dodatkowych opłat. Dla firmy Tavex najważniejsza jest obsługa klienta na najwyższym poziomie, tak aby klient czuł, że współpraca z TavexWise opiera się wyłącznie na uczciwych zasadach.

TavexWise generuje ponad 300 000 transakcji międzynarodowych miesięcznie. Dołącz do grupy zadowolonych klientów oraz ciesz się łatwością i szybkością wykonywanych przelewów! Od teraz wysłanie pieniędzy na Ukrainę jeszcze nigdy nie było tak proste – wystarczy wybrać odbiorcę, wprowadzić kwotę, którą chcemy przelać (a przy okazji sprawdzić, ile udało nam się zaoszczędzić), a następnie wysłać przelew.

Wyślij ekspresowy przelew na Ukrainę już dziś i przekonaj się, dlaczego TavexWise to najlepsze rozwiązanie!

Ekspresowe przelewy na Ukrainę – TavexWise & PrivatBank
Ekspresowe przelewy na Ukrainę – TavexWise & PrivatBank

Możesz chcieć również przeczytać