Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Junior Sales Specialist

To ogłoszenie nie jest aktualne. Data ostatniej rekrutacji to grudzień 2022 r.

Junior Sales Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy jednym z największych sprzedawców metali szlachetnych i walut w Europie. Za nami blisko 30 lat historii istnienia firmy, które ukształtowało grupę ponad 270 pracowników w 12 krajach europejskich. Rośniemy w siłę także na naszym lokalnym rynku i otwieramy kolejne oddziały. Obecnie nasz polski zespół liczy ponad 80 wspaniałych osób. Jeśli szukasz miejsca gdzie będziesz mógł rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności i zdobyć nowe to dobrze trafiłeś.

Zaaplikuj i zasil nasze szeregi!

Twoje obowiązki:

Do twoich głównych obowiązków będzie należała bezpośrednia, osobista obsługa klienta w oddziale. Skup i sprzedaż oferowanych przez Tavex walut. Profesjonalne doradztwo produktowe w zakresie złota inwestycyjnego. Sprzedaż i skup metali szlachetnych (złoto, srebro, platyna) zarówno tych ze stałej oferty firmy jak również biżuterii czy innych wyrobów. Dodatkowo zajmiesz się również obsługą transferów pieniężnych oraz wysyłką zamówień do klientów.

Nasze wymagania:

Nie musisz posiadać doświadczenia w naszej branży, wszystkiego chętnie Cię nauczymy, dobrze jednak abyś miał już wcześniejsze doświadczenia w pracy z klientem. Bardzo ważne jest dla nas, aby nasi pracownicy posiadali minimum wykształcenie średnie i swobodnie operowali dużymi liczbami, bez tego praca u nas będzie dla Ciebie bardzo męcząca. Warunkiem koniecznym jest znajomość języka polskiego, nie musi być to Twój język ojczysty, musisz się nim jednak swobodnie porozumiewać. Pracujemy w międzynarodowym środowisku, więc na tym stanowisku mile widziana jest znajomość minimum jednego języka obcego.

To oferujemy:

Od pierwszego dnia pracy zaoferujemy Ci umowę o pracę z wynagrodzeniem w wysokości 40 zł brutto za godzinę (pełny etat to średnio 6720 zł brutto miesięcznie). W pierwszych miesiącach pracy zapewnimy Ci również intensywne szkolenie, które da Ci samodzielność i komfort pracy na Twoim nowym stanowisku. Będziesz pracował w godzinach pracy oddziału w oparciu o grafik. Harmonogram pracy układany jest z miesięcznym wyprzedzeniem, więc Twój czas pracy będzie kształtowany elastycznie i pozwoli Ci pogodzić pracę na przykład z nauką. Po okresie próbny zaproponujemy Ci również benefity takie jak: opieka medyczna, pakiet sportowy i dofinansowanie nauki.

Praca w Tavex – Junior Sales Specialist

 

Aplikacje prosimy przesyłać przez formularz znajdujący się pod poniższym przyciskiem:

Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumencie aplikacyjnym prosimy o zamieszczenie następującej adnotacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tavex Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jeśli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Tavex Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Prosimy również o zapoznanie się z informacją dla kandydatów do pracy, w której znajdują się informacje o procesie rekrutacji i przetwarzaniu danych.

 

Powrót do ofert