Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Metody płatności

Opublikowano przez Kirke Sööt 2 lata temu
Cena złota (XAU-PLN)
7 300,90 PLN/oz
  
+ 7,01 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
93,05 PLN/oz
  
- 0,76 PLN

Klienci firmy Tavex mogą nabyć złote i srebrne wyroby poprzez złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym lub odwiedzając jedną z naszych placówek. Należy pamiętać o tym, że klient, zleceniodawca oraz odbiorca muszą zawsze być tą samą osobą. Zasada ta ma zastosowanie zarówno podczas zakupów w sklepie internetowym oraz zakupów w każdej z naszych placówek.

Opłacenie zamówienia ze sklepu internetowego

Tavex akceptuje przelewy bankowe.

Faktura:

Po złożeniu zamówienia poprzez nasz sklep internetowy potwierdzenie zamówienia, zawierające informacje dotyczące płatności, zostanie przesłane na adres e-mail podany podczas procesu finalizacji transakcji. Podczas tworzenia przelewu bankowego należy podać poniższe dane, aby płatność za zamówienie trafiła najszybciej jak to możliwe na nasze konto bankowe:

Odbiorca: Tavex Sp. z o.o.
Adres: Świętokrzyska 32, 00-116 Warszawa

Podczas dokonywania przelewu bankowego należy zawsze powoływać się na numer podany w potwierdzeniu zamówienia.

Rozliczenie środków:

Rozliczenie Twojego zamówienia może potrwać od 1-2 dni roboczych w zależności od banku, z którego nadany będzie przelew.

Ograniczenia przelewów oraz opłaty:

Nie ma maksymalnego ani minimalnego limitu ani żadnych opłat związanych z przelewaniem środków na konta Tavex Sp. z o.o. za pośrednictwem przelewów bankowych.

Dokonywanie płatności w innych walutach:

Jeżeli chcecie Państwo dokonać płatności za fakturę w EUR, USD lub GBP, prosimy o skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu +48 22 114 00 20.

Wymagane dokumenty:

Dla zakupów o wartości przewyższającej EUR 15’000 (lub równowartości tej kwoty w PLN), będziemy od Państwa wymagali przedstawienia ważnego dokumentu tożsamości oraz dokumentów potwierdzających pochodzenie pieniędzy.

Możesz chcieć również przeczytać