Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Polityka cenowa

Firma Tavex Sp. z o.o. gwarantuje najlepsze ceny złota inwestycyjnego, wyrobów ze srebra, wymiany walut oraz złomu biżuterii złota i srebra w Polsce. Jeżeli jakakolwiek inna firma zaoferuje Państwu lepszą cenę w Polsce dołożymy wszelkich starań aby obniżyć naszą cenę do najniższego poziomu przy danej transakcji. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 22 114 00 20 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail kontakt@tavex.pl. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z naszym sklepem www.tavex.pl.

Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe warunki handlowe dotyczące polityki cenowej w sklepie www.tavex.pl.

Szczegółowe zasady dotyczące polityki cenowej

ZŁOTO INWESTYCYJNE I PRODUKTY SREBRNE

Aby zastosować naszą politykę cenową dokonujemy porównań w momencie dokonywania transakcji. Cena produktu u konkurencji musi być widoczna w sklepie internetowym konkurencji lub na ich stronie internetowej. Za konkurencję uważa się polską firmę, której obszarem działania jest obrót produktami złota inwestycyjnego i srebra. W niektórych przypadkach cena konkurencji jest weryfikowana poprzez pismo lub ofertę uzyskaną od dyrektora lub osoby decyzyjnej w firmie konkurencyjnej.

  • Cena złotych/srebrnych sztabek jest porównywana z ceną nieobiegowych sztabek złota/srebra u konkurencji, posiadających certyfikaty od znanych producentów takich jak Valcambi, PAMP Suisse czy Perth Mint.
  • Cena wybijanych sztabek złota/srebra jest porównywana z cenami produktów w zamkniętych opakowaniach u konkurencji.
  • Cena złotych/srebrnych monet jest porównywana z ceną monet w dobrym stanie, pozbawionych uszkodzeń, przechowywanych w oryginalnych opakowaniach u konkurencji.
  • Podmiot konkurencyjny musi mieć dostępną wymaganą ilość monet i/lub sztabek w dniu zakupu.

Cena nie może być niższa od aktualnej ceny złota.

WYMIANA WALUT

Aby zastosować naszą politykę cenową dokonujemy porównań w momencie dokonywania transakcji. Cena produktu u konkurencji musi być widoczna w sklepie internetowym konkurencji lub na ich stronie internetowej, a także firma konkurencyjna musi posiadać na stanie wymaganą ilość waluty. Cena nie powinna być wyższa ani też niższa od aktualnej oficjalnej ceny rynkowej na daną walutę.

ZŁOM BIŻUTERII ZŁOTA I SREBRA

Aby zastosować naszą politykę cenową dotyczącą złomu złota i srebra dokonujemy porównań w momencie dokonywania transakcji. Cena produktu u konkurencji musi być widoczna w sklepie internetowym konkurencji lub na ich stronie internetowej. Cena nie może przekraczać aktualnej ceny rynkowej złota i/lub srebra. Podmiot konkurencyjny musi mieć możliwość dokonania zapłaty w tym samym dniu za odkupowany złom złota/srebra.