Stwórz nowe powiadomienie cenowe

dealer metali szlachetnych i walut

  • Złoto
  • Srebro
  • Waluty

U S Ł U G I

Złoto inwestycyjne

Znajdziesz u nas najbardziej popularne złote monety bulionowe oraz sztabki złota o wadze od 1 grama do 1 kilograma.

01

Srebro inwestycyjne

Zadbaj o dywersyfikację i wybierz srebrne sztabki i monety bulionowe. Dla kolekcjonerów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę monet premium.

02

Skup złota i srebra

Zdecydowałeś się na spieniężenie posiadanych sztabek lub monet? W szkatułce z biżuterią zalega złoty łańcuszek lub pierścionek, którego już nie nosisz? W naszych salonach prowadzimy również skup złota i srebra.

03

Wymiana walut

Nasza obszerna tablica walutowa prezentuje ponad 60 walut z całego świata! Brak kantoru w okolicy? Zamów walutę z dostawą do domu!

04

Przekazy pieniężne

W salonach Tavex, z pomocą usługi MoneyGram umożliwiamy wysyłanie i odbieranie pieniędzy nawet w najbardziej odległych zakątkach naszego globu.

05

H i s t o r i a

Co łączy wypożyczalnię wideo ze złotem?

Wszystko zaczęło się w Estonii w kwietniu 1991 roku. Wtedy zostaje założona spółka, której główną działalnością były…wypożyczalnie wideo w Tallinn Video Center. Tak właśnie zyskaliśmy swoją pierwotną nazwę – Tavid. Firma, aktywnie szukając sposobów na zwiększenie przychodów poszerzyła działalność i rok później przeprowadziła pierwszą transakcję walutową.

Finlandia

Pierwsza zagraniczna spółka zależna Tavid AS została założona w 1996 roku w Finlandii. Została nazwana Tavex OY. Wdrożono usługę ekspresowego przesyłania pieniędzy między Finlandią i Estonią, co w tamtym czasie było unikalne!

Łotwa

W 2002 roku firma kontynuowała ekspansję, wchodząc na Łotwę pod nazwą Tavex SIA. Ciężka praca przyniosła sukces i Tavex sukcesywnie zdobywał nowych klientów oferując usługi najwyższej jakości.

Sprzedajemy pierwsze złoto inwestycyjne!

W 2004 roku Tavex zaczął oferować każdemu możliwość ulokowania swoich pieniędzy w złocie inwestycyjnym. Jeden kilogram złota inwestycyjnego kosztował wówczas około 10 865 EUR.

Szwecja

W 2005 roku rozpoczęła działalność nasza druga filia w Skandynawii – Tavex AB. Zaczęliśmy oferować w Szwecji usługi wymiany walut i sprzedawać złoto inwestycyjne po konkurencyjnych cenach. Dzięki doskonałej obsłudze, przyjaznej dla klienta cenie i zaangażowaniu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów!

Bułgaria

W 2009 roku powstał Tavex EOOD w Bułgarii.

Dania

W 2010 roku Tavex kontynuował swoją misję na rynku skandynawskim i otworzył biuro w Danii z dumą oferując nasze usługi i prezentując zalety inwestowania w metale szlachetne.

Norwegia

Pierwsze biuro obsługujące klientów w Oslo zostało otwarte w maju 2014 r. Grupa Tavex wkroczyła w nową erę w swojej historii zapewniając klientom szerszy niż dotychczas zakres usług.

2013

Grupa Tavex sprzedała w 2013 r. łącznie 3137 kilogramów złota inwestycyjnego. Niepewna przyszłość światowej gospodarki i polityka pieniężna wywołały zainteresowanie alternatywnymi możliwościami inwestycyjnymi, takimi jak metale szlachetne.

Polska

W ciągu lat grupa Tavex rozrastała się o kolejne kraje, aby w 2014 roku pojawić się w Polsce, a dokładniej w Warszawie. Od tego momentu sukcesywnie zdobywamy zaufanie nowych klientów i rozrastamy się o kolejne miasta. Rok 2020 to rok skokowego rozwoju polskiego oddziału, na który składa się otwarcie nowych oddziałów w Warszawie i Katowicach. Obecnie w samej Polsce zatrudniamy powyżej 90 osób i jesteśmy obecni w 7 miastach!

Tavex w liczbach

12

państw

8

miast w Polsce

0+

lat na rynku

12

salonów w Polsce

300

osób w 12 krajach

12

państw

8

miast w Polsce

30

lat na rynku

12

salonów w Polsce

300

osób w 12 krajach

Nasza długa historia pozwala nam zapewnić Ci to, co najlepsze

Pełna historia zakupów, wgląd do wszystkich swoich inwestycji, wirtualny i rzeczywisty portfel inwestycyjny, własne powiadomienia i boty cenowe oraz specjalne oferty – to wszystko dzięki rejestracji bezpłatnego konta Tavex ID!

Rejestracja Tavex ID

(Odpowiadając na pytanie oświadczasz, że jesteś świadomy odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych oświadczeń.)

Słabe Mocne
Słabe Mocne