Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Wykresy walutowe na żywo

Ceny zmienione 4 minuty temu
Waluta
Otwórz: -
Zamknij: -
Niska: -
Wysoka: -
Obecny kurs %
Tavex ID

Stwórz bezpłatny i bezpieczny Tavex ID, aby otrzymać pierwszą dostawę za darmo, dostęp do wersji demo i wersji prawdziwej menedżera portfela inwestycyjnego, narzędzi inwestycyjnych i więcej.

Utwórz Tavex ID
Tavex ID

Stwórz bezpłatny i bezpieczny Tavex ID, aby otrzymać pierwszą dostawę za darmo, dostęp do wersji demo i wersji prawdziwej menedżera portfela inwestycyjnego, narzędzi inwestycyjnych i więcej.


Pytania

Czy Tavex może wysłać do mnie waluty za pośrednictwem przesyłki pocztowej?

Istnieje możliwość zamówienia waluty z dostawą kurierem Pocztex. W tym celu zapraszamy do wypełnienia formularza “Waluta z dostawą do domu”. Po wypełnieniu formularza, otrzymacie Państwo fakturę pro-forma. Koszt wysyłki waluty to 20 zł dla każdego zamówienia do 5000 zł.

Czy w Tavex można rozmieniać i wymieniać banknoty oraz monety?

Tak.

-Opłata przy wymianie mniejszych banknotów na większe zależy od ich ilości oraz waluty. Aby uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu +48 22 114 00 20 lub mailowo pod adresem tavex@tavex.pl.

– Opłata przy wymianie polskich monet na banknoty zależy od ilości. Aby uzyskać dodatkowe informacji, prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu +48 22 114 00 20 lub emailem tavex@tavex.pl.

Jakie metody płatności są akceptowane przez Tavex?

Za zamówione towary, waluty można dokonać płatności gotówką, BLIKiem lub przelewem bankowym. Przy płatności BLIKiem do kursu doliczany jest 1% na poczet opłat transakcyjnych.

– Wymagany jest ważny dokument potwierdzający tożsamość w przypadku zamówień opiewających na kwotę przekraczającą 15 000 EUR (lub jej równowartość w PLN).

– Dokumentacja dotycząca pochodzenia pieniędzy będzie wymagana w przypadku większych płatności. Przed dokonaniem przelewu na jedno z naszych kont prosimy o skontaktowanie się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje pod numerem telefonu +48 22 114 00 20 lub tavex@tavex.pl.

W jaki sposób Tavex ustala kursy?

Ceny są ustalane według aktualnych cen na rynku walutowym i są dostosowywane do cen naszych konkurentów tak, aby Tavex mógł oferować możliwie najlepsze ceny na rynku.

Czytaj wszystko

Dlaczego inwestować z Tavex?
  • Otrzymujesz najlepsze ceny na rynku
  • Dostarczamy narzędzia i porady 24/7
  • Przyjazna obsługa w całej Europie

Wyślij na email