Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Tavex – kantor Warszawa Centrum

Interesuje Cię wymiana walut w Warszawie? Szukasz partnera, który zaoferuje Ci najbardziej korzystne kursy walut? Kantor Tavex to naprawdę świetny wybór – posiadamy prawdopodobnie najbardziej konkurencyjne kursy walut w Warszawie. Jesteśmy także najczęściej i najlepiej ocenianym kantorem w stolicy – zapraszamy do podstrony z opiniami, gdzie możecie Państwo sami zapoznać się z ocenami naszych klientów. Sprawdźcie nas osobiście!

Ceny zmienione 5 minuty temu
1 USD
=3,83 PLN
5 USD
=19,13 PLN
10 USD
=38,25 PLN
15 USD
=57,38 PLN
20 USD
=76,50 PLN
30 USD
=114,75 PLN
40 USD
=153,00 PLN
50 USD
=191,25 PLN
100 USD
=382,50 PLN
150 USD
=573,75 PLN
200 USD
=765,00 PLN
300 USD
=1 147,50 PLN
500 USD
=1 912,50 PLN
1000 USD
=3 825,00 PLN

Zarezerwuj kurs na 1 godzinę

Będąc w biurze po prostu podaj nam swój email
Dziękujemy za zamknięcie transakcji na 1 godzin. Możesz dokończyć zamówienie odwiedzając biuro i będąc dam podaj nam swój adres email aby dokonać jednej z najlepszych transakcji na rynku Otrzymaj wskazówki dojazdu do biura
Twoja transakcja zostanie zamknięta za
Szczegóły transakcji
EUR 1000
SEK9555
Kurs wymiany0.6547
Opłata2 EUR
Łącznie do zapłaty1002 EUR
Odbiorca dostaje9555 SEK

Your transfer details have been expired

Kantor Warszawa Świętokrzyska

Nasza nowa strona to nie tylko sam wygląd, ale również szersze możliwości, w trosce o pozytywne doświadczenia naszych klientów. Nie jesteśmy jedynie tradycyjnym, stereotypowym kantorem wymiany walut w Warszawie i oprócz bieżącej wymiany stacjonarnej umożliwiamy między innymi:

  • telefoniczną lub internetową rezerwację waluty, z odbiorem osobistym w oddziale;
  • zamówienie waluty z dostawą kurierem do domu;
  • transfery pieniężne na cały świat, realizowane w kilka minut!

 

Wymiana walut w Warszawie

Kantor Tavex oferuje zdecydowanie najszerszy wybór walut w całej Warszawie. Do Państwa dyspozycji przekazujemy blisko 60 walut – również tych najbardziej egzotycznych i pożądanych pozycji, jak rial katarski czy szyling kenijski, które ciężko jest dostać gdziekolwiek indziej w Polsce! Oprócz największego wyboru walut pośród innych kantorów wyróżniamy się stałą ich dostępnością w dowolnych sumach, możliwościami rezerwacji atrakcyjnego kursu oraz wyjątkowo konkurencyjnymi kursami wymiany.

 

Promocyjne kursy wymiany walut dla dużych transakcji

Jeżeli planują Państwo kupić lub sprzedać dużą sumę pieniędzy, tj. dokonać transakcji wymiany waluty o wartości przekraczającej 4000 PLN, możemy zaoferować lepszą cenę niż wynika to z aktualnego cennika! Specjalny kurs dla dużej transakcji mogą Państwo poznać w dowolnym momencie, kontaktując się z nami pod nr tel. +48 22 114 00 20, jak również za pośrednictwem profilu @TavexPolska na Facebooku. Kursy wymiany walut pokazane na naszej stronie są zawsze aktualne i obowiązujące dla transakcji w naszym oddziale. Ceny walut są automatyczne odświeżane w odstępach ok. 5-minutowych.

 

Z nami dobrze przygotujesz się do podróży

Nasz zespół zawsze z przyjemnością doradzi Państwu jak najlepiej przygotować się do wyjazdu zagranicznego. Wiedza niestety może być ulotna, dlatego w trosce o bezpieczeństwo Państwa wyjazdów wprowadziliśmy do sprzedaży piękne, kolorowe przewodniki do wszystkich krajów, których wymianę waluty oferujemy. Pełen wybór dostępny jest w zakładce „Przewodniki podróżnicze” w naszym drugim sklepie z produktami kolekcjonerskimi i nie tylko, TavexPlus!

 

Tavex – Twój kantor w centrum Warszawy

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kantoru wymiany walut Tavex, który znajduje się w Centrum Warszawy, ul. Świętokrzyska 32 (wysokość Pałacu Kultury i Nauki, odcinek między ul. Emilii Plater oraz ul. Marszałkowska). Dla tych z Państwa, którzy nie mogą odwiedzić naszego biura, oprócz usług bezpośredniej wymiany walut w oddziale Tavex oferuje również możliwość wysyłki walut kurierem (tzw. „Waluta z dostawą do domu”), natomiast jeżeli posiadacie Państwo stare banknoty wycofane z obiegu, możemy je od Państwa odkupić. Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9-20 oraz w soboty w godz. 10-15!

tavex-kantor-warszawa-oddzial-centrum-swietokrzyska tavex-kantor-centrum-warszawa-oddzial-swietokrzyska

Popularne pytania

Czy Tavex może wysłać do mnie waluty za pośrednictwem przesyłki pocztowej?

Istnieje możliwość zamówienia waluty z dostawą kurierem Pocztex. W tym celu zapraszamy do wypełnienia formularza “Waluta z dostawą do domu”. Po wypełnieniu formularza, otrzymacie Państwo fakturę pro-forma. Koszt wysyłki waluty to 20 zł dla każdego zamówienia do 5000 zł.

Czy w Tavex można rozmieniać i wymieniać banknoty oraz monety?

Tak.

-Opłata przy wymianie mniejszych banknotów na większe zależy od ich ilości oraz waluty. Aby uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu +48 22 114 00 20 lub mailowo pod adresem tavex@tavex.pl.

– Opłata przy wymianie polskich monet na banknoty zależy od ilości. Aby uzyskać dodatkowe informacji, prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu +48 22 114 00 20 lub emailem tavex@tavex.pl.

Czy istnieje konieczność wstępnego zamówienia waluty?

Zwykle bez problemu przygotowujemy większe sumy walut zagranicznych w przeciągu krótkiego czasu. Zalecamy jednakże wcześniejsze skontaktowanie się z naszymi pracownikami, aby zarezerwować / zamówić większą sumę pod numerem telefonu +48 22 114 00 20 lub mailowo tavex@tavex.pl.

Czy Tavex oferuje lepsze kursy walut w przypadku wymiany większych sum?

Zawsze staramy się zaoferować lepsze kursy walut w przypadku kwot przekraczających 4000 PLN. Nie wahaj się spytać o lepszy kurs waluty u kasjera lub pod numerem telefonu +48 22 114 00 20. Zaoferowana cena pozostaje wiążąca przez 1 godzinę, o ile nie było innych ustaleń w tej kwestii.

Czy istnieje możliwość sprzedaży/zakupu innych walut?

Nie mamy możliwości sprzedaży walut, które nie znajdują się w naszych magazynach. Skupujemy również waluty spoza listy, jak i banknoty wycofane z obiegu. Więcej informacji na stronie: https://tavex.pl/skup-wycofanych-walut/

TAVEX

Ciesz się podróżą i większą ilością pieniędzy

Koncern Tavex posiada swoje biura w 9 krajach europejskich. W trakcie podróży odwiedź jedno z 30 biur w Europie Północnej i Środkowej i poznaj prawdopodobnie najbardziej korzystną opcję wymiany waluty!

Najbliższe biuro Tavex to Tavex Świętokrzyska

Kontakt Tel: +48 22 114 00 20