Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Tavex – kantor Warszawa Centrum

Interesuje Cię wymiana walut w Warszawie? Szukasz partnera, który zaoferuje Ci najbardziej korzystne kursy walut? Kantor Tavex to naprawdę świetny wybór – posiadamy prawdopodobnie najbardziej konkurencyjne kursy walut w Warszawie. Jesteśmy także najczęściej i najlepiej ocenianym kantorem w stolicy – zapraszamy do podstrony z opiniami, gdzie możecie Państwo sami zapoznać się z ocenami naszych klientów. Sprawdźcie nas osobiście!

Ceny zmienione 52 sekund temu
1 USD
=3,96 PLN
5 USD
=19,79 PLN
10 USD
=39,58 PLN
15 USD
=59,37 PLN
20 USD
=79,16 PLN
30 USD
=118,74 PLN
40 USD
=158,32 PLN
50 USD
=197,90 PLN
100 USD
=395,80 PLN
150 USD
=593,70 PLN
200 USD
=791,60 PLN
300 USD
=1 187,40 PLN
500 USD
=1 979,00 PLN
1000 USD
=3 958,00 PLN

Zarezerwuj kurs na 1 godzinę

Będąc w biurze po prostu podaj nam swój email
Dziękujemy za zamknięcie transakcji na 1 godzin. Możesz dokończyć zamówienie odwiedzając biuro i będąc dam podaj nam swój adres email aby dokonać jednej z najlepszych transakcji na rynku Otrzymaj wskazówki dojazdu do biura
Twoja transakcja zostanie zamknięta za
Szczegóły transakcji
EUR 1000
SEK9555
Kurs wymiany0.6547
Opłata2 EUR
Łącznie do zapłaty1002 EUR
Odbiorca dostaje9555 SEK

Your transfer details have been expired

Kantor Warszawa Świętokrzyska

Nasza nowa strona to nie tylko sam wygląd, ale również szersze możliwości, które oferujemy w trosce o pozytywne doświadczenia naszych obecnych i przyszłych klientów. Nie jesteśmy jedynie tradycyjnym, stereotypowym kantorem wymiany walut w Warszawie i oprócz bieżącej wymiany stacjonarnej umożliwiamy między innymi:

  • telefoniczną lub internetową (za pomocą wiadomości mailowej lub Facebooka) rezerwację waluty na 1 godzinę, z odbiorem osobistym w oddziale;
  • rewolucyjną i jedyną w kraju usługę, czyli zamówienie waluty online przez koszyk na naszej stronie internetowej, z 2 możliwościami odebrania zamówienia – ubezpieczona dostawa kurierem już w 24 godziny lub odbiór osobisty w oddziale w Warszawie, w dowolnym momencie po zaksięgowaniu płatności;
  • transfery pieniężne na cały świat w ramach usługi TavexWise, realizowane zaledwie w kilka minut!

 

Kantor wymiany walut w Warszawie

Kantor Tavex oferuje zdecydowanie najszerszy wybór walut w całej Warszawie. Nasza obszerna tablica walutowa prezentuje do Państwa dyspozycji ponad 60 walut z całego świata – również tych najbardziej egzotycznych i pożądanych pozycji, jak rial katarski, funt libański czy szyling kenijski, które ciężko jest dostać gdziekolwiek indziej w Polsce! Oprócz największego wyboru walut pośród innych kantorów wyróżniamy się stałą ich dostępnością w dowolnych sumach, możliwościami rezerwacji atrakcyjnego kursu w danej chwili oraz wyjątkowo konkurencyjnymi kursami wymiany.

 

Wymiana walut – promocyjne kursy walut Warszawa

Rynek w stolicy oferuje mnogość rozwiązań, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego miejsca, w którym możliwa jest wymiana waluty. Nie ulega wątpliwości, że jednym z głównych, decydujących kryteriów, kiedy przychodzi chwila zakupu waluty, są możliwie najbardziej korzystne kursy walut. W Tavex sprzedajemy waluty zarówno detalicznie, jak i hurtowo, co ma bezpośrednie przełożenie na atrakcyjność oferty. To oznacza, że jeżeli planują Państwo kupić lub sprzedać dużą sumę pieniędzy, tj. dokonać transakcji wymiany waluty o wartości przekraczającej 4000 PLN, możemy zaoferować lepszą cenę niż wynika to z aktualnego cennika! Specjalny kurs hurtowy dla dużej transakcji mogą Państwo poznać w dowolnym momencie, kontaktując się z nami pod nr tel. +48 22 114 00 20, jak również za pośrednictwem profilu @TavexPolska na Facebooku lub poprzez wiadomość mailową. Najwygodniej jednak będzie skorzystać z kalkulatora walutowego, znajdującego się na tej podstronie lub na stronie głównej Tavex. Prosimy pamiętać, że kursy wymiany walut pokazane na naszej stronie są zawsze aktualne i obowiązujące dla transakcji detalicznych w naszym oddziale. Ceny walut są automatycznie odświeżane w odstępach ok. 5-minutowych.

 

Z nami dobrze przygotujesz się do podróży

Tavex to prawdziwy kantor-diament wśród firm dokonujących wymiany waluty w Warszawie. Nie tylko dostarczamy odpowiednią gotówkę, ale również dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów z ich planowanych podróży, dlatego nasz zespół zawsze z przyjemnością doradzi Państwu jak najlepiej przygotować się do wyjazdu zagranicznego. Wiedza niestety może być ulotna, dlatego w trosce o bezpieczeństwo Państwa wyjazdów przygotowaliśmy specjalną serię artykułów „Jaką walutę zabrać do […]?”, która jest regularnie publikowana i rozwijana na blogu firmowym na naszej stronie pod pozycją „artykuły walutowe”. Oprócz tego, w sprzedaży stacjonarnej posiadamy piękne, kolorowe przewodniki do wszystkich krajów, których wymianę waluty oferujemy – zapytaj doradcę w oddziale lub telefonicznie o możliwość dokupienia poradnika!

 

Warszawa kantor Tavex – atrakcyjne kursy walut

Zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału – kantor wymiany walut Tavex znajduje się w Centrum Warszawy, ul. Świętokrzyska 32 (wysokość Pałacu Kultury i Nauki, odcinek między ul. Emilii Plater oraz ul. Marszałkowska) i jest dostępny do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-20:00 oraz w soboty w godz. 10:00-15:00.

Dla tych z Państwa, którzy nie mogą odwiedzić naszego biura, oprócz usług bezpośredniej wymiany walut w oddziale Tavex oferuje również możliwość wysyłki walut kurierem (tzw. „Waluta z dostawą do domu”) – w ten niespotykany sposób jesteśmy jedną z nielicznych firm działających jak całodobowy kantor Warszawa 24h, gdyż zamówienia online można składać o dowolnej porze dnia i nocy.

Natomiast jeżeli posiadacie Państwo stare banknoty wycofane z obiegu, możemy je od Państwa odkupić. Serdecznie zapraszamy do przetestowania naszych usług – gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz zadowolenie z przebiegu transakcji!

tavex-kantor-warszawa-oddzial-centrum-swietokrzyska

Newsy finansowe


Popularne pytania

Czy Tavex może wysłać do mnie waluty za pośrednictwem przesyłki pocztowej?

Istnieje możliwość zamówienia waluty z dostawą kurierem Pocztex. W tym celu zapraszamy do wypełnienia formularza “Waluta z dostawą do domu”. Po wypełnieniu formularza, otrzymacie Państwo fakturę pro-forma. Koszt wysyłki waluty to 20 zł dla każdego zamówienia do 5000 zł.

Czy w Tavex można rozmieniać i wymieniać banknoty oraz monety?

Tak.

-Opłata przy wymianie mniejszych banknotów na większe zależy od ich ilości oraz waluty. Aby uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu +48 22 114 00 20 lub mailowo pod adresem tavex@tavex.pl.

– Opłata przy wymianie polskich monet na banknoty zależy od ilości. Aby uzyskać dodatkowe informacji, prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu +48 22 114 00 20 lub emailem tavex@tavex.pl.

Czy istnieje konieczność wstępnego zamówienia waluty?

Zwykle bez problemu przygotowujemy większe sumy walut zagranicznych w przeciągu krótkiego czasu. Zalecamy jednakże wcześniejsze skontaktowanie się z naszymi pracownikami, aby zarezerwować / zamówić większą sumę pod numerem telefonu +48 22 114 00 20 lub mailowo tavex@tavex.pl.

Czy Tavex oferuje lepsze kursy walut w przypadku wymiany większych sum?

Zawsze staramy się zaoferować lepsze kursy walut w przypadku kwot przekraczających 4000 PLN. Nie wahaj się spytać o lepszy kurs waluty u kasjera lub pod numerem telefonu +48 22 114 00 20. Zaoferowana cena pozostaje wiążąca przez 1 godzinę, o ile nie było innych ustaleń w tej kwestii.

Czy istnieje możliwość sprzedaży/zakupu innych walut?

Nie mamy możliwości sprzedaży walut, które nie znajdują się w naszych magazynach. Skupujemy również waluty spoza listy, jak i banknoty wycofane z obiegu. Więcej informacji na stronie: https://tavex.pl/skup-wycofanych-walut/

TAVEX

Ciesz się podróżą i większą ilością pieniędzy

Koncern Tavex posiada swoje biura w 9 krajach europejskich. W trakcie podróży odwiedź jedno z 30 biur w Europie Północnej i Środkowej i poznaj prawdopodobnie najbardziej korzystną opcję wymiany waluty!

Najbliższe biuro Tavex to Tavex Świętokrzyska

Kontakt Tel: +48 22 114 00 20