Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Skup wycofanych walut

Skup wycofanych walut

Ponad 25 lat doświadczenia w sektorze finansowym uświadomiło nam, że żaden pieniądz nie jest bezużyteczny. Również stare lub wycofane już pieniądze są dla nas ważne – każdy banknot i każda moneta sprzed denominacji dla nas wciąż mają swoją wartość. To powód, dla którego nasz kantor wymiany walut postanowił rozszerzyć działalność wprowadzając do swojej oferty skup wycofanych banknotów i monet.

Stare banknoty wycofane z obiegu

Wymiana starej serii monet i banknotów najczęściej zlecana jest decyzją rządu danego państwa wskutek mniej lub bardziej przewidzianych zawirowań gospodarczych i ekonomicznych. Czasami decyzja o wymianie podejmowana jest prewencyjnie, celem zabezpieczenia pieniędzy przed fałszerzami – nowe serie pieniędzy posiadają najbardziej aktualne zabezpieczenia, które znacznie utrudniają podrabianie waluty. Niezależnie od powodu wymiany, taki proceder naturalnie wiąże się z pewnymi zastrzeżeniami i trudnościami dla obywateli, gdyż stara waluta staje się nieobiegowa i nie można się nią dłużej posługiwać.

Skup wycofanych banknotów Warszawa

Maksymalnie łatwo, bezpiecznie i korzystnie starą walutę wymienisz w Tavex. Nasze ekskluzywne oddziały wymiany oferują skup wycofanych z obiegu walut (proponujemy skup wycofanych funtów, marek, franków i ok. 50 innych walut).

Skup wycofanych funtów, koron, marek

Wymiana starych walut przebiega u nas w dogodnych dla klienta warunkach, a cała transakcja skupu nieobiegowych pieniędzy, począwszy od przyniesienia ich przez klienta do oddziału, poprzez wycenę oraz przelew należności na konto wskazane przez klienta lub wręczenie pieniędzy w formie gotówkowej, zajmuje kilkanaście minut!

Warto zaznaczyć, że wymiany nie dokonujemy drogą internetową lub przez kuriera, a tylko i wyłącznie w naszym oddziale przy ul. Świętokrzyskiej 32 w Warszawie, bezpośrednio w obecności klienta. Dzięki temu macie Państwo w 100% kontrolę nad swoimi pieniędzmi. Skup banknotów wycofanych z obiegu prowadzimy w godzinach pracy naszego biura Tavex Warszawa Centrum.

Skup wycofanych walut – wycena

Zapewniamy, że dokonamy bezpłatnej wyceny oraz podejmiemy się skupu każdej przyniesionej nam waluty. Oferujemy prawdopodobnie najlepsze ceny skupu w Polsce, dlatego warto odwiedzić skup banknotów wycofanych z obiegu w Tavex!

Nasz skup wycofanych banknotów Warszawa obejmuje bardzo szeroką ofertę. Prowadzimy m.in. skup wycofanych funtów, skup starych koron szwedzkich, skup euro i wiele więcej. Szczegółową ofertę przedstawiamy w tabeli poniżej, gdzie wyszczególnione zostały waluty wycofane z obiegu i ich ceny w skupie.

Waluta, której banknoty są wycofane z obiegu Kurs skupu
Wycofane forinty węgierskie -15% od standardowej ceny skupu
Wycofane korony norweskie -0,04 PLN od standardowej ceny skupu
Wycofane korony duńskie -15% od standardowej ceny skupu
Wycofane funty brytyjskie Aktualna cena skupu funta szkockiego
Wycofane funty szkockie Aktualna cena skupu funta szkockiego
Lity litewskie, łaty łotewskie, korony estońskie -15% od wartości rynkowej
Marki niemieckie, szylingi austriackie, korony słowackie i tolary słoweńskie -15% od wartości rynkowej
Pesety hiszpańskie, guldeny holenderskie, escudo portugalskie -15% od wartości rynkowej
Franki belgijskie, funty irlandzkie, luksemburskie franki -15% od wartości rynkowej

Skupujemy każdą walutę. W przypadku innych popularnych walut, które nie zostały wymienione w powyższej tabeli, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. +48 22 114 00 20 – z przyjemnością doradzimy i pomożemy!

Skupujemy również mniej popularne waluty:

Waluta Kursy walut (skup)
Peso argentyńskie, peso kolumbijskie, barbadoski dolar -50% od wartości rynkowej
Bahrajskie dirhamy, libańskie funty, kostarykańskie colony -50% od wartości rynkowej
Taka bangladeszu, dolar brunejski -50% od wartości rynkowej
Jamajski dolar, kubańskie peso, rupia Sri Lanki -25% od wartości rynkowej
Pakistańska rupia, seszelska rupia, Makao pataka -25% od wartości rynkowej
Chilijskie peso, omański rial -15% od wartości rynkowej

Aktualne ceny skupu – kursy walut – dla wszystkich dostępnych w naszej ofercie walut (m.in. skup euro, skup dolarów) możecie Państwo sprawdzić w zakładce Kantor Warszawa.

Wymiana starych walut

Chcesz wymienić stare banknoty wycofane z obiegu? Jeżeli w Twojej kieszeni zalegają stare korony norweskie, stare wycofane funty czy inne waluty wycofane z obiegu, skontaktuj się z nami pod nr tel. +48 22 114 00 20, za pomocą formularza kontaktowego lub napisz bezpośrednio na tavex@tavex.pl.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasi wykwalifikowani pracownicy otoczą Państwa profesjonalną opieką, udzielą najbardziej korzystnych porad z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań klienta.

Stare banknoty wycofane z obiegu skupujemy w naszym oddziale przy ul. Świętokrzyskiej 32 w Warszawie! Odwiedź skup banknotów wycofanych z obiegu.