Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Poznaj Tavex

Metale szlachetne i waluty

Złoto, srebro, platyna, waluty. Wokół nich kręci się nasz świat.

Czym się zajmujemy? Sprzedajemy i skupujemy metale szlachetne oraz waluty z ponad 60 krajów. Wyjątkowa dbałość o klienta, przejrzyste ceny naszych produktów i usług są dla nas bardzo istotne, a dostępność towaru od ręki to nasz znak rozpoznawczy. Cieszymy się zaufaniem nie tylko wśród klientów, ale i dystrybutorów, co owocuje bezpośrednią współpracą z największymi mennicami z całego świata.

Praca w Tavex

Marketing

Zajmujemy się tu obszarami związanymi z reklamą, media relations, grafiką, a także e-commerce oraz kontaktem z klientem.To miejsce dla osób kreatywnych i otwartych na nowe doświadczenia. Nie boimy się szalonych pomysłów. Nasze obszary w dużym stopniu się przenikają i zazębiają – team work to podstawa!

HR i komunikacja

W dziale HR i komunikacji jesteśmy odpowiedzialni za realizację strategii HR w firmie i pełny proces cyklu życia pracownika. Dbamy o procesy związane z zatrudnieniem: rekrutację, onboarding oraz dokumentację kadrową, szkolenia i rozwój pracowników, employer branding oraz komunikację wewnętrzną. Dbanie o potrzeby wszystkich pracowników to zajęcie pochłaniające większość naszego czasu.

Business Support

Zajmujemy się zaopatrzeniem oraz wyposażeniem wszystkich oddziałów i biur Tavex. Odpowiadamy za realizację zakupów i umów, współpracę z dostawcami oraz negocjacje cenowe, a także dbamy o bezpieczeństwo oraz nadzorujemy kwestie techniczne firmy. Żaden nowy oddział naszej firmy nie zostałby otwarty, gdybyśmy rzucili papierami!

Customer Service

To właśnie nas spotkasz w salonach Tavex. Sprzedaż i skup metali szlachetnych, wymiana walut oraz obsługa przekazów pieniężnych w oddziałach zlokalizowanych w największych polskich miastach należą do naszych głównych zadań. Doradzamy klientom w tematach związanych z inwestowaniem w złoto, srebro lub platynę. Czytaj więcej

Angażujemy się w obsługę klienta zapewniając rzetelne informacje oraz profesjonalne wsparcie. Naszą misją jest zapewnienie prestiżowych i dostępnych od ręki produktów, które dopasowane są do budżetu klienta.
Czytaj mniej

Management

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Skontaktuj się z nami

Aleksander Pawlak
Chairman of the Board
Zobacz informacje kontaktowe

Aleksander Pawlak

Chairman of the Board

Żaneta Ołdakowska
Chief Operating Officer
Zobacz informacje kontaktowe

Żaneta Ołdakowska

Chief Operating Officer

Aleksandra Zielińska
Chief Brand Officer
Zobacz informacje kontaktowe

Aleksandra Zielińska

Chief Brand Officer​

Kariera

Sprawdź jakich osób szukamy i rozpocznij swoja karierę w Tavex.

 

Sprawdź oferty