Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Cennik złota inwestycyjnego i srebra – ceny złota 2021

Utwórz nowego bota cenowego

+ -

Utwórz nowego bota cenowego

Podsumowanie botów cenowych

Możesz anulować działanie Tavex PriceBot w dowolnym momencie i nie będziesz pieniężnie zobligowany jeśli bot złoży automatyczne zamówienie.

Cennik złota inwestycyjnego i srebra – ceny złota 2021

Cennik złota – ile kosztuje złoto inwestycyjne w 2020?

Pracując na miano najlepszego dealera złota inwestycyjnego, srebra i walut w Polsce, każdego dnia zespół Tavex stara się oferować klientom możliwie najbardziej atrakcyjne ceny. Zakupy u nas to sama przyjemność, co potwierdzają praktycznie same pozytywne opinie w internecie. Dla jeszcze większej wygody przeglądania oferty, na tej podstronie zebraliśmy wszystkie ceny w jednym miejscu, tworząc aktualny cennik złota i srebra. Nie musisz już przechodzić pomiędzy poszczególnymi kategoriami, aby na bieżąco monitorować oferowane przez nas produkty – cennik złota 2020 ułatwi Ci to zadanie!

Cennik złota – aktualne ceny

Jeśli chcesz, możesz porównać ceny złota 2020 z historycznymi wykresami cen złota i srebraZapewniamy absolutnie pełną dostępność wszystkich produktów posiadanych w ofercie – zamów z wysyłką kurierem w 24 h lub odbierz osobiście!

ZOBACZ OFERTĘ ZŁOTA INWESTYCYJNEGO

Ceny zaktualizowane: 2 minuty temu
Co to jest „spread”?

Spread to różnica pomiędzy ofertą kupna i ofertą sprzedaży. Jest mierzona w procentach. Aby wyliczyć spread, należy skorzystać z algorytmu: (cena sprzedaży – cena skupu) /cena sprzedaży x 100.

Co to jest uncja trojańska?

Uncja trojańska to jednostka miary, którą mierzone jest złoto. Jedna uncja trojańska to 31,103 grama.

Co to jest waga czystego złota?

Waga czystego złota określa zawartość czystego złota w monecie. Na przykład Krugerrand waży 33,93 grama, z czego waga czystego złota to 31.1 gramów.

Czy ceny widniejące na moim zamówieniu są stałe?

Wszystkie ceny widniejące na zamówieniu są stałe, o ile dokonacie Państwo płatności za zamówienie w przeciągu godziny. Akceptujemy opóźnienia czasowe w realizacji przelewów pomiędzy bankami.

Czy dokonując zakupów w Tavex ponoszę dodatkowe opłaty?

Przelewy bankowe na konto Tavex nie są obciążone dodatkowymi kosztami poza tymi znajdującymi się na fakturze (koszt produktów oraz ewentualny koszt ich dostawy). Firma Tavex nie dolicza żadnych opłat podczas dokonywania transakcji zakupu złota, jeżeli zapłata za transakcję jest dokonywana gotówką lub przelewem bankowym.


Skontaktuj się z obsługą klienta

Zadzwoń pod numer +48 22 114 00 20 kontakt@tavex.pl
Znajdź najbliższe biuro