Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Skup srebra inwestycyjnego

Posiadasz w swoim portfolio inwestycyjnym srebrne monety, sztabki lub inne przedmioty wykonane ze srebra próby 999.9 i przyszedł czas na ich spieniężenie? W salonach Tavex łatwo sprzedasz srebro inwestycyjne!
Aktualizacja: 8 min temu

Podaj wagę całego produktu próby 999.9 i jednostkę miary.

Uwaga! Jeśli posiadasz monetę lub sztabkę obecną w naszej ofercie, skorzystaj z wyszukiwarki na górze strony i sprawdź cenę skupu na karcie danego produktu.

Wyślij wiadomość
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Szczegóły transakcji

Skup
Waga
Łączna oczekiwana wartość
Jak wygląda procedura skupu?

Skup złota prowadzimy jedynie stacjonarnie w naszych oddziałach.

Procedura skupu jest bardzo prosta i szybka – klient przekazuje złoto, srebro lub platynę kasjerowi walutowemu, ten dokonuje sprawdzenia autentyczności metalu i jego próby. Następnie wycenia produkty i przedstawia kwotę, za jaką możemy odkupić produkt. Jeśli klient zdecyduje się na sprzedaż, transakcja jest od razu finalizowana. Możemy wypłacić gotówkę od ręki lub wysłać pieniądze przelewem bankowym na wybrany numer konta, a przy tym także wydrukować potwierdzenie przelewu. Przelewy bankowe realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Bezpieczeństwo

Całość realizujemy przy zachowaniu wszelkich niezbędnych środków ostrożności – klient i kasjer są oddzieleni szybą, natomiast dodatkowo transakcja odbywa się w osobnym boxie, czyli specjalnej, zamkniętej kasie z drzwiami, gdzie z zewnątrz może wejść tylko jedna osoba.

Czy istnieje u Państwa możliwość sprawdzenie złota metodą spektroskopową?

Tak, istnieje taka możliwość. Usługa bezpłatna w przypadku zakupu złota od Tavex. Prywatnie 30 zł za sztukę biżuterii i 50 zł za sztabkę złota.

Co to jest waga czystego złota?

Waga czystego złota określa zawartość czystego złota w monecie. Na przykład Krugerrand waży 33,93 grama, z czego waga czystego złota to 31.1 gramów.


Skup srebra

Na polskim rynku istnieje wiele aktywnych podmiotów, które prowadzą skup srebra. Przed podjęciem decyzji o sprzedaży srebra należy więc zastanowić się, który wybór będzie najbardziej optymalny i satysfakcjonujący z perspektywy właściciela produktów, tak aby skup srebra ostatecznie był mile wspominaną transakcją.

Sprzedaż srebra w Tavex

Użyj kalkulatora

Wprowadź jak najwięcej informacji o swoich produktach i zobacz przybliżoną prognozę ceny.

Odwiedź biuro

Po znalezieniu odpowiedniej oferty odwiedź jedno z naszych biur, aby uzyskać wycenę przedmiotów przez eksperta Tavex.

Otrzymaj pieniądze

Po wycenie twoich przedmiotów oferujemy natychmiastową zapłatę przelewem lub gotówką. Proces jest szybki, przejrzysty i wygodny.