Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Informacje dla kandydatów do pracy

Jeśli w zakładce Kariera znalazł-aś/eś interesującą Cię ofertę rekrutacyjną i chcesz dołączyć do zespołu Tavex, to przed wysłaniem aplikacji koniecznie przeczytaj poniższe informacje dla kandydatów do pracy.

Informacje o pracy w Tavex Sp. z o.o.

Wychodzimy z założenia, że niezależnie od tego, jakie stanowisko zajmujesz lub będziesz zajmował w naszej firmie, musisz „poznać ją od podszewki”. Chcemy, aby nowy pracownik mógł poznać cały zespół, procedury i standardy obsługi klienta, a także zgłębić przepisy dotyczące przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i ochronie danych osobowych. W praktyce oznacza to, że zapewniamy wszystkim pracownikom kompleksowe szkolenie wstępne oraz szkolenia cykliczne, które pozwolą na pozyskanie i ugruntowanie niezbędnej wiedzy.

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji składa się zazwyczaj z następujących etapów:

  1. Rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami (czas trwania od 5 do 10 minut);
  2. Spotkanie osobiste w siedzibie firmy (30-60 min);
  3. Test (60-90 min);
  4. Spotkanie finalizujące z wybranym kandydatem (30-60 min);
    lub – w przypadku dużej liczby kandydatów czy poszukiwaniu przez nas kilku osób na to samo stanowisko – spotkanie w grupie wybranych kandydatów (60-90 min);
  5. Podpisanie umowy.

Ochrona danych osobowych (RODO)

Przesyłając do nas swoją aplikację, zarówno na zamieszczone na naszej stronie ogłoszenia, jak i z własnej inicjatywy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Tavex Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, w tym celu kontaktując się z nami pod adresem mailowym: dop@tavex.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe, np. Twój wizerunek, przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraził-aś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych, na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę, do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu jej zakończenia, a gdy wyraził-aś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach lub wysłał-aś/eś zgłoszenie z własnej inicjatywy, przez okres nie dłuższy niż 1 rok od momentu ich otrzymania.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem mailowym dop@tavex.pl.