Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Przekazy pieniężne – MoneyGram

MoneyGram International Inc. jest jednym z czołowych dostawców usług w zakresie obsługi przekazów pieniężnych na świecie. Spółka posiada przeszło 350 tysięcy punktów agencyjnych w ponad 200 krajach – w tym w oddziałach Tavex zlokalizowanych w Danii i Szwecji, a od niedawna również w Polsce!

Przekazy pieniężne – MoneyGram

MoneyGram, czyli przekazy pieniężne zorientowane na Twoje potrzeby

Zwykło się mówić, że czas to pieniądz, a pieniądze warto oszczędzać – a co, gdybyśmy powiedzieli Ci, że przekazy pieniężne MoneyGram pozwalają zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze?

Co wyróżnia przekazy pieniężne MoneyGram?

MoneyGram to bardzo bezpieczny sposób realizacji zagranicznych przekazów pieniężnych, umożliwiający wysyłanie i odbieranie pieniędzy nawet w najbardziej odległych zakątkach naszego globu.

MoneyGram to gwarancja bezpieczeństwa

Przeszło 8 dekad doświadczenia spółki MoneyGram na rynku przekazów pieniężnych pozwoliło przedsiębiorstwu na pełne przystosowanie oferty do bieżących potrzeb klientów również w zakresie bezpieczeństwa. Unikalny Numer Referencyjny, którym oznaczany jest każdy przekaz, gwarantuje wysyłającemu, że jego pieniądze trafią wyłącznie w ręce osoby upoważnionej do ich odbioru i tyko po uprzednim okazaniu przez nią dokumentu tożsamości.

Szybko, jasno i prosto – przelewy pieniężne MoneyGram

Do najważniejszych zalet, które wyróżniają przelewy pieniężne MoneyGram, należy zaliczyć:

  1. Szybki czas realizacji transferu – już nie musisz się martwić, że odbiorca spędzi długie godziny w oczekiwaniu na transfer. Zdecydowana większość przekazów pieniężnych jest realizowana bezpośrednio po wysyłce. Dzięki MoneyGram pieniądze będą gotowe do odbioru nawet w kilka minut.
  2. Przejrzyste warunki – przekazy pieniężne MoneyGram to gwarancja najwyższej jakości usług przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny, bez ukrytych kosztów. Z MoneyGram od razu wiesz, jaka kwota trafi w ręce odbiorcy.
  3. Prostota – z MoneyGram nie musisz posiadać konta w banku, wykonywać przelewów weryfikacyjnych ani rejestrować się na żadnej platformie. Wystarczy, że odwiedzisz jeden z oddziałów partnerskich i w kilku prostych krokach dokonasz transferu. Cała procedura została opracowana w taki sposób, żeby jej realizacja była łatwa i przyjemna.

Gdzie skorzystać z MoneyGram?

Jak wspomnieliśmy na wstępie, przekazy pieniężne MoneyGram można zlecić w ponad 200 krajach i w przeszło 350 tysiącach punktów agencyjnych, w tym od sierpnia 2021 roku we wszystkich polskich oddziałach Tavex, które znajdują się w Warszawie, Gdyni, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie, Poznaniu i Łodzi. Sprawdź już dziś, gdzie jest Twój nabliższy punkt MoneyGram w Tavex!

Przekazy pieniężne MoneyGram w Warszawie

Szukasz partnera, który zaoferuje Ci najbezpieczniejsze i najszybsze przekazy pieniężne MoneyGram w Warszawie? Tavex to naprawdę świetny wybór – z nami wygodnie przekażesz pieniądze korzystając z usługi MoneyGram Warszawa. W zaledwie kilka minut dostarczymy pieniądze do wybranego punktu MoneyGram na całym świecie.

W Warszawie posiadamy trzy oddziały, w których istnieje możliwość zrealizowania przekazu pieniężnego lub odbioru środków w ramach innowacyjnej usługi MoneyGram Warszawa. Znajdziesz nas przy ul. Świętokrzyskiej 32 na wysokości Pałacu Kultury i Nauki, w Centrum Praskim Koneser przy ul. Plac Konesera 10a, a także przy ulicy Okopowej 58/72 w Domu Mody Klif w Warszawie. Sprawdź już dziś, gdzie jest Twój najbliższy punkt MoneyGram Warszawa w Tavex!

Przekazy pieniężne MoneyGram w Katowicach

Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy czy Zabrze – nasz oddział Tavex na południu kraju, oferuje usługi MoneyGram w Katowicach wszystkim mieszkańcom aglomeracji śląskiej! Dzięki obecności w centrum Śląska jesteśmy również bliżej społeczności takich miast jak Bielsko-Biała, Częstochowa, Opole, Kraków, Rybnik czy Wrocław, którzy do tej pory nie mogli stacjonarnie skorzystać z naszej oferty ze względu na znaczną odległość od Warszawy.

Jeśli najbliżej Ci do tej części Polski – zapraszamy do skorzystania z tej wygodnej i prawdopodobnie najszybszej metody przesyłania pieniędzy za granicę i w kraju­ – MoneyGram w Katowicach.  Jesteśmy obecni przy ul. 3 Maja 18, z wejściem od ul. Wawelskiej oraz w Sielsia City Center ul. Chorzowska 107.

Usługa MoneyGram w Katowicach umożliwia szybkie przekazy pieniężne w zaledwie kilka minut. Już dziś sprawdź MoneyGram w Katowicach! Jeśli masz jakieś pytania, nasi konsultanci pomogą Ci rozwiązać wszelkie kwestie. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem czatu lub telefonicznie.

Przekazy pieniężne MoneyGram w Gdyni

A może bliżej Ci na Pomorze i zastanawiasz się, gdzie w Trójmieście zrealizujesz najbezpieczniejsze przekazy pieniężne w zaledwie kilka minut? Odpowiedź jest tylko jedna – Tavex MoneyGram w Gdyni! Przekazy pieniężne jeszcze nigdy nie były tak wygodne!

Gdynia, Gdańsk czy Sopot – cała aglomeracja trójmiejska – nasz oddział Tavex na Pomorzu oferuje wszystkim mieszkańcom skupionym wokół Bałtyku, najszybsze i najbezpieczniejsze przekazy pieniężne na rynku. Dzięki obecności w centrum Gdyni jesteśmy również bliżej społeczności takich miast jak: Wejherowo, Rumia czy Reda, które do tej pory nie mogły stacjonarnie skorzystać z naszej oferty ze względu na znaczną odległość od Warszawy czy Katowic.

MoneyGram w Gdyni to kolejny punkt na mapie Polski, w którym bez przeszkód zrealizujesz przekazy pieniężne. Znajdziesz nas w w Galerii Klif przy al. Zwycięstwa 256.

Nie możemy się doczekać spotkania w Tavex, a jeśli masz jakieś pytania, już teraz skorzystaj z naszego czatu. Nasi doradcy czekają na Ciebie!

Przekazy pieniężne MoneyGram we Wrocławiu

W samym sercu sercu Dolnego Śląska, w oddziale we Wrocławiu, również oferujemy swoim klientom usługę MoneyGram we Wrocławiu. Wymiana gotówki jeszcze nigdy nie była tak wygodna!

Legnica, Świdnica, Wałbrzych, Jelenia Góra– cała aglomeracja wrocławska – od 18 grudnia 2021 roku – nasz wrocławski oddział oferuje swoje usługi wszystkim mieszkańcom skupionym wokół Dolnego Śląska!

MoneyGram Wrocław to usługaktóra pozwala na zrealizowanie zagranicznych przekazów pieniężnych. To bardzo bezpieczny sposób, umożliwiający wysyłanie i odbieranie pieniędzy nawet w najbardziej odległych zakątkach naszego globu. Znajdujemy się:

  • na ulicy Oławskiej 9;
  • w Centrum Handlowym Wroclavia;
  • na ul. Suchej 1 (CH Wroclavia wejście do lokalu tylko od ul. Suchej).

Przekazy pieniężne MoneyGram w Lublinie

Nasz oddział Tavex od maja 2022 roku oferuje swoje usługi mieszkańcom aglomeracji lubelskiej. To właśnie tam realizowane będą także przekazy pieniężne MoneyGram w Lublinie! Jeśli szukasz najbezpieczniejszej metody na przesłanie pieniędzy za granicę, skorzystaj z naszej usługi MoneyGram w Lublinie, która zapewni Ci niezawodność, szybkość i bezpieczeństwo. Jeśli dotychczas to odległość do naszych punktów stanowiła największe wyzwanie – od 20 maja oferujemy swoje usługi we wschodniej części Polski. Mieszkańcy Lublina, Świdnika, Nałęczowa, Piasków, będą mogli odwiedzić nas osobiście i wypróbować tę innowacyjną usługę przekazów pieniężnych za granicę – MoneyGram w Lublinie.

W Lublinie znajdziecie nas na ul. Królewskiej 4. Czekamy na Państwa codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 -19:00 oraz w soboty od 10:00 do 18:00. Do zobaczenia w Tavex Lublin!

Przekazy pieniężne MoneyGram w Poznaniu

Zapraszamy do naszego punktu Tavex, który również oferuje swoim klientom usługę MoneyGram w Poznaniu! Czekamy na Was codziennie od 9:00-21:00 w Starym Browarze, w samym centrum Poznania, na ulicy Półwiejskiej 42. Usługa MoneyGram w Poznaniu pozwoli na szybkie przekazy pieniężne w zaledwie kilka minut. Już dziś sprawdź MoneyGram w Poznaniu! Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, nasi konsultanci czekają na Twoje pytania na czacie lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Przekazy pieniężne MoneyGram w Gdańsku

W naszym nowym punkcie stacjonarnym Tavex w Gdańsku cieszymy się, że możemy zaoferować również usługi MoneyGram. Zlokalizowani jesteśmy w sercu gdańskiego Wrzeszcza, w Galerii Bałtyckiej, gdzie dostępny jest wygodny parking i dłuższe godziny otwarcia. To wszystko, aby jeszcze lepiej dostosować się do potrzeb naszych klientów.

Dzięki MoneyGram w Gdańsku możecie szybko i sprawnie przesyłać środki finansowe do najdalszych zakątków świata. To naprawdę proste! Zapraszamy do odwiedzenia nas już dziś, aby skorzystać z tej wygodnej usługi.

Nowość – przekazy pieniężne MoneyGram w Łodzi

Sprawdź nasz najnowszy punkt Tavex w łódzkiej Manufakturze. Usługa MoneyGram od 20 lipca 2022 roku będzie dostępna dla wszystkim mieszkańców skupionych wokół województwa łódzkiego! Znajdziesz nas na Drewnowskiej 58, od 10:00 do 22:00 codziennie, z wyjątkiem niedziel. Wystarczy, że poinformujesz dowolnego Specjalistę ds. Obsługi Klienta o chęci skorzystania z usługi MoneyGram. Pamiętaj, aby mieć przy sobie dokument tożsamości i gotowe!

Jak wysłać pieniądze za pośrednictwem MoneyGram?

W celu wysłania pieniędzy za pośrednictwem MoneyGram udaj się do wybranego oddziału Tavex i poinformuj dowolnego Specjalistę ds. Obsługi Klienta o zamiarze zrealizowania transferu – nie musisz umawiać się na wizytę, przelew możesz zlecić przychodząc „prosto z ulicy”. Otrzymasz krótki formularz wysyłki, który po wypełnieniu należy zwrotnie przekazać pracownikowi. Formularz ten zawiera szereg informacji niezbędnych do realizacji przekazu, m.in. o kwocie transferu i kraju, do którego wysyłane będą pieniądze. Pamiętaj, żeby mieć przy sobie dokument tożsamości, ponieważ jego brak uniemożliwi naszemu pracownikowi weryfikację danych, a Tobie realizację transferu. Po uiszczeniu opłaty za przekaz – której możesz dokonać zarówno w polskich złotówkach, jak i amerykańskich dolarach – ostatnim krokiem będzie nadanie przez naszego pracownika spersonalizowanego Numeru Referencyjnego, który umożliwi Ci śledzenie kolejnych etapów realizacji przekazu.

Jak odebrać pieniądze za pośrednictwem MoneyGram?

Odbiór przekazu MoneyGram jest tak samo prosty i intuicyjny, jak jego wysyłka. Po uzyskaniu od nadawcy informacji o Numerze Referencyjnym udaj się do wybranego oddziału Tavex i poinformuj o chęci odbioru pieniędzy w jednej z trzech dostępnych walut: polskich złotówkach, euro lub amerykańskich dolarach. Nasza firma, jako jeden z nielicznych partnerów MoneyGram na polskim rynku, gwarantuje Ci pełne możliwości w zakresie otrzymanej waluty – w większości punktów wybór będzie ograniczony wyłącznie do polskich złotych. Pamiętaj o zabraniu dokumentu tożsamości, który umożliwi naszemu pracownikowi weryfikację Twoich danych osobowych. Po odbiorze pieniędzy otrzymasz potwierdzenie zakończenia realizacji transferu.

Ile kosztuje przekaz pieniężny MoneyGram?

Opłaty za obsługę przekazów pieniężnych za pośrednictwem MoneyGram są bardzo atrakcyjne i zaczynają się już od kilkunastu złotych. Na wysokość opłaty wpływa kilka czynników, m.in. kraj docelowy realizowanego transferu, kwota przekazu (im wyższa, tym droższy przekaz) oraz sposób odbioru pieniędzy (przelew na konto bankowe odbiorcy, wpływ do portfela mobilnego, wypłata w placówce agencyjnej lub dostawa do domu).

Wysyłanie pieniędzy z MoneyGram się opłaca!

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym Zespołem ds. Wsparcia Klienta w celu uzyskania informacji o dokładnej wysokości opłaty za przekaz oraz rozwiązania wszelkich pozostałych wątpliwości związanych z jego realizacją.