Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Królestwo prezentów

Znajdź idealny prezent

z Tavex i The Royal Mint

Otwórz się na nowe i odkryj zaskakujące propozycje prezentowe na każdą okazję!

Monety od najdawniejszych czasów są symbolem bogactwa, inwestycji i oszczędności. Oprócz tego w wielu kulturach są one także symbolem szczęścia. Znalezienie monety na ulicy, czy wrzucenie krążka do fontanny wywołuje uśmiech i nadzieję na pomyślność! Ta symbolika sprawia, że prezent zyskuje na znaczeniu i z pewnością przyniesie obdarowanemu dużo pomyślności, a kto nie chciałby być szczęśliwy?

Dlaczego warto?

Złoto czy srebro można uznać za niebanalną formę podarowania gotówki. Wybierając je na prezent, dajesz bliskiej Ci osobie możliwość zachowania otrzymanego upominku lub – jeśli woli – spieniężenia inwestycji i przeznaczenia środków na to, co akurat stanowi obiekt jej zainteresowań.

Złoto

Wytworna elegancja złotych produktów inwestycyjnych z pewnością wprawi w zachwyt każdą osobę wrażliwą na piękno, a być może zaszczepi w niej również pasję do inwestycji w metale szlachetne.

  • Złoto to prezent uniwersalny. Charakter takiego podarunku odpowiada zarówno uroczystościom religijnym, jak i urodzinowym czy rocznicowym.
  • Złoto to prezent ponadczasowy. Zupełnie inaczej niż śmieszny gadżet czy zabawka, która szybko się znudzi, kruszec niesie realną wartość obdarowanemu.
  • Złoto to prezent, który nie traci na wartości. Kruszec to elegancka alternatywa dla gotówki w kopercie, której nie dotknie inflacja, ani dodatkowe opłaty na lokacie bankowej.
Srebro

Srebro jako prezent na wyjątkową uroczystość to idea starsza niż nam się wydaje, jeśli jednak szukasz czegoś bardziej uniwersalnego niż srebrna zastawa czy łańcuszek – wybierz monetę!

  • Srebro to prezent oryginalny. Kruszec nie tylko wyróżni się pośród kopert z gotówką, ale może również nawiązywać do zainteresowań lub marzeń obdarowanego.
  • Srebro to prezent praktyczny. Nie mamy wątpliwości, że to prezent „dla każdego” – mamy, taty, dziecka czy partnera biznesowego.
  • Srebro to prezent wartościowy, który w odpowiednim momencie bez problemu będzie można spieniężyć.

Pakowanie na prezent

Dobierz do wybranej monety eleganckie pudełko ze złotym logo Tavex i masz gotowy prezent doskonały dla taty, wnuczka, cioci, partnera biznesowego, dla każdego!

Zobacz akcesoria

Brytyjska Britannia

Britannia, symbol Wielkiej Brytanii, od dawna zdobi brytyjskie monety, a jej wizerunek ewoluuje wraz z historią narodu. Ten uznany na całym świecie projekt jest dziełem Brytyjskiej Mennicy Królewskiej, czyli The Royal Mint.

Posiada innowacyjne zabezpieczenia, tym samym sprawiając, że moneta bulionowa Britannia, uważana jest nie tylko za jedną z najbardziej rozpoznawalnych, ale i najlepiej zabezpieczonych na świecie.

Dlaczego warto wybrać Brytyjską Britannię?

  • Zabezpieczenia mennicze zapewniają łatwe zweryfikowanie autentyczności.
  • Dostępna w kilku wariantach wagowych m.in. 1/10 oraz 1 uncji.
  • Dostępna w wersjach ze szlachetnego złota, srebra i platyny.
Zobacz