Skup złota i złomu biżuterii

Prawdopodobnie najlepsze ceny skupu w Warszawie

Skupujemy każdy rodzaj złota o próbie wyższej niż 375

Dla firmy takiej jak my, której głównym obszarem działalności jest dostarczanie inwestycyjnych metali szlachetnych (złotych sztabek, złotych monet bulionowych, a także srebra inwestycyjnego), złoto ma wartość ponadczasową. Jeżeli na swoim zapleczu posiadają Państwo produkty wykonane ze złota, takie jak złote monety lub sztaby, ale również złota biżuteria (złom złota), które chcieliby Państwo sprzedać, Tavex oferuje również usługi takie jak skup złota po prawdopodobnie najbardziej atrakcyjnych cenach w kraju.


Złoto – skup złomu i biżuterii

Uprzejmie informujemy, iż firma Tavex nie prowadzi skupu złotego pyłu ani nieoczyszczonego złota dentystycznego. Tavex skupuje złoto o próbie minimum 375 dla złota (9 karatowe złoto). Minimalna ilość skupowanego złomu złota wynosi 2 g. W ramach działalności TavexPlus prowadzimy również skup srebra.

Łatwy proces sprzedaży złota

Zapłata za przedmiot transakcji skupu złota następuje tak szybko, jak tylko ukończony zostanie proces weryfikacji czystości złomu biżuterii złota. Sprzedający biżuterię w naszym skupie złota musi:
• mieć ukończone 18 lat;
• być faktycznym właścicielem biżuterii;
• posiadać nieograniczone prawo do przeniesienia własności.

Uwaga! W trakcie wykonywania usługi skup złota Sprzedający złoto zostanie poproszony o wylegitymowanie się ważnym dokumentem tożsamości.

Zloto skup bizuterii ceny - Warszawa Centrum Tavex

Najlepsze ceny skupu złota

Zawsze staramy się oferować najlepszą cenę złomu biżuterii złota (sprawdź naszą politykę cenową). W ramach skupu złota mogą Państwo dokonać sprzedaży złomu biżuterii złota w kasie jednego z naszych biur na terenie kraju.

Zaproponowane przez nas ceny skupu złota będą uzależnione od aktualnych cen na rynku światowym oraz od stopnia czystości. Przyjmujemy:
• złoto 375 (9 karatowe złoto);
• 585 (14 karatowe złoto);
• 750 (18 karatowe złoto).

Skup złota – cennik

Zawsze aktualne ceny skupu złota inwestycyjnego znajdują się w naszym cenniku. W trakcie wizyty w naszym oddziale profesjonalny personel sprawdzi czystość kruszcu złomu biżuterii oraz dokona wyceny, a następnie wypłaci należną sumę. Czas procesu weryfikacji jest uzależniony od ilości złomu, który jest przedmiotem sprawdzenia, jednakże w normalnych warunkach nie powinien on zająć dłużej niż godzinę.


Skup zlota Warszawa Centrum

Skup złota Warszawa Centrum

Chcesz dokonać sprzedaży złomu złota? Jeżeli w swoim portfolio inwestycyjnym posiadasz złote sztaby, złote monety bulionowe czy złotą biżuterię, skontaktuj się z nami pod nr tel. +48 22 114 00 20, za pomocą formularza kontaktowego lub napisz bezpośrednio na tavex@tavex.pl.

Skup biżuterii złota oraz skup złomu złota to usługi wykonywane w ramach działalności inwestycyjnej firmy Tavex Sp. z o.o., które przeprowadzamy w naszym oddziale przy ul. Świętokrzyskiej 32 w Warszawie.
Odwiedź skup złota oraz skup biżuterii Warszawa Centrum!

Formularz dot. skupu złota

Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań naszym konsultantom. Odpowiednio przeszkoleni pracownicy zespołu Tavex udzielą Państwu fachowych porad, profesjonalnie odpowiadając nawet na najbardziej skomplikowane zagadnienia. Szczerze zadbamy o to, żeby po wykonaniu usługi skupu złota wyszli Państwo od nas maksymalnie zadowoleni i z największym możliwym zyskiem!

Napisz do nas aby uzyskać szybką odpowiedź.

PARTNERZY

Perth Mint Australia
China Great Wall Coins Investments
Pamp
Valcambi
Münze Osterreich
Heraeus Precious Metals GmbH

O NAS

1991
Firma Tavid, będąca częścią grupy Tavex, została założona.

2001
Tavex rozpoczął sprzedaż złota inwestycyjnego w Europie.

2008
Tavex sprzedał rekordową ilość, 2159 kg złota inwestycyjnego.

2013
Grupa Tavex obsługuje 1,93 miliona klientów w Europe.

2013
Roczna sprzedaż złota inwestycyjnego osiągnęła rekordową ilość, 3137 kg.

2014
Tavex rozpoczyna swoją działalność w Polsce, otwierając biuro w Warszawie. Jest już obecny w ośmiu krajach europejskich.