Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Utwórz nowego bota cenowego

+ -

Utwórz nowego bota cenowego

Podsumowanie botów cenowych

Możesz anulować działanie Tavex PriceBot w dowolnym momencie i nie będziesz pieniężnie zobligowany jeśli bot złoży automatyczne zamówienie.

DOSTĘPNE

Srebrny Kanadyjski Liść Klonu (1 oz.) – 1 uncja srebrna moneta W magazynie – wysyłka w 24 h!

Tavex z przyjemnością przedstawia kanadyjską srebrną monetę Maple Leaf (Liść Klonu) – pierwszą na świecie monetę bulionową ... czytaj więcej
Sprzedamy Skupimy
1-24 113,79 PLN
72,39 PLN
25-499 112,05 PLN
73,76 PLN
500+ 110,33 PLN
75,10 PLN
Odbiór osobisty w oddziale – 0,00 PLN
Dostawa kurierem Pocztex – 20,00 PLN

Introduction

Tavex z przyjemnością przedstawia kanadyjską srebrną monetę Maple Leaf (Liść Klonu) – pierwszą na świecie monetę bulionową będącą prawnym środkiem płatniczym i zawierającą wyłącznie czyste srebro o próbie .9999. Wprowadzona na rynek przez Kanadyjską Mennicę Królewską w 1988 roku srebrna moneta Liść Klonu jest niemal identyczną repliką jej złotego odpowiednika. Srebrny Liść Klonu jest wysoko ceniony ze względu na wyjątkową czystość srebra i jest jedyną inwestycyjną srebrną monetą kruszcową o próbie czterech dziewiątek, gwarantującej jakość produkcji. Ta unikalna czystość oraz niska marża zachęciły wielu inwestorów do zakupu – w efekcie do rąk nabywców trafiło do tej pory około 126 milionów jednouncjowych sztuk srebra. To dało tej srebrnej monecie będącej prawnym środkiem płatniczym silną pozycję drugiej co do wielkości sprzedaży w XXI wieku. Od 2014 roku srebrny Złoty Liść ma nowe zabezpieczenie podwyższające jego akceptację i wymienialność, co skłoniło wielu inwestorów do uzupełnienia swojego portfolio o tę piękną, elegancką, kanadyjską monetę.

Dlaczego warto kupić ten produkt?

 1. Kanadyjski Srebrny Liść Klonu dotrzymuje kroku cenie srebra. Ich podstawowa wartość wyznaczana jest w oparciu o zawartość czystego kruszcu oraz panującą cenę srebra.
 2. Cena kanadyjskich srebrnych monet Liść Klonu będzie rosła wraz z inflacją. Historia dowodzi, że srebro jest cenną lokatą w czasach podwyższonej inflacji a jego wartość rośnie wówczas szybciej niż wartość większości innych inwestycji.
 3. Kanadyjskie srebrne monety Liść Klonu są sprzedawane z niską marżą. Dzięki wydajności Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej koszt produkcji został zminimalizowany, co oznacza, że inwestor zaoszczędzi przy kupnie monety płacąc niższy narzut.
 4. Kanadyjskie srebrne monety Liść Klonu są pieniądzem. Stanowią prawny środek płatniczy w Kanadzie i są akceptowane i wymienialne na całym świecie.
 5. Kanadyjskie srebrne monety Liść Klonu cechują się płynnością i są powszechnie uznawane. Produkowane nieprzerwanie od 1988 roku kanadyjskie srebrne monety Liść Klonu z widniejącym wizerunkiem najdłużej panującej w XX wieku monarchini, królowej Elżbiety II, zadomowiły się na światowym rynku.
 6. Kanadyjskie srebrne monety Liść Klonu są czystym srebrem o próbie .9999. Są więc doskonałą metodą pozyskania tego szlachetnego metalu.
 7. Kanadyjskie srebrne monety Liść Klonu są doskonałą formą oszczędzania. Ze względu na historycznie niską cenę srebra w porównaniu ze stawkami złota to idealna inwestycja dla tych, którzy pragną zaangażować mniejsze kwoty. To także świetne rozwiązanie dla zamierzających nabyć większe ilości tego szlachetnego metalu z uwagi na szybki wzrost jego wartości.
 8. Kanadyjskie srebrne monety Liść Klonu są bezpieczne. Jako pierwsze na świecie posiadają zabezpieczenia przed fałszerzami, które gwarantują autentyczność.

Inwestowanie w fizyczne srebro oznacza niskie ryzyko i zachowanie majątku

Wartość inwestycyjna srebra rośnie na przestrzeni lat, co czyni je dobrym sposobem na lokowanie majątku i jego pomnażanie!

 • Cena zakupu 1 szt. w Tavex
  113,79 PLN
 • Nasza cena skupu
  75,10 PLN
 • Twoje ryzyko
  38,69 PLN

Fakt: cena srebra w PLN za uncję zmieniła się o -28.16% w ciągu ostatnich 8 lat. Najniższa cena w tym okresie wyniosła 50,94 PLN/1oz, a najwyższa 136,22 PLN/1oz. Aktualna cena srebra na rynku światowym to 68,44 PLN/1oz.

Historia

 

Cena kanadyjskich srebrnych monet Liść Klonu jest określona przez ich zawartość srebra o próbie.9999

Po odniesieniu sukcesu przez swoją flagową monetę, złoty Liść Klonu, Mennica Kanadyjska wprowadziła w 1988 jej srebrny odpowiednik. Chociaż nie była to pierwsza moneta będąca prawnym środkiem płatniczym zawierająca 1 uncję srebra – ten tytuł należy do amerykańskiego Srebrnego Orła i chińskiej srebrnej Pandy – to była ona pierwszą srebrną monetą o próbie kruszcu .9999. Inne renomowane państwowe mennice wydały swoje własne srebrne jednouncjowe monety, na przykład Mennica Austriacka srebrnych Filharmoników czy Perth Mint srebrnego Kookaburra, ale w przeciwieństwie do czystości Liścia Klonu, wyrażonej czterema dziewiątkami, wszystkie one mają o jedną dziewiątkę mniej. Do tej pory Liść Klonu jest jedyną na świecie srebrną monetą będącą prawnym środkiem płatniczym o takiej nieskazitelnej czystości.

Wartość nominalna
5 dolarów
Średnica
38
Czystość
999
Waga Srebro w gramach
31.10347
Waga produktu w gramach
31.1346
Waga Srebro w uncjach trojańskich
1
Producent (mennica)
Royal Canadian Mint
Kraj producenta
Kanada

Awers

Awers przedstawia wizerunek królowej Elżbiety II. Przyczyna sportretowania Jej Królewskiej Mości wynika z przynależności Kanady do Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Kanada uznaje zatem królową Elżbietę II za swoją panującą, konstytucyjną monarchinię. Powyżej wizerunku królowej znajduje się napis „ELIZABETH II” a u dołu widnieje wartość nominalna (5 dolarów kanadyjskich) oraz rok wybicia.

Rewers

Rewers przedstawia narodowy symbol Kanady – liść klonu, powyżej którego umieszczono napis „CANADA”. Po każdej stronie klonowego liścia znajdują się cztery dziewiątki. Poniżej widnieje maleńki znaczek zabezpieczający oraz tekst „FINE SILVER 1 OZ ARGENT PUR”, który oznacza „1 uncja czystego srebra”.

Pakowanie

Twoje zamówienie jest w pełni ubezpieczone i realizowane przez Pocztex. Przesyłka jest nadawana tego samego lub następnego dnia roboczego po otrzymaniu przez nas należności. Dostarczona jest na wskazany w zamówieniu adres, dzień później. Jeżeli masz takie życzenie możesz odebrać swoje zamówienie osobiście w naszym sklepie. W przypadku, gdy nie będziemy w stanie zrealizować Twojego zamówienia we właściwym terminie, zawsze poinformujemy o możliwym czasie dostawy.

Wartość produktu
Ryzyko, jeśli odsprzedasz od razu po zakupie

DOSTAWA

Podczas składania zamówienia w naszym sklepie internetowych możecie Państwo wybrać dostawę do placówki pocztowej lub odebrać je osobiście w jednej z naszych placówek w Warszawie.

Dostawa za pośrednictwem Pocztex: po otrzymaniu płatności za zamówienie produkty zostaną wysłane w przeciągu 24 godzin. Dostawa zwykle zajmuje od 1-3 dni roboczych.
Odbiór osobisty: zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych placówek i osobistego odebrania zamówionych produktów tego samego dnia, w którym otrzymacie Państwo potwierdzenie otrzymania przez nas Państwa przelewu. W obu wypadkach do odebrania zamówionych produktów niezbędny będzie ważny dokument tożsamości.

UBEZPIECZENIE

Przesyłki o wartości do 50000 zł jest w pełni ubezpieczona przez firmę Pocztex. W przypadku przesyłek o wyższej wartości mogą Państwo wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Koszt ubezpieczenia to 0,2% wartości zamawianych produktów. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia ubezpieczonej przesyłki, Tavex Sp. z o.o. ponownie prześle Państwu zamówione produkty lub dokona zwrotu zapłaconej gotówki. Ubezpieczenie obejmuje wyłącznie czas kiedy produkty są przewożone i traci ważność w momencie potwierdzenia przez Klienta odebrania przesyłki.

OPAKOWANIE

Produkty przewożone są w zamkniętym opakowaniu zabezpieczającym. Umieszczone w dyskretnym nieoznakowanym opakowaniu zawierającym dodatkowe wypełnienie zabezpieczające przed uszkodzeniami.

ŚLEDZENIE PRZESYŁKI

Od momentu spakowania przesyłki z Państwa zamówieniem możliwe jest jej śledzenie za pomocą przesłanego na podany w zamówieniu adres e-mail numeru śledzenia. Aby odnaleźć swoją przesyłkę należy wejść na stronę Pocztex następnie skorzystać z narzędzia śledzenia przesyłek. W narzędziu śledzenia przesyłek wystarczy podać przesłany przez Tavex na Państwa adres e-mail numer przesyłki, aby wyświetlić proces transportu Państwa paczki.

OPÓŹNIENIA

Opóźnienie może wystąpić w przypadku, jeżeli zapas zamówionego przez Państwa produktu został wyprzedany. W takim wypadku firma Tavex skontaktuje się z Państwem za pośrednictwem podanego w zamówieniu adresu e-mail, aby poinformować o szczegółach dostawy zamówienia.

KOSZTY PRZESYŁKI

Koszty przesyłek doręczanych na terenie Polski wynoszą:

dla przesyłek “waluta z dostawą do domu” – 20 zł

dla przesyłek złota inwestycyjnego – 30 zł

Jeżeli życzycie sobie Państwo aby zamówione przez Państwa produkty zostały dostarczone do innego kraju, prosimy o telefoniczne skontaktowanie się z nami przed złożeniem zamówienia pod numerem +48 22 114 00 20 lub za pomocą poczty elektronicznej email pod tavex@tavex.pl, aby uzyskać szczegółową informację o cenach i warunkach realizacji takiego zamówienia.

Oczekiwane koszty wysyłki

Tavex oferuje łatwą i bezpieczną wysyłkę dla wszystkich zamówień online. Przyjrzyj się bliżej kosztom.

DOSTAWA

Podczas składania zamówienia w naszym sklepie internetowych możecie Państwo wybrać dostawę do placówki pocztowej lub odebrać je osobiście w jednej z naszych placówek w Warszawie.

Dostawa za pośrednictwem Pocztex: po otrzymaniu płatności za zamówienie produkty zostaną wysłane w przeciągu 24 godzin. Dostawa zwykle zajmuje od 1-3 dni roboczych.
Odbiór osobisty: zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych placówek i osobistego odebrania zamówionych produktów tego samego dnia, w którym otrzymacie Państwo potwierdzenie otrzymania przez nas Państwa przelewu. W obu wypadkach do odebrania zamówionych produktów niezbędny będzie ważny dokument tożsamości.

UBEZPIECZENIE

Przesyłki o wartości do 50000 zł jest w pełni ubezpieczona przez firmę Pocztex. W przypadku przesyłek o wyższej wartości mogą Państwo wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Koszt ubezpieczenia to 0,2% wartości zamawianych produktów. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia ubezpieczonej przesyłki, Tavex Sp. z o.o. ponownie prześle Państwu zamówione produkty lub dokona zwrotu zapłaconej gotówki. Ubezpieczenie obejmuje wyłącznie czas kiedy produkty są przewożone i traci ważność w momencie potwierdzenia przez Klienta odebrania przesyłki.

OPAKOWANIE

Produkty przewożone są w zamkniętym opakowaniu zabezpieczającym. Umieszczone w dyskretnym nieoznakowanym opakowaniu zawierającym dodatkowe wypełnienie zabezpieczające przed uszkodzeniami.

ŚLEDZENIE PRZESYŁKI

Od momentu spakowania przesyłki z Państwa zamówieniem możliwe jest jej śledzenie za pomocą przesłanego na podany w zamówieniu adres e-mail numeru śledzenia. Aby odnaleźć swoją przesyłkę należy wejść na stronę Pocztex następnie skorzystać z narzędzia śledzenia przesyłek. W narzędziu śledzenia przesyłek wystarczy podać przesłany przez Tavex na Państwa adres e-mail numer przesyłki, aby wyświetlić proces transportu Państwa paczki.

OPÓŹNIENIA

Opóźnienie może wystąpić w przypadku, jeżeli zapas zamówionego przez Państwa produktu został wyprzedany. W takim wypadku firma Tavex skontaktuje się z Państwem za pośrednictwem podanego w zamówieniu adresu e-mail, aby poinformować o szczegółach dostawy zamówienia.

KOSZTY PRZESYŁKI

Koszty przesyłek doręczanych na terenie Polski wynoszą:

dla przesyłek “waluta z dostawą do domu” – 20 zł

dla przesyłek złota inwestycyjnego – 30 zł

Jeżeli życzycie sobie Państwo aby zamówione przez Państwa produkty zostały dostarczone do innego kraju, prosimy o telefoniczne skontaktowanie się z nami przed złożeniem zamówienia pod numerem +48 22 114 00 20 lub za pomocą poczty elektronicznej email pod tavex@tavex.pl, aby uzyskać szczegółową informację o cenach i warunkach realizacji takiego zamówienia.

Przedmiot w magazynie

Ten produkt jest dostępny w naszym magazynie. Możesz go odebrać tuż po zaksięgowaniu wpłaty lub zostanie on wysłany za pośrednictwem kuriera.

Tavex ID

Darmowa pierwsza dostawa, historia zakupów, pogląd swoich inwestycji, wirtualny i rzeczywisty portfel inwestycyjny, powiadomienia i boty cenowe oraz specjalne oferty – to wszystko dzięki rejestracji bezpłatnego konta Tavex ID!

Utwórz Tavex ID
Tavex ID

Darmowa pierwsza dostawa, historia zakupów, pogląd swoich inwestycji, wirtualny i rzeczywisty portfel inwestycyjny, powiadomienia i boty cenowe oraz specjalne oferty – to wszystko dzięki rejestracji bezpłatnego konta Tavex ID!

Bezpłatna konsultacja – online lub w oddziale!
Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się, jak bezpiecznie inwestować w fizyczne złoto lub srebro.