Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Waluta z dostawą do domu

Przedstawiamy Państwu usługę, z której skuteczności i przydatności jesteśmy wyjątkowo dumni. „Waluta z dostawą do domu” pozwala naszym klientom zamówić absolutnie każdą walutę, jaką oferujemy. Mamy ich blisko 60, więc naprawdę jest z czego wybierać!

Państwa zamówienie dostarczy kurier firmy Pocztex. Koszt dostawy jest stały, tzn. nie zależy od wysokości zamówienia* i zawsze wynosi 20 PLN. Waluty wysyłamy tak szybko, jak tylko wpłata zostanie zaksięgowana na koncie, a sama dostawa jest realizowana w ciągu 24 godzin od wysyłki.

Po uzupełnieniu wymaganych pól i kliknięciu przycisku ZAMAWIAM skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia zamówienia.

Nowość! Wprowadziliśmy do naszej oferty przewodniki po krajach całego świata – pełen wybór dostępny jest tutaj: http://www.tavexplus.pl/kategoria/przewodniki/ . W celu oszczędności na przesyłce zachęcamy do zamówienia wybranych przewodników wpisując je w polu „Uwagi do zamówienia”.

Waluta z dostawą

* W trosce o Państwa bezpieczeństwo wprowadziliśmy limit, który określa, iż maksymalna wartość jednorazowego zamówienia to 5.000 PLN (+ koszty wysyłki). W przypadku zapotrzebowania na gotówkę przekraczającą równowartość 5.000 PLN należy złożyć jedno zamówienie, jednak doliczyć koszty wysyłki tak jak dla osobnych zamówień (np. równowartość 12.000 PLN traktujemy jako 2 zamówienia po 5.000 PLN i 1 zamówienie za 2.000 PLN, zatem koszty wysyłki to 3 × 20 PLN = 60 PLN).

Czy dostawa waluty jest bezpieczna? Dlaczego warto zamówić walutę kurierem?

Zamówienie odpowiedniej waluty z dostawą kurierem do domu to w pełni bezpieczne udogodnienie, na którego skuteczność i zasadność składa się kilka elementów. Przede wszystkim walutę wymieniacie Państwo po najbardziej atrakcyjnym kursie, który widoczny jest na naszej stronie internetowej w momencie chęci złożenia zamówienia. W drodze do naszego oddziału, jeżeli uprzednio nie zostanie dokonana rezerwacja, kurs może już ulec zmianie, a w ekstremalnie rzadkich przypadkach waluty może nawet chwilowo zabraknąć. Po drugie, dowiezienie paczki z walutą to koszt zaledwie 20 PLN. Klientom, którzy w związku z tym podważają „dodatkowe, niepotrzebne opłaty”, sugerujemy zastanowić się, ile czasu prawdopodobnie poświęcą na dotarcie do centrum Warszawy, aby osobiście odebrać kwotę, nie wspominając już o kosztach związanych z podróżą, takich jak paliwo, postępująca eksploatacja samochodu czy opłata za postój na miejscu parkingowym. Uważamy, że dla maksymalnej wygody oraz skorzystania z naszych atrakcyjnych kursów wymiany, warto poświęcić wspomnianą już sumę 20 PLN na dostawę.

Opinia o Tavex z opineo

Kolejnym wartym odnotowania plusem jest ubezpieczenie paczki. Maksymalna wartość jednorazowego zamówienie to równowartość 5 000 PLN (+ koszty wysyłki w wys. 20 PLN; oczywiście nie ma problemu z większymi zamówieniami, np. o równowartości 20 000 PLN, trzeba jedynie odpowiednio pomnożyć koszty transportu, zgodnie z tym, co napisaliśmy w uwadze do formularzu). Każde zamówienie jest ubezpieczone na całą jego wartość, dzięki czemu nie ryzykujemy starty finansowej w wyniku zagubienia paczki – dotychczas nigdy nie miało to miejsca. Na koniec, co dla nas osobiście najważniejsze, potwierdzeniem zalet tej formy wymiany gotówki są opinie naszych zadowolonych klientów. Do tej pory otrzymaliśmy blisko 110 recenzji w portalu opineo.pl, również związanych z walutą z dostawą, uzyskując tym samym niewiarygodnie wysoką średnią ocenę 4.9 / 5. Część z opinii możecie Państwo przeczytać również w zakładce Opinie o firmie. Serdecznie zachęcamy do wypróbowania usługi waluty z dostawą do domu, gdyż korzystanie z niej jest wyjątkowo wygodne i przejrzyste,a co najważniejsze, w pełni bezpieczne i korzystne finansowo!

Opineo opinie o Tavex