Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Waluta z dostawą do domu

Przedstawiamy Państwu usługę, z której skuteczności i przydatności jesteśmy wyjątkowo dumni. „Waluta z dostawą do domu” pozwala naszym klientom zamówić absolutnie każdą walutę, jaką oferujemy. Mamy ich blisko 60, więc naprawdę jest z czego wybierać!

Państwa zamówienie dostarczy kurier firmy Pocztex. Koszt dostawy jest stały, tzn. nie zależy od wysokości zamówienia* i zawsze wynosi 20 PLN. Waluty wysyłamy tak szybko, jak tylko wpłata zostanie zaksięgowana na koncie, a sama dostawa jest realizowana w ciągu 24 godzin od wysyłki.

Po uzupełnieniu wymaganych pól i kliknięciu przycisku ZAMAWIAM skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia zamówienia.

Nowość! Wprowadziliśmy do naszej oferty przewodniki po krajach całego świata – pełen wybór dostępny jest tutaj: http://www.tavexplus.pl/kategoria/przewodniki/ . W celu oszczędności na przesyłce zachęcamy do zamówienia wybranych przewodników wpisując je w polu „Uwagi do zamówienia”.

Waluta z dostawą

* W trosce o Państwa bezpieczeństwo wprowadziliśmy limit, który określa, iż maksymalna wartość jednorazowego zamówienia to 5.000 PLN (+ koszty wysyłki). W przypadku zapotrzebowania na gotówkę przekraczającą równowartość 5.000 PLN należy złożyć jedno zamówienie, jednak doliczyć koszty wysyłki tak jak dla osobnych zamówień (np. równowartość 12.000 PLN traktujemy jako 2 zamówienia po 5.000 PLN i 1 zamówienie za 2.000 PLN, zatem koszty wysyłki to 3 × 20 PLN = 60 PLN).