Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Czas na złoto

Gdybyś za zaoszczędzoną gotówkę, kupił złotą monetę 10 lat temu – dziś warta byłaby dwukrotnie więcej. To nie chwyt marketingowy – złoto jest uważane za jedno z najbezpieczniejszych sposobów przechowywania środków finansowych.

Ograniczone złoża

W odróżnieniu od walut, zasoby złota w skorupie ziemskiej są ograniczone – złota nie można „dodrukować” tak jak pieniędzy. Malejące zasoby kruszcu przyczyniają się do wzrostu jego wartości.

01

Ochrona pieniędzy

Historia udowodniła, że złoto świetnie zabezpiecza wartość kapitału w czasie. Podczas kryzysów inne aktywa jak akcje czy kryptowaluty zazwyczaj tracą na wartości, natomiast złoto utrzymuje są wartość lub nawet ją zwiększa.

02

Dla każdego

Złoto to inwestycja dla każdego i można je nabyć już za kilkaset złotych. Sztabkę złota Tavex  o wadze 1 gram kupisz już za około 330 PLN. Wcale nie trzeba dysponować dużymi nakładami kapitału rzędu co najmniej kilkunastu tysięcy złotych, ani nie wymaga to specjalistycznej wiedzy. 

03

Pamiętaj, lokowanie kapitału w złoto inwestycyjne ma sens tylko w przypadku inwestycji długoterminowej – jeśli liczysz na szybki spektakularny zysk, to aktywo nie jest dla Ciebie!

Produkty na każdą kieszeń

Dostępność

Produkty kupisz od ręki w salonach stacjonarnych Tavex oraz z wysyłką w 24h od zaksięgowania wpłaty.

Brak podatku VAT

Złoto w postaci monet (i sztabek) nie jest obciążone podatkiem od towarów i usług.

Światowa rozpoznawalność

Monety Wiedeński Filharmonik cieszą się renomą na całym świecie.

Dowiedz się więcej o inwestowaniu