Waluta z dostawą do domu

Przedstawiamy Państwu usługę, z której skuteczności i przydatności jesteśmy wyjątkowo dumni. „Waluta z dostawą do domu” pozwala naszym klientom zamówić absolutnie każdą walutę, jaką oferujemy. Mamy ich blisko 60, więc naprawdę jest z czego wybierać!

Państwa zamówienie dostarczy kurier firmy Pocztex. Koszt dostawy jest stały, tzn. nie zależy od wysokości zamówienia* i zawsze wynosi 20 PLN. Waluty wysyłamy tak szybko, jak tylko wpłata zostanie zaksięgowana na koncie, a sama dostawa musi mieć miejsce w ciągu 24 godzin od wysyłki.

  • Adres e-mail
  • Numer telefonu
  • Adres dostawy (ulica, numer lokalu, kod pocztowy, miasto)
  • Zamawiana waluta
  • Kwota (w wybranej walucie)
  • Dodatkowe informacje (np. dodatkowe waluty w jednej dostawie* itp.)

 

* W trosce o Państwa bezpieczeństwo wprowadziliśmy limit, który określa, iż maksymalna wartość jednorazowego zamówienia to 5.000 PLN (+ koszty wysyłki). W przypadku zapotrzebowania na gotówkę przekraczającą równowartość 5.000 PLN należy złożyć jedno zamówienie, jednak doliczyć koszty wysyłki tak jak dla osobnych zamówień (np. równowartość 12.000 PLN traktujemy jako 2 zamówienia po 5.000 PLN i 1 zamówienie za 2.000 PLN, zatem koszty wysyłki to 3 × 20 PLN = 60 PLN).

Po uzupełnieniu wymaganych pól i kliknięciu przycisku ZAMAWIAM skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia zamówienia.

PARTNERZY

Perth Mint Australia
China Great Wall Coins Investments
Pamp
Valcambi
Münze Osterreich
Heraeus Precious Metals GmbH

O NAS

1991
Firma Tavid, będąca częścią grupy Tavex, została założona.

2001
Tavex rozpoczął sprzedaż złota inwestycyjnego w Europie.

2008
Tavex sprzedał rekordową ilość, 2159 kg złota inwestycyjnego.

2013
Grupa Tavex obsługuje 1,93 miliona klientów w Europe.

2013
Roczna sprzedaż złota inwestycyjnego osiągnęła rekordową ilość, 3137 kg.

2014
Tavex rozpoczyna swoją działalność w Polsce, otwierając biuro w Warszawie. Jest już obecny w ośmiu krajach europejskich.