Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Utwórz nowego bota cenowego

+ -

Utwórz nowego bota cenowego

Podsumowanie botów cenowych

Możesz anulować działanie Tavex PriceBot w dowolnym momencie i nie będziesz pieniężnie zobligowany jeśli bot złoży automatyczne zamówienie.

Złoty Australijski Lunar Rok Myszy 2020 (1 oz.) – 1 uncja złota moneta W magazynie – wysyłka w 24 h!

Jako długoletni partner mennicy Perth Mint, dealer Tavex z przyjemnością oferuje jedną z najpiękniejszych złotych monet bulionowych ... czytaj więcej
Kupimy:
1+
7 478,00 PLN

Jako długoletni partner mennicy Perth Mint, dealer Tavex z przyjemnością oferuje jedną z najpiękniejszych złotych monet bulionowych na świecie – Złoty Australijski Lunar 2020. Wraz z wydaniem tej monety australijski program monet księżycowych (lunarnych) rozpoczął swój trzeci cykl, w którym każda moneta z serii jest wybijana tylko raz na dwanaście lat, zgodnie ze starożytnym chińskim kalendarzem księżycowym. Najpopularniejsza wersja z serii lunarów – 1 uncja złota – zostanie wydane w rocznym nakładzie ograniczonym zaledwie do 30 000 sztuk na całym świecie, co sprawia, że moneta zyskuje dodatkową wartość kolekcjonerską na rynku wtórnym.

To urocze przedstawienie myszy doskonale pasuje do znanego standardu mennicy Perth Mint, który to standard łączy ze sobą polerowane tło (przypominające lustro) z delikatnie matową płaskorzeźbą, wykonaną z 99,99% czystego złota.

Wyjątkowe złote monety z serii Australijski Złoty Lunar będą świetnym wyborem dla tych, którzy chcą zaznaczyć swoje pokrewieństwo z tym zaradnym zwierzęciem, jakim jest mysz, dodatkowo upamiętniając pierwsze wydanie monety z nowej, III serii lunarów. Ta złota moneta bulionowa jest zapierającym dech w piersiach złotym dziełem sztuki – idealna pamiątka i hołd dla osób urodzonych w latach 2020, 2008, 1996, 1984, 1972 i co 12 lat poprzedzających.

Dlaczego warto kupić ten produkt?

 • Wszystkie złote monety z serii Złoty Australijski Lunar są oparte na drogocennym chińskim kalendarzu księżycowym. Mówi się, że osoby urodzone w Roku Myszy mają duszę przedsiębiorcy i wykazują chęć do ciężkiej pracy, aby tylko osiągnąć swoje cele. Są inteligentni, elastyczni i ciekawi z natury – to bez wątpienia liderzy wśród wszystkich chińskich znaków zodiaków.
 • Produkty ze złota z serii Australijski Złoty Lunar (Rok Myszy 2020) to wspaniałe prezenty dla Twoich bliskich. Oddaj hołd tym, których cenisz, zaznaczając ich zalety i rok urodzenia czystym, 24-karatowym złotem. To prezent, który pozostanie z nimi na zawsze, gdyż monety te są bardzo rzadkie – aktualne wydanie to dopiero trzecia seria, odkąd Złote Lunary zostały zaprezentowane w 1996 roku.
 • Złote Australijskie Lunary z Roku Myszy (2020) to przede wszystkim prawdziwe pieniądze. Złota seria Lunarów została wprowadzona na rynek w 1996 roku i od tego monentu produkt z serii Lunar, w tym Złota Moneta Rok Myszy 2020, jest uznawana przez australijski rząd za pełnoprawny środek płatniczy. Ponadto Australijski Złoty Lunar z Roku Myszy to moneta rozpoznawana na całym świecie – Australijska Złota Seria Księżycowa, nieprzerwanie produkowana od 24 lat, przedstawia motyw słynnego chińskiego zodiaku oraz wizerunek najpotężniejszej i najdłużej służącej królowej XX wieku, królowej Elżbiety II. To dlatego Australijski Złoty Lunar jest doskonale rozpoznawany przez dealerów kruszców i kolekcjonerów na całym świecie.

Kupowanie złotych przedmiotów oznacza niskie ryzyko i utrzymanie bogactwa

Wartość złota wzrosła z biegiem lat, czyniąc go dobrym do utrzymania lub wzrostu bogactwa.

 • Wartość produktu (1 szt.)
  7 969,00 PLN
 • Cena wywoławcza
  7 478,00 PLN
 • Twoje ryzyko teraz
  491,00 PLN

To ciekawe! Cena złota wyrażona w PLN uległa zmianie o 35.43% w ciągu ostatnich 8 lat. W tym okresie najniższa cena wynosiła 3 451,17 PLN/oz, a najwyższa 7 788,48 PLN/oz. Aktualny kurs złota na rynku światowym to 7 367,64 PLN/oz.

Historia

Złoty Australijski Lunar – Rok Myszy

Ci, którzy chcą w wyjątkowy sposób potwierdzić pokrewieństwo z tytułową Myszą, a dodatkowo posiadać pierwszy egzemplarz z nowej, III serii monet lunarnych, powinni przychylic się do zakupu tej wyjątkowej monety, jaką jest Australijski Złoty Lunar. Moneta z edycji Rok Myszy 2020 to świetna pamiątka i wspaniały hołd dla urodzonych w latach: 2020, 2008, 1996, 1984, 1972 i co 12 lat poprzedzających.

Urodzonych w roku myszy uważa się za dobrych w zdobywaniu i zabezpieczaniu majątku. Ta umiejętność wynika z ich naturalnej ciekawości umysłu, który zawsze szuka wiedzy, a dzięki swojej sprytności jest w stanie skorzystać z każdej nadarzającej się okazji. Ludzie urodzeni pod patronatem Myszy zwykle mają silną intuicję, są perfekcjonistami i mają doskonały smak. Najczęściej są ambitni i starając się osiągnąć swoje cele, dołożą wszelkich starań, aby odnieść sukces, a jednocześnie pozostać w tym wszystkim uroczym, przekonującym i charyzmatycznym. Może to przyciągnąć innych, a zwłaszcza płeć przeciwną – i chociaż ludzie urodzeni w roku myszy zazwyczaj cieszą się dużym kręgiem społecznym, najczęściej mają więcej znajomych niż prawdziwych przyjaciół. Jednak kiedy staniesz się prawdziwym przyjacielem "Myszy", będziesz traktowany jak rodzina. "Myszy" to ludzie lojalni i oddani swoim bliskim, co czyni ich szczególnie dobrymi rodzicami.

Można zatem bez wątpienia stwierdzić, że Australijska Złota Moneta Lunar z Roku Myszy 2020 jest idealnym prezentem dla każdego, kogo kochasz lub szanujesz. Podarowanie złotej monety lunarnej oznacza, że okazujesz uczucia, unieśmiertelniasz rok urodzenia danej osoby i okazujesz jej szczególne cnoty w postaci czystego i cennego, złotego dzieła sztuki.

Monety z serii Australijski Złoty Lunar – tak rzadkie i wyjątkowe jak samo złoto

Mennica Perth po raz pierwszy wprowadziła złote monety z serii Lunar pod patronatem Myszy w 1996 roku, a następnie ponownie wydała ich nowe wersje w 2008 i 2020 roku. Kolejne, nowe wydanie Roku Myszy nastąpi dopiero w 2032, kiedy mysz, zgodnie z chińskim kalendarzem księżycowym, po raz kolejny będzie szukać nowych możliwości.

Jeszcze dokładniej monety bulionowe Perth Mint można obejrzeć tutaj: https://www.perthmint.com/investment-bullion-bars-and-coins-mintages.aspx

Waga produktu w gramach
31.107
Waga Złoto w gramach
31.10347
Czystość
999.9
Waga Złoto w uncjach trojańskich
1
Średnica
32.6
Gęstość
-
Wartość nominalna
100 AUD
Producent
The Perth Mint, Australia

Awers

Awers monety Złoty Australijski Lunar przedstawia wizerunek Jej Królewskiej Mości Królowej Elżbiety II, wykonany przez Jody Clark. Jej Wysokość ma na sobie Królewski Diamentowy Diadem, który był noszony podczas koronacji oraz – zgodnie z tradycją – zwraca się w prawo. Dodatkowo na awersie każdej monety zostało wykonany rok wybicia monety (2020), nominał (100 dolarów australijskich), a także jej waga (1 uncja złota) i czystość (99,99%).

Rewers

Rewers monety przedstawia Mysz, na pamiątkę uczczenia jej roku, wśród źdźbeł pszenicy. W projekcie uwzględniono również chiński znak myszy, napis to symbolizujący („MOUSE 2020”) i znak mennicy Perth Mint („P”).

Pakowanie

Już w mennicy Perth każda moneta z osobna jest pakowana w twardą plastikową kapsułkę. W przypadku zakupów hurtowych, w oryginalnym fabrycznym opakowaniu dostępne są wielokrotności 20 monet.

Wartość produktu
Ryzyko, jeśli od razu odsprzedasz

DOSTAWA

Podczas składania zamówienia w naszym sklepie internetowych możecie Państwo wybrać dostawę do placówki pocztowej lub odebrać je osobiście w jednej z naszych placówek w Warszawie.

Dostawa za pośrednictwem Pocztex: po otrzymaniu płatności za zamówienie produkty zostaną wysłane w przeciągu 24 godzin. Dostawa zwykle zajmuje od 1-3 dni roboczych.
Odbiór osobisty: zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych placówek i osobistego odebrania zamówionych produktów tego samego dnia, w którym otrzymacie Państwo potwierdzenie otrzymania przez nas Państwa przelewu. W obu wypadkach do odebrania zamówionych produktów niezbędny będzie ważny dokument tożsamości.

UBEZPIECZENIE

Przesyłki są w pełni ubezpieczone. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia ubezpieczonej przesyłki, Tavex Sp. z o.o. ponownie prześle Państwu zamówione produkty lub dokona zwrotu zapłaconej gotówki. Ubezpieczenie obejmuje wyłącznie czas kiedy produkty są przewożone i traci ważność w momencie potwierdzenia przez Klienta odebrania przesyłki.

OPAKOWANIE

Produkty przewożone są w zamkniętym opakowaniu zabezpieczającym. Umieszczone w dyskretnym nieoznakowanym opakowaniu zawierającym dodatkowe wypełnienie zabezpieczające przed uszkodzeniami.

ŚLEDZENIE PRZESYŁKI

Od momentu spakowania przesyłki z Państwa zamówieniem możliwe jest jej śledzenie za pomocą przesłanego na podany w zamówieniu adres e-mail numeru śledzenia. Aby odnaleźć swoją przesyłkę należy wejść na stronę Pocztex następnie skorzystać z narzędzia śledzenia przesyłek. W narzędziu śledzenia przesyłek wystarczy podać przesłany przez Tavex na Państwa adres e-mail numer przesyłki, aby wyświetlić proces transportu Państwa paczki.

OPÓŹNIENIA

Opóźnienie może wystąpić w przypadku, jeżeli zapas zamówionego przez Państwa produktu został wyprzedany. W takim wypadku firma Tavex skontaktuje się z Państwem za pośrednictwem podanego w zamówieniu adresu e-mail, aby poinformować o szczegółach dostawy zamówienia.

KOSZTY PRZESYŁKI

Koszty przesyłek doręczanych na terenie Polski wynoszą:

dla przesyłek “waluta z dostawą do domu” – 20 zł

dla przesyłek złota inwestycyjnego – 20 zł

Jeżeli życzycie sobie Państwo aby zamówione przez Państwa produkty zostały dostarczone do innego kraju, prosimy o telefoniczne skontaktowanie się z nami przed złożeniem zamówienia pod numerem +48 22 114 00 20 lub za pomocą poczty elektronicznej email pod tavex@tavex.pl, aby uzyskać szczegółową informację o cenach i warunkach realizacji takiego zamówienia.

Oczekiwane koszty wysyłki

Tavex oferuje łatwą i bezpieczną wysyłkę dla wszystkich zamówień online. Przyjrzyj się bliżej kosztom.

DOSTAWA

Podczas składania zamówienia w naszym sklepie internetowych możecie Państwo wybrać dostawę do placówki pocztowej lub odebrać je osobiście w jednej z naszych placówek w Warszawie.

Dostawa za pośrednictwem Pocztex: po otrzymaniu płatności za zamówienie produkty zostaną wysłane w przeciągu 24 godzin. Dostawa zwykle zajmuje od 1-3 dni roboczych.
Odbiór osobisty: zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych placówek i osobistego odebrania zamówionych produktów tego samego dnia, w którym otrzymacie Państwo potwierdzenie otrzymania przez nas Państwa przelewu. W obu wypadkach do odebrania zamówionych produktów niezbędny będzie ważny dokument tożsamości.

UBEZPIECZENIE

Przesyłki są w pełni ubezpieczone. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia ubezpieczonej przesyłki, Tavex Sp. z o.o. ponownie prześle Państwu zamówione produkty lub dokona zwrotu zapłaconej gotówki. Ubezpieczenie obejmuje wyłącznie czas kiedy produkty są przewożone i traci ważność w momencie potwierdzenia przez Klienta odebrania przesyłki.

OPAKOWANIE

Produkty przewożone są w zamkniętym opakowaniu zabezpieczającym. Umieszczone w dyskretnym nieoznakowanym opakowaniu zawierającym dodatkowe wypełnienie chroniące przed uszkodzeniami.

ŚLEDZENIE PRZESYŁKI

Od momentu spakowania przesyłki z Państwa zamówieniem możliwe jest jej śledzenie za pomocą przesłanego na podany w zamówieniu adres e-mail numeru śledzenia. Aby odnaleźć swoją przesyłkę, należy wejść na stronę Pocztex następnie skorzystać z narzędzia śledzenia przesyłek. W narzędziu śledzenia przesyłek wystarczy podać przesłany przez Tavex na Państwa adres e-mail numer przesyłki, aby wyświetlić proces transportu Państwa paczki.

OPÓŹNIENIA

Opóźnienie może wystąpić w przypadku, jeżeli zapas zamówionego przez Państwa produktu został wyprzedany. W takim wypadku firma Tavex skontaktuje się z Państwem za pośrednictwem podanego w zamówieniu adresu e-mail, aby poinformować o szczegółach dostawy zamówienia.

KOSZTY PRZESYŁKI

Koszty przesyłek doręczanych na terenie Polski wynoszą:

dla przesyłek “waluta z dostawą do domu” – 20 zł

dla przesyłek złota i srebra inwestycyjnego – 30 zł

Jeżeli życzycie sobie Państwo, aby zamówione przez Państwa produkty zostały dostarczone do innego kraju, prosimy o telefoniczne skontaktowanie się z nami przed złożeniem zamówienia pod numerem +48 22 114 00 20 lub za pomocą poczty elektronicznej email tavex@tavex.pl, aby uzyskać szczegółową informację o cenach i warunkach realizacji takiego zamówienia.

Brak produktu w magazynie

Ten produkt jest obecnie niedostępny.

Tavex ID

Pełna historia zakupów, wgląd do wszystkich swoich inwestycji, wirtualny i rzeczywisty portfel inwestycyjny, własne powiadomienia i boty cenowe oraz specjalne oferty – to wszystko dzięki rejestracji bezpłatnego konta Tavex ID!

Utwórz Tavex ID
Tavex ID

Pełna historia zakupów, wgląd do wszystkich swoich inwestycji, wirtualny i rzeczywisty portfel inwestycyjny, własne powiadomienia i boty cenowe oraz specjalne oferty – to wszystko dzięki rejestracji bezpłatnego konta Tavex ID!

Zarezerwuj prywatną konsultację za darmo
Dowiedz się więcej o bezpiecznym inwestowaniu i zdobądź cenne informacje rynkowe.