Stwórz nowe powiadomienie cenowe
Utwórz nowego bota cenowego
+ -
Utwórz nowego bota cenowego
Podsumowanie botów cenowych

Możesz anulować działanie Tavex PriceBot w dowolnym momencie i nie będziesz pieniężnie zobligowany jeśli bot złoży automatyczne zamówienie.

HIT NA KOMUNIĘ

Sztabka złota na komunię 5 g

Produkt dostępny
Pierwsza komunia święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka, które wymaga wyjątkowej oprawy. I chociaż ... czytaj więcej
Sprzedaż Skup
1663,99 zł
1520,00 zł
Pocztex PUNKT (Żabka, Automat i inne) – 19,00 zł
Pocztex KURIER – 19,00 zł
List polecony priorytetowy – 9,00 zł
Odbiór osobisty w oddziale Tavex – 0,00 zł
Ukryj metody i koszty dostawy
Odbiór osobisty w oddziale Tavex – 0,00 zł
Dostawa zamówienia – od 9,00 zł
Zobacz metody i koszty dostawy
Zdjęcia służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i mogą nie być dokładnym odzwierciedleniem konkretnego produktu.

Wprowadzenie

Pierwsza komunia święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka, które wymaga wyjątkowej oprawy. I chociaż z tego względu komunia często kojarzona jest z przyjęciem, warto pamiętać, że stanowi przede wszystkim głębokie przeżycie duchowe, które na długo pozostanie w pamięci przystępującego do sakramentu dziecka. Dla wielu komunia jest również okazją do spotkania najbliższych i podarowania prezentów młodemu człowiekowi.

Sztabka złota na komunię Tavex

Komunia Twojego dziecka, wnuczki a może siostrzeńca zbliża się wielkimi krokami, a Ty stoisz przed odpowiedzią na pytanie, jaki prezent na komunię wybrać? Wiele osób na prezent na komunię wybiera pieniądze… i chociaż jest to zupełnie zrozumiały wybór w kontekście uniwersalności podarunku, nie jest to prezent na komunię korespondujący z podniosłym charakterem tego wydarzenia. Zatem, jaki prezent najlepiej sprawdzi się jako pamiątka pierwszej komunii świętej? Najlepszą odpowiedzią na powyższe pytanie jest złoto inwestycyjne na prezent – metal szlachetny, który doskonale sprawdzi się jako pamiątka na komunie!

Dealer złota Tavex z przyjemnością prezentuje złote sztabki okolicznościowe PAMP z motywem krzyża romańskiego, które stanowią doskonały pomysł na prezent na komunię. Zachwycają nie tylko perfekcyjnym standardem wykonania, ale również wyjątkowymi walorami estetycznymi – rewers sztabki złota zdobionej motywem krzyża romańskiego doskonale podkreśla sakralny charakter wydarzenia jakim jest komunia i stanowi pamiątkę, której wartość nie przeminie z czasem. Sztabka złota na komunię na awersie posiada informacje dotyczące tego, jaka jest próba złota, która mennica odpowiada za produkcję, jaka jest gramatura sztabki i numer seryjny potwierdzający autentyczność. Awers sztabki złota posiada lustrzane wykończenie. Sztabka złota na prezent zapakowana jest w elegancki certyfikat, czyli CertiPack (inaczej CertiCard), a więc etui na sztabkę złota, które gwarantuje bezpieczeństwo i pełni funkcję ochronną.

Długość sztabki wynosi 22,1 mm, szerokość 13,1 mm, natomiast grubość 0,9 mm. Sztabka złota PAMP z motywem krzyża będzie doskonale korespondowała z podniosłym charakterem wydarzenia jakim jest komunia.

Sztabka złota – wyjątkowa pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Komunia to wyjątkowy dzień w życiu młodego człowieka, który wymaga równie wyjątkowego podarunku. Sztabka złota to wciąż nietypowy, choć zyskujący na popularności pomysł na prezent na komunię. Złoto od zarania dziejów utożsamiane jest z synonimem trwałości i wysokiej wartości. W kontekście religijnego charakteru wydarzenia jakim jest komunia warto podkreślić, że złoto to kruszec, który do dziś dominuje w sztuce sakralnej, ma swój udział w różnego rodzaju obrzędach. Jednocześnie złoto było jednym z darów niesionych Jezusowi przez 3 królów symbolizującym najwyższą władzę. Zatem złoto na komunię doskonale eksponuje nie tylko materialny, ale również duchowy wymiar podarunku. Jednocześnie sztabka złota na komunię może być rozpatrywana przez pryzmat inwestycji w przyszłość dziecka.

Złoto na komunię dla chłopca 

Złoto fizyczne, zamiennie określane jako złoto lokacyjne to doskonały prezent na komunię dla chłopca. Złoto na prezent cechuję się bowiem uniwersalnością, dzięki czemu sprawdzi się jako oryginalny upominek na tak ważne wydarzenie jakim jest komunia niezależnie od płci obdarowanego dziecka. Złoto w sztabkach to wyjątkowy prezent dla chłopca na komunię, który po latach nie tylko będzie wyjątkową pamiątką, ale również – dzięki temu, że kruszec ten zachowuje wartość w czasie – prawdopodobnie będzie warte co najmniej tyle, ile w dniu wręczenia. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakup monety czy sztabki na prezent dla chłopca na komunię w obu przypadkach będzie to tak samo dobry wybór. Nie czekaj i już dziś wybierz złoto dla chłopca na komunię odciągając swoje myśli od zmartwień, czy aby na pewno upominek będzie trafiony.

Złoto na komunię dla dziewczynki

Zważywszy na wspomnianą wyżej uniwersalność, jaką cechuje się złoto, kruszec ten będzie również unikatowym pomysłem na prezent na komunię dla dziewczynki. Wybierając złoto na komunię dla dziewczynki bez wątpienia wyróżnisz się z tłumu i z pewnością nie zostaniesz posądzony o pójście po linii najmniejszego oporu. Złoto inwestycyjne na prezent jest unikatowym sposobem na połączenie wartości pieniężnej z oryginalnością. Z tego względu zarówno sztabki inwestycyjne, jak i monety bulionowe doskonale sprawdzą się w roli prezentu na wydarzenie, jakim jest komunia.

Dlaczego warto kupić sztabkę złota na komunię świętą?

Z perspektywy osoby, która będzie wręczała podarunek, duże znaczenie ma to, że z biegiem lat sztabka złota na komunię stała się dobrem, na którego zakup może pozwolić sobie każdy – nie tylko najbardziej zamożne osoby. Zatem, ile kosztuje sztabka złota na komunię? W zależności od tego, jaki jest aktualny kurs złota, cena najmniejszych sztabek, których waga wynosi 1 gram, oscyluje w okolicach 300 PLN. Największą popularnością cieszą się jednak nieco większe, ale wciąż małe sztabki złota, takie jak prezentowana sztabka złota 5g. Sztabka złota jest więc nie tylko niezwykle eleganckim prezentem podkreślającym rangę wydarzenia jakim jest komunia, ale jednocześnie bardzo przystępnym cenowo rozwiązaniem dla osób poszukujących niebanalnego prezentu. Sztabka złota na komunię z pewnością wywoła zainteresowanie u obdarowanego dziecka wywołując w nim ciekawość tematem, jakim są inwestycje – być może sztabka złota rozbudzi w dziecku zamiłowanie do inwestycji o lśniącej przyszłości już od najmłodszych lat. 

Jakie sztabki złota najlepiej kupić na pierwszą komunię świętą?

Jakie złote sztabki wybrać? Komunia to przede wszystkim święto o wymiarze sakralnym, wobec czego najczęstszym wyborem osób decydujących się na obdarowanie dziecka złotem inwestycyjnym są sztabki lokacyjne zdobione sakralnymi motywami zapakowane w CertiPacki, na których widnieją słowa nawiązujące do tego wydarzenia.

Złote sztabki kolekcjonerskie (okolicznościowe) nie zawsze będą jednak najlepszym wyborem – cena złota w przeliczeniu na gram może okazać się bardzo niekorzystna. Warto zwrócić uwagę na to, jaki producent złota odpowiada za daną sztabkę. Im popularniejsza mennica, tym lepiej, dlatego że w przyszłości sztabka złota może zostać odsprzedana w bardziej atrakcyjnej cenie niż od mniej rozpoznawalnego producenta.

Jak zapakować sztabkę złota na komunię?

Wyjątkowy upominek, jakim bez wątpienia jest sztabka złota na komunię, wymaga równie wyjątkowego opakowania. W tej roli doskonale sprawdzi się etui na sztabkę złota, którego biały kolor doskonale nawiązuje do charakteru wydarzenia, jakim jest komunia.

Sztabka złota na komunię zapakowana w eleganckie białe pudełko z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego dziecka i podkreśli indywidualny charakter upominku.

Prezent na komunię – zobacz inne produkty 

Jeden proces, wiele możliwości

Podczas składania zamówienia w naszym sklepie internetowym, na etapie uzupełniania szczegółów dotyczących realizacji transakcji, należy wskazać preferowaną przez siebie formę dostawy. Produkty możemy do Ciebie doręczyć na kilka sposobów lub możesz odebrać je osobiście w oddziale.

Dostawa wysyłkowa

Aktualnie oferujemy 4 metody dostawy wysyłkowych, do których należą:

  • Pocztex PUNKT (Żabka, Automat i inne) – 19,00 zł;
  • Pocztex KURIER – 19,00 zł;
  • List polecony priorytetowy – 9,00 zł;
  • Konwój indywidualny CHL – 299,00 zł.

Dostępność określonej metody dostawy wysyłkowej dla konkretnego zamówienia jest uzależniona od zawartości koszyka zakupowego, tj. od rodzaju zamawianych produktów oraz ich wartości.

W dni robocze wysyłka następuje już w ciągu 24* godzin od zaksięgowania płatności na naszym koncie i odnotowania tej wpłaty w naszym wewnętrznym systemie transakcyjnym. Rzeczywisty czas doręczenia przez przewoźnika to najczęściej 1 dzień roboczy, choć – w zależności od wybranej metody – może wynieść od 2 do 5 dni.

*Uwaga! W związku ze wzmożonym zainteresowaniem naszymi usługami obecnie wysyłka zamówienia lub przygotowanie do odbioru następują w czasie do 48 godzin. Staramy się uniknąć jakichkolwiek opóźnień, jednak za wszelkie potencjalne utrudnienia – bardzo przepraszamy.

Odbiór osobisty

Możliwość odbioru osobistego produktów jest darmowa. W oddziale możemy poprosić o okazanie ważnego dokumentu tożsamości, ponieważ jako sprzedawca musimy mieć pewność, że zamówienie odbiera uprawniona do tego osoba.

Szczegółowe informacje na temat metod, kosztów i zagadnień związanych z dostawą produktów zostały zaprezentowane w zakładce Realizacja zamówień internetowych na stronie Pomoc.

Bezpieczna dostawa

 

Każda przesyłka jest dyskretnie zapakowana oraz w pełni ubezpieczona, dlatego możesz bez obaw zamówić produkty przez internet – dodatkowo po ich nadaniu udostępnimy Ci numer paczki, więc będziesz mieć możliwość śledzenia całej jej trasy.

Pełna dostępność produktów

Wszystkie produkty, których zakup jest możliwy w naszym sklepie internetowym, tzn. takie, które posiadają zadeklarowaną cenę sprzedaży oraz istnieje możliwość dodania ich do koszyka, są fizycznie obecne w naszym magazynie lub w co najmniej jednym z biur i dostępne natychmiastowo, od ręki.

W przypadku chęci nabycia większej liczby sztuk danego produktu warto uprzednio skontaktować się z nami w celu potwierdzenia posiadania wymaganych zapasów. Gdy nasze stany magazynowe okażą się niewystarczające, co zdarza się wyjątkowo rzadko, poinformujemy Cię o najbliższej planowanej dacie uzupełnienia magazynu. W tym czasie możesz złożyć zamówienie, opłacić je i oczekiwać na informację o wysłaniu produktów lub o możliwości ich odbioru – wiadomość otrzymasz na e-mail podany w zamówieniu tak szybko, jak to możliwe!

Doręczenie zamówienia

Jeżeli chcesz poznać metody, koszty i zagadnienia związane z dostawą, przejdź do zakładki „Dostawa” na karcie produktu lub do zakładki „Realizacja zamówień internetowych na stronie Pomoc.

Wizyta w oddziale

Jeżeli zależy Ci na szybkim odbiorze osobistym zamówienia, np. tuż po jego złożeniu i opłaceniu lub planujesz zapłacić gotówką na miejscu, przed wizytą sprawdź dostępność banknotów w oddziale.

Produkt dostępny

Ten produkt jest fizycznie obecny w naszym magazynie lub w co najmniej jednym z biur. Jeśli planujesz odebrać go osobiście, poniżej sprawdzisz dostępność w każdym z oddziałów – zielony znak przy lokalizacji oznacza, że na miejscu znajduje się min. 1 sztuka.

 

Warszawa, Świętokrzyska
Wrocław, Sucha
Wrocław, Wroclavia
Wrocław, Oławska
Warszawa, Klif
Poznań, Stary Browar
Warszawa, Centrum Koneser
Łódź, Manufaktura
Lublin, Królewska
Katowice, 3 Maja
Gdynia, Klif
Katowice, Silesia
Gdańsk, Galeria Bałtycka

Bezpłatna konsultacja online!
Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się, jak bezpiecznie inwestować w fizyczne złoto lub srebro.