Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Carnaval Sztukmistrzów i Re:tradycja, czyli Tavex w Lublinie

Autorem artykułu jest Dagmara Mierzejek – opublikowano w kategorii Publikacje medialne dnia 06.09.2023
Cena złota (XAU-PLN)
9455,57 PLN/oz
  
- 172,66 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
115,06 PLN/oz
  
- 2,38 PLN

Ostatnie wakacje upłynęły nam pod hasłem… (Nie)odpoczynku! Byliśmy jednym z tegorocznych sponsorów Karnawału Sztukmistrzów w Lubinie, wydarzenia organizowanego na skalę ogólnopolską. Te wydarzenie co roku przyciąga do Lublina tłumy miłośników sztuki cyrkowej.

Carnaval Sztumistrzów
Fot. Carnaval Sztukmistrzów

Nie tylko pełniliśmy rolę sponsora, ale także aktywnie braliśmy udział w wydarzeniu, tworząc własną strefę, gdzie zarówno najmłodsi uczestnicy, jak i dorośli mogli znaleźć coś dla siebie. Konkursy, rozmowy z ekspertami, a także strefa odpoczynku – wszystko to nie tylko przyciągnęło wielu ochotników do skorzystania z oferowanych przez nas atrakcji, ale także nam dało nowe doświadczenie plenerowego wydarzenia, w którym jak widać też potrafimy się odnaleźć!

Carnaval Sztukmistrzów i Re:tradycja, czyli Tavex w LublinieFot. Carnaval Sztukmistrzów
Zaledwie kilki tygodni później powróciliśmy do Lublina ze zdwojoną siłą, wspierając Re:tradycję, wydarzenie znane wcześniej jako Jarmark Jagielloński. Re:tradycja skupia się na bogactwie tradycji ludowej i dziedzictwa kulturowego. Z dumą więc wsparliśmy to unikalne wydarzenie, ponownie pojawiając się z własną strefą oferującą atrakcje dla różnych grup wiekowych. 

Dziękujemy za możliwość zaangażowania się w tak wyjątkowe wydarzenia, które bezpośrednio wpływają na rozwój lokalnej kultury i sztuki.

Możesz chcieć również przeczytać