Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Czas realizacji

Autorem jest Aleksander 2 lata temu
Cena złota (XAU-PLN)
9455,57 PLN/oz
  
- 172,66 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
115,06 PLN/oz
  
- 2,38 PLN

Proces i czas realizacji każdego zamówienia różnią się w zależności od wyboru preferowanej przez siebie formy dostawy.

Dostawa wysyłkowa

Proces realizacji zamówienia w przypadku dostawy wysyłkowej składa się z dwóch etapów: wysyłki oraz doręczenia.

Wysyłka zamówienia, która obejmuje skompletowanie produktów, ich odpowiednie spakowanie oraz przekazanie przewoźnikowi w celu doręczenia, następuje już w ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności na naszym koncie i odnotowania tej wpłaty w naszym wewnętrznym systemie transakcyjnym. Wysyłka odbywa się tylko w dni robocze, co oznacza, że zamówienie złożone w sobotę lub niedzielę zostanie nadane najwcześniej w poniedziałek, a jeśli poniedziałek będzie dniem wolnym od pracy – w pierwszy dzień roboczy.

Aktualnie czasy**, w jakich przewoźnicy powinni dostarczyć przesyłkę, licząc od momentu przekazania jej przez nas, kształtują się następująco:

  • Pocztex PUNKT (Żabka, Automat i inne) – następny dzień roboczy;
  • Pocztex KURIER – następny dzień roboczy;
  • ORLEN Paczka – następny dzień roboczy;
  • List polecony priorytetowy – od 3 do 5 dni roboczych;
  • Konwój indywidualny CHL – w uprzednio ustalony dzień.

O tym, że produkty zostały do Ciebie wysłane, poinformujemy Cię w osobnej wiadomości, która zostanie wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

Odbiór osobisty

Proces realizacji zamówienia w przypadku odbioru osobistego w wybranym oddziale składa się z dwóch etapów: przygotowania oraz wizyty w oddziale.

Jeśli wybrany oddział posiada zapasy wymagane do zrealizowania zamówienia, przygotowanie produktów następuje w ciągu 24 godzin* od zaksięgowania płatności na naszym koncie i odnotowania tej wpłaty w naszym wewnętrznym systemie transakcyjnym.

Gdy stany magazynowe wybranego oddziału okażą się niewystarczające, wysyłka potrzebnych produktów nastąpi już w ciągu 24 godzin** od zaksięgowania płatności na naszym koncie i odnotowania tej wpłaty w naszym wewnętrznym systemie transakcyjnym. Wysyłka uzupełniająca do oddziału odbywa się tylko w dni robocze, co oznacza, że produkty zamówione w sobotę lub niedzielę, których brakuje w wybranym oddziale, zostaną nadane najwcześniej w poniedziałek, a jeśli poniedziałek będzie dniem wolnym od pracy – w pierwszy dzień roboczy. Czas doręczenia do oddziału również jest taki sam, jak w przypadku dostawy wysyłkowej.

O tym, że produkty zostały dla Ciebie przygotowane, poinformujemy Cię w osobnej wiadomości, która zostanie wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail. Odbioru osobistego możesz dokonać w dowolnie wybranym przez siebie momencie – dokładne adresy, wskazówki dojazdu oraz godziny otwarcia poszczególnych oddziałów sprawdzisz w zakładkach „Szczegółowe informacje” na podstronie Kontakt.

** Prosimy pamiętać, że o ile czas zdefiniowanej tu wysyłki jest w większości przypadków zależny od nas, o tyle czas samego doręczenia zależy od wybranej metody dostawy oraz konkretnego przewoźnika obsługującego dany rejon, na co nie mamy żadnego wpływu.

Możesz chcieć również przeczytać