Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Metalverse 4.0. To już tradycja

Autorem artykułu jest Dagmara Mierzejek – opublikowano w kategorii Publikacje medialne dnia 23.11.2023
Cena złota (XAU-PLN)
9651,38 PLN/oz
  
+ 198,38 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
115,58 PLN/oz
  
+ 1,46 PLN
Metalverse 4.0. To już tradycja

Kolejna edycja Metalverse już za nami! Wydarzeniu towarzyszyło wiele emocji, a stoisko Tavex cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. 

W trakcie MetalVerse 4.0 nieprzerwanie dzieliliśmy się naszym zamiłowaniem do rozmów na temat inwestycji w metale szlachetne. Nasze stoisko było miejscem spotkania nie tylko z ekspertami firmy Tavex, ale również reprezentantami The Royal Mint — mennicy, która słynie z produkcji słynnej monety bulionowej z wizerunkiem Britannii, a także takich serii jak Bestie Królowej, Bestie Tudorów czy Mity i Legendy. Gości z Mennicy Królewskiej dzielili się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem na stoisku i poza nim, bo również podczas prelekcji przygotowanej specjalnie dla uczestników Metalverse dot. rekordowych cen złota i ich wpływu na inwestorów. 

Metalverse 4.0. To już tradycja
Fot. Metalverse

Jako element edukacyjny Prezes Zarządu Tavex również podzielił się swoją wiedzą na temat rynku złota w Skandynawii i krajach Bałtyckich. Jego wystąpienie dostarczyło cennych spostrzeżeń dla osób pragnących lepiej zrozumieć dynamikę tych rynków. A następnie wziął udział w debacie nt. trendów i prognoz na rynku metali szlachetnych. 

Metalverse 4.0. To już tradycja
Fot. Metalverse

Metalverse 4.0 zakończyliśmy emocjonującym konkursem, w którym uczestnicy mieli szansę wygrać srebrne monety – oczywiście Srebrne Britannie! Jesteśmy niezwykle dumni z naszej długofalowej współpracy z The Royal Mint i ich chęci do zaangażowania się razem z nami w kolejną edycję Metalverse. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, wzięli udział w prelekcjach i konkursie. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że możemy brać udział w tak wspaniałym spotkaniu łączącym pasjonatów inwestycji w fizyczne kruszce. 

Do zobaczenia na kolejnych edycjach MetalVerse! 

Możesz chcieć również przeczytać