Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Po raz kolejny byliśmy partnerem Akademii Inwestowania Alternatywnego

Autorem artykułu jest Dagmara Mierzejek – opublikowano w kategorii Publikacje medialne dnia 15.04.2024
Cena złota (XAU-PLN)
9264,11 PLN/oz
  
+ 25,46 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
126,94 PLN/oz
  
+ 1,84 PLN

Z dumą pragniemy poinformować, że po raz kolejny mieliśmy zaszczyt być partnerem Akademii Inwestowania Alternatywnego, inicjatywy organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Biznesu działające przy SGH.

Podczas tego inspirującego wydarzenia nasz ceniony analityk, Tomasz Gessner, miał zaszczyt wystąpić jako prelegent, dzieląc się swoją niezwykłą wiedzą na temat inwestowania w rynek metali szlachetnych. Jego prezentacja stanowiła nieoceniony wkład w dyskusję na temat przyszłych perspektyw rozwoju rynku złota w Polsce, czego dowodem był entuzjazm uczestników wykładu, którzy zasypali Tomasza pytaniami.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom Akademii Inwestowania Alternatywnego za możliwość współpracy oraz za stworzenie atmosfery sprzyjającej edukacji finansowej i wymianie poglądów na temat możliwości inwestowania odłożonego kapitału. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia, które aktywnie wspiera rozwój przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnej edycji!

Cena złota (XAU-PLN)
9264,11 PLN/oz
  
+ 25,46 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
126,94 PLN/oz
  
+ 1,84 PLN

Możesz chcieć również przeczytać