Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Koszty dostawy

Autorem jest Kirke Sööt 6 lata temu
Cena złota (XAU-PLN)
9324,17 PLN/oz
  
- 220,29 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
110,00 PLN/oz
  
- 4,92 PLN

Podczas składania zamówienia w naszym sklepie internetowym – na etapie wyboru preferowanej przez siebie formy dostawy – zobaczysz potencjalne koszty dostawy zamówienia, różniące się między sobą wysokością w zależności od wybranej opcji.

Dostawa wysyłkowa

Aktualnie koszty dostawy wysyłkowej kształtują się następująco:

  • Pocztex PUNKT (Żabka, Automat i inne) – 19,00 zł;
  • Pocztex KURIER – 19,00 zł;
  • ORLEN Paczka – 19,00 zł;
  • List polecony priorytetowy – 9,00 zł;
  • Fedex – cena zgodna z cennikiem dostępnym na stronie Fedex;
  • Konwój indywidualny CHL – 599,00 zł.
Odbiór osobisty – płatność przelewem

Możliwość odbioru osobistego produktów w wybranym oddziale jest darmowa – nie zapłacisz również w sytuacji, gdy w momencie złożenia zamówienia produkty nie będą fizycznie dostępne w oddziale i konieczne będzie ich sprowadzenie na miejsce.

Odbiór osobisty – płatność gotówką

Uwaga! Jeśli decydujesz się na odbiór osobisty z płatnością gotówką, bezpośrednio przed lub po złożeniu zamówienia skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia posiadania wymaganych zapasów w wybranym oddziale i chęci ich nabycia. Wybór tej metody płatności (płatność gotówką w oddziale) nie oznacza rezerwacji produktu.

Zamówienia z tą metodą płatności są ważne do końca dnia pracy wybranego salonu. Zamówienia składane poza godzinami pracy lub w niedzielę niehandlową nie będą realizowane. W takich okolicznościach skorzystaj z płatności przelewem lub dokonaj transakcji następnego dnia roboczego w czasie otwarcia wskazanego biura.

Możesz chcieć również przeczytać