Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Pakowanie

Autorem jest Kirke Sööt 5 lata temu
Cena złota (XAU-PLN)
9448,43 PLN/oz
  
- 50,98 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
112,61 PLN/oz
  
- 2,20 PLN

Sposób, w jaki zapakowane zostaną zamówione przez Ciebie produkty, różni się w zależności od:

  • typu produktu (monety, sztabki, banknoty, akcesoria) i liczby zamawianych sztuk;
  • preferowanej formy dostawy.

Monety

Jeśli zdecydujesz się na zakup pojedynczych sztuk monet, każda z nich będzie osobno zapakowana w kapsułkę z tworzywa sztucznego (twardy, plastikowy kapsel). W dowolnym momencie możesz wyjąć monetę z opakowania i ponownie ją w nim umieścić. W przypadku zakupu większej liczby sztuk monet (w zależności od konkretnego produktu – 10, 20 lub 25 sztuk, lub ich wielokrotności) monety mogą zostać wysłane w oryginalnej, zaplombowanej tubie, tj. bez przekładania każdej z nich do osobnych kapsułek. Oba sposoby są stuprocentowo poprawnym sposobem przechowywania produktów, znajdującym zastosowanie również na czas transportu.

Sztabki

Każda sztabka dostępna w naszej ofercie, z wyjątkiem tych o wagach 250 g i 1 kg, jest oryginalnie umieszczona w opakowaniu z tworzywa sztucznego typu CertiCard (inaczej CertiPack). Opakowanie to pełni podwójną funkcję zabezpieczającą – jest warstwą chroniącą produkt przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz certyfikatem producenta potwierdzającym jakość wykonania i autentyczność pochodzenia. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule pt. Co to jest CertiPack (CertiCard)?.

Banknoty i akcesoria

Niezależnie od liczby sztuk zamawianych banknotów, zostaną one włożone do zwykłej, papierowej koperty. Akcesoria, w zależności od typu, posiadają oryginalne opakowanie lub są przekazywane „luzem”.

Dostawa wysyłkowa

Na etapie wysyłki zamówienia, który obejmuje skompletowanie produktów, ich odpowiednie spakowanie oraz przekazanie przewoźnikowi w celu doręczenia, podejmujemy wszelkie możliwe kroki, aby paczka została przygotowana bez żadnych zastrzeżeń. Naturalnie, ze względów bezpieczeństwa, nie prezentujemy publicznie dokładnych elementów pakowania, takich jak użyte materiały, metody czy zdjęcia przygotowanych przez nas paczek.

Z dumą możemy jednak zapewnić, że – oprócz opisanych wyżej opakowań charakterystycznych dla danego typu produktu, takich jak kapsle, tuby czy koperty – każde zamówienie posiada podwójne pakowanie zewnętrzne, na które składa się kolejno:

  • zabezpieczenie produktów folią bąbelkową;
  • umieszczenie całości w twardej tekturowej kopercie.

Oznacza to, że same produkty są dokładnie zabezpieczone, a gotowa przesyłka nie posiada żadnych rzucających się w oczy elementów, które mogłyby wskazywać na jej nadawcę lub zawartość, dzięki czemu paczka jest maksymalnie dyskretna.

Odbiór osobisty

W przypadku odbioru osobistego produktów w wybranym oddziale nie stosujemy charakterystycznego dla dostawy wysyłkowej pakowania zewnętrznego. Innymi słowy, nie pakujemy produktów w kopertę tekturową ani nie używamy folii bąbelkowej, ponieważ są Ci przekazywane z pominięciem przewoźnika. Oznacza to, że otrzymasz je „do ręki” – monety w kapsułkach lub w tubach, każda sztabka w opakowaniu typu CertiPack, banknoty w kopercie, a akcesoria bez dodatkowego pakowania. Dzięki temu już w oddziale możesz obejrzeć produkty i – w przypadku jakichkolwiek wątpliwości – zadać pytania lub dokonać wymiany na inny egzemplarz.

Możesz chcieć również przeczytać