Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Rezygnacja

Autorem jest Kirke Sööt 5 lata temu
Cena złota (XAU-PLN)
9264,44 PLN/oz
  
+ 0,91 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
123,33 PLN/oz
  
- 3,36 PLN

Rezygnacja z zamówienia jest dopuszczalna tylko w sytuacji braku terminowej płatności – jeżeli płacisz przelewem, na dokonanie zapłaty masz ok. 1 godzinę od momentu złożenia zamówienia, a jeżeli płacisz gotówką w oddziale, masz czas do końca dnia, w którym nastąpiło złożenie zamówienia. W takim wypadku nie ma konieczności informowania nas o rezygnacji, ponieważ anulowanie odbędzie się automatycznie.

Prosimy o przemyślane decyzje zakupowe oraz rozsądne składanie zamówień, ponieważ niezależnie od okoliczności – poza wyżej wymienionym wyjątkiem – klient nie ma możliwości rezygnacji z zamówienia inwestycyjnego złota, srebra, platyny, palladu, a także walut. Dotyczy to szczególnie sytuacji, gdy przelew środków został już do nas zlecony.

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Uprzejmie informujemy, że prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w wypadku produktów, których cena zależy od ruchu cen na rynkach finansowych (Dz. U. 2014 poz. 827, Art. 38, pkt. 2), do których niewątpliwie zalicza się inwestycyjne złoto, srebro, platynę, pallad, a także waluty.

Cena złota (XAU-PLN)
9264,44 PLN/oz
  
+ 0,91 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
123,33 PLN/oz
  
- 3,36 PLN

Możesz chcieć również przeczytać