Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Spotkanie na szczycie. Inwestycje w luksus

Autorem artykułu jest Dagmara Mierzejek – opublikowano w kategorii Publikacje medialne dnia 29.06.2023
Cena złota (XAU-PLN)
9658,17 PLN/oz
  
+ 235,38 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
115,46 PLN/oz
  
+ 2,07 PLN
Spotkanie na szczycie. Inwestycje w luksus

Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu z cyklu K2 – Spotkania na Szczycie, które odbyło się w warszawskim Domu Mody Klif. Na wydarzeniu obecni byli wybitni goście oraz szerokie grono osób zainteresowanych pojęciem luksusu i inwestycji. Było to inauguracyjne wydarzenie z tego cyklu dedykowane mężczyznom. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć aktywny udział w tym prestiżowym spotkaniu, dzieląc się naszym doświadczeniem i wiedzą na temat inwestycji w metale szlachetne. 

Dziękujemy Domowi Mody Klif za zaproszenie i możliwość bycia częścią tego wydarzenia. Uczestnicy spotkania usłyszeli m.in. odpowiedź na pytanie jak rodzinne pochodzenie kształtuje nasze preferencje, zarówno w modzie, jak i w inwestycjach, a także dowiedzieli się nieco więcej o inwestycjach w kruszce, luksusowe zegarki, łodzie motorowe czy sztukę.  

Spotkanie na szczycie. Inwestycje w luksus
Aleksander Pawlak – Prezes Zarządu Tavex, fot. Dom Mody Klif

Naszą firmę reprezentował Prezes Zarządu – Aleksander Pawlak – opowiadając o rynku metali szlachetnych, a także podkreślając wartość dobrze zdywersyfikowanego portfela inwestycyjnego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział, a także organizatorom za stworzenie platformy do wymiany myśli i doświadczeń. Jesteśmy gotowi na kolejne inspirujące Spotkania na Szczycie! 

Możesz chcieć również przeczytać