Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Kobieca strona inwestycji. Forum Inwestorek

Autorem artykułu jest Dagmara Mierzejek – opublikowano w kategorii Publikacje medialne dnia 08.06.2023
Cena złota (XAU-PLN)
9327,23 PLN/oz
  
- 184,76 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
109,80 PLN/oz
  
- 4,87 PLN
Kobieca strona inwestycji. Forum Inwestorek

 Mieliśmy ogromny zaszczyt pojawić się jako partner na prestiżowym wydarzeniu – IV Forum Inwestorek. To coroczne spotkanie gromadzące kobiety z całej Polski, zainteresowane szeroko pojętą tematyką inwestycji. 

W trakcie Forum uczestnicy mogli zainspirować się prelekcjami ekspertek z różnych dziedzin, takich jak branża nieruchomości, rynek akcji czy metali szlachetnych. Naszą firmę reprezentowała Aleksandra Olbryś, biorąc udział w panelu dyskusyjnym poświęconym alternatywnym formom inwestowania. 

Kobieca strona inwestycji. Forum Inwestorek
Fot. Inwestorki.pl

Na wydarzeniu nie zabrakło również przestrzeni wystawowej, gdzie mieliśmy przyjemność przybliżać uczestniczkom świat kruszców, w szczególności złota i srebra.


Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak wspaniałej inicjatywy, której przyświeca idea edukacji i rozwoju. Forum Inwestorek to wydarzenie pełne inspirujących kobiet, chętnych do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy przekonani, że nasza obecność na Forum Inwestorek pozwoliła nam nie tylko na zbudowanie nowych relacji biznesowych, ale także na podzielenie się swoim spojrzeniem na temat inwestycji.

Możesz chcieć również przeczytać