Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Firma Inwestycji Alternatywnych 2022 to my! Podsumowanie Invest Cuffs 2023

Autorem artykułu jest Aleksandra Olbryś – opublikowano w kategorii Publikacje medialne dnia 28.03.2023
Cena złota (XAU-PLN)
9258,77 PLN/oz
  
- 5,50 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
123,29 PLN/oz
  
- 3,44 PLN
Tavex Firmą Inwestycji Alternatywnych 2022! Podsumowanie Invest Cuffs 2023

Za nami 9. edycja najbardziej prestiżowego wydarzenia w branży inwestycyjnej w Polsce, czyli Invest Cuffs 2023. To jedno z największych tego typu przedsięwzięć na arenie europejskiej, które co roku przyciąga pasjonatów rynków i zrzesza ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów, jak również inwestorów instytucjonalnych i detalicznych.

Podczas szeregu prelekcji i debat prelegenci mieli okazję podzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami, a inwestorzy poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę w omawianych obszarach. Co więcej, mieliśmy przyjemność pełnić rolę Partnera Targów, dzięki czemu przez 2 dni trwania wydarzenia, w dniach 24 i 25 marca 2022, uczestnicy mogli porozmawiać z naszymi specjalistami, przyjrzeć się z bliska złotym i srebrnym produktom inwestycyjnym, a także skorzystać ze specjalnej promocji na zakup złota inwestycyjnego.

Tavex na Invest Cuffs 2023

Jednocześnie prężnie rozwijająca się kultura lokowania kapitału w kruszcach sprawiła, że w tym roku miała miejsce pierwsza w historii Invest Cuffs debata w całości poświęcona właśnie metalom szlachetnym, która w dodatku zgromadziła pełną salę słuchaczy! Nie obyło się bez naszego udziału, gdyż jednym z rozmówców był Aleksander Pawlak, Prezes Zarządu Tavex.

Tavex na Invest Cuffs 2023

Na tym jednak nie koniec, bowiem nasza firma otrzymała najwyższe wyróżnienie w kategorii Firma Inwestycji Alternatywnych 2022. Tytuł i statuetka zostały przyznane w oparciu o głosowanie społeczności inwestorów, którzy oddali rekordowe 120 tysięcy głosów!

„Rok 2022 był ekstremalnie intensywnym okresem, którego nie udałoby nam się przejść bez absolutnie najwspanialszego zespołu na świecie, liczącego już ponad 90 osób. Nasz wspólny codzienny wysiłek, połączony z prawdziwą pasją do bezpiecznego inwestowania w metale szlachetne, pozwala na budowanie efektywnego i płynnego rynku inwestycji w fizyczny kruszec – dostarczając na rynek ponad 4 tony złota i ponad 10 ton srebra sprawiamy, że portfele polskich inwestorów są coraz lepiej przygotowane na nadchodzące trudne czasy. Przed nami 2023, w którym absolutnie nie będziemy się nudzić, a liczba wdrażanych innowacji i nowości pozwoli na coraz lepsze zaspokajanie potrzeb inwestorów. Raz jeszcze dziękuję za wszystkie oddane na nas głosy i gwarantuję, że pozostają one tylko i wyłącznie motywacją do tego, żeby działać jeszcze bardziej, jeszcze więcej i jeszcze lepiej.” – tak Aleksander Pawlak podsumował zdobyte przez nas wyróżnienie.

Tavex na Invest Cuffs 2023

Z tego miejsca jeszcze raz serdecznie dziękujemy każdemu, kto zdecydował się dołożyć swoją cegiełkę do tego sukcesu i oddał swój głos właśnie na naszą firmę. W przyszłym roku odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja Invest Cuffs, na której również mamy w planach się pojawić. Do zobaczenia!

Cena złota (XAU-PLN)
9258,77 PLN/oz
  
- 5,50 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
123,29 PLN/oz
  
- 3,44 PLN

Możesz chcieć również przeczytać