Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Tavex na liście Diamentów Forbes

Autorem artykułu jest Dagmara Mierzejek – opublikowano w kategorii Publikacje medialne dnia 15.03.2024
Cena złota (XAU-PLN)
9549,27 PLN/oz
  
+ 27,37 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
121,07 PLN/oz
  
+ 1,61 PLN
Tavex na liście Diamentów Forbes

Z dumą ogłaszamy, że znaleźliśmy się w tym roku na prestiżowej liście Diamentów Forbes, będącej zestawieniem najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie ciężkiej pracy całego zespołu Tavex oraz zaangażowania w budowanie silnej marki i zaufania klientów. To także dowód na skuteczność naszej strategii rozwoju, w myśl której w ciągu ostatnich lat otworzyliśmy kilkanaście nowych salonów, aby być jeszcze bliżej Was i zagwarantować możliwość komfortowych zakupów online bądź w stacjonarnych oddziałach naszej firmy. Jesteśmy wdzięczni za naszych lojalnych klientów, bo bez Waszego zaufania i wsparcia żaden sukces nie byłby możliwy.

Tavex na liście Diamentów Forbes
Aleksander Pawlak, Prezes Zarządu Tavex


Gratulujemy także wszystkim pozostałym firmom, które znalazły się na Liście Diamentów Forbes. To dla nas wielka przyjemność dzielić to wyróżnienie z tak wybitnymi przedsiębiorstwami. 

Przed nami z pewnością wiele wyzwań, ale jesteśmy przekonani, że z takim wsparciem naszych klientów, partnerów i całego zespołu, podołamy każdemu z nich, dbając przy tym o nieustający rozwój i jakość oferowanych przez nas usług i produktów.

Możesz chcieć również przeczytać