Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Nowy rok, nowe wyzwania! – Radio Tavex

Autorem artykułu jest Aleksandra Olbryś – opublikowano w kategorii Komentarze rynkowe TavexNews, Publikacje medialne dnia 01.02.2021
Cena złota (XAU-PLN)
9240,12 PLN/oz
  
+ 87,31 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
124,76 PLN/oz
  
+ 5,70 PLN
Nowy rok, nowe wyzwania! – Radio Tavex

Fizyczne złoto z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością wśród inwestorów z Polski. Niemniej jednak w dalszym ciągu istnieje duża grupa osób, która mimo chęci, z jakiegoś powodu, nie decyduje się zainwestować w ten instrument.

Radio Tavex, czyli solidna dawka wiedzy o rynkach inwestycyjnych

Osoby, które do tej pory nie miały styczności z rynkiem złota, nierzadko mają o nim błędne wyobrażenie. Opierając swój pogląd na skojarzeniach ze scenami z filmów akcji, gdzie najczęściej pokazywane są wielkie, kilkukilogramowe sztaby, myślą, że nie są dostatecznie dużymi graczami, żeby rozpocząć przygodę na tym rynku. Nic bardziej mylnego!

Od pierwszego dnia działalności na polskim rynku firma Tavex nieustannie podejmuje działania, które mają na celu obalanie mitów na temat inwestowania w fizyczne złoto. Naszym priorytetem jest wyjście poza istniejące schematy i rzucenie całkiem nowego światła na rynek złota inwestycyjnego.

W związku z tym wystartowaliśmy z całkiem nowym projektem – tym razem za obszar naszych działań obraliśmy platformę Spotify.

Podcast Radio Tavex to zupełnie nowa, nieznana dotąd jakość. Prowadząca Aleksandra Burta będzie dyskutować z gośćmi o dostępnych możliwościach lokowania kapitału, naturalnie uwzględniając w zestawieniu metale szlachetne, w szczególności złoto!

Najlepszym przedsmakiem tego, czego możecie spodziewać się po naszym nowym projekcie, jest pierwszy odcinek podcastu z Prezesem Zarządu Tavex Sp. z o. o. – Aleksandrem Pawlakiem – w roli głównej, który znajdziecie pod tym linkiem.

Cena złota (XAU-PLN)
9240,12 PLN/oz
  
+ 87,31 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
124,76 PLN/oz
  
+ 5,70 PLN

Możesz chcieć również przeczytać