Wprowadzenie
Sztabka złota PAMP Lunar Rok Tygrysa 2022 5 g
Tavex z przyjemnością prezentuje 5-gramową sztabkę Lunar Rok Tygrysa 2022, wykonaną ze złota próby 9999.
Szwajcarski Lunar Rok Tygrysa 2022 jest kolejną odsłoną serii sztabek bitych zgodnie ze starożytnym chińskim kalendarzem lunarnym. Oznacza to, że każda sztabka z serii jest bita jedynie raz na 12 lat, co czyni szwajcarskiego Lunara Rok Tygrysa 2022 szczególnie pożądanym produktem nie tylko na stricte inwestycyjnym, ale również kolekcjonerskim rynku wtórnym.
Precyzja wykonania sztabki, z której słynie szwajcarska mennica PAMP, w połączeniu z nietuzinkowym przedstawieniem prawdopodobnie najbardziej zagrożonego gatunku tygrysa chińskiego czyni sztabkę Lunar Rok Tygrysa 2022 ciekawym uzupełnieniem inwestycyjnego portfolio.
Złote sztabki z serii Australijski Złoty Lunar będą świetnym wyborem dla tych, którzy chcą zaznaczyć swoje pokrewieństwo z tym zdeterminowanym i zaradnym zwierzęciem, jakim jest tygrys.
Ta sztabka jest istnym, zapierającym dech w piersiach dziełem sztuki, a jednocześnie idealną pamiątką i hołdem skierowanym w stronę osób urodzonych w latach 2022, 2010, 1998, 1986, 1974, 1962 i co 12 lat poprzedzających.
Dlaczego warto kupić ten produkt?
Wszystkie złote sztabki z serii Złoty Szwajcarski Lunar są oparte na drogocennym chińskim kalendarzu księżycowym. Mówi się, że osoby urodzone w Roku Tygrysa mają niesamowitą osobowość – są otwarte na nowe znajomości, od pierwszego spotkania stają się wiernymi przyjaciółmi.
Ta magia Tygrysów pozwala im doskonale odnaleźć się w każdej sytuacji i wykorzystywać swój urok zarówno w sferze prywatnej, jak również zawodowej. W odniesieniu do tej drugiej dochodzi jeszcze jeden aspekt – Tygrysy są prawdziwymi tytanami pracy, a ich systematyczne i skoncentrowane na celu działania są szeroko doceniane przed pracodawców.
Istotnym atutem sztabki Złoty Szwajcarski Lunar Rok Tygrysa 2022 jest światowa rozpoznawalność – rozsławiona na całym globie Szwajcarska Złota Seria Księżycowa szczególnie zachwyca nietuzinkowym, innowatorskim sposobem przedstawienia głównego motywu.
Na awersie sztabki znajdziemy tygrysa ukazanego od przodu, natomiast na rewersie tył zwierzęcia. Ponadto na awersie sztabki widnieje chiński symbol, który w języku polskim oznacza „tygrys”, natomiast na rewersie numer seryjny sztabki.