Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Egzotyczne waluty w Warszawie - teraz tańsze i łatwiej dostępne!

Autorem artykułu jest Aleksander – opublikowano w kategorii Poradniki turystyczne dnia 13.02.2016
Cena złota (XAU-PLN)
8091,40 PLN/oz
  
- 20,12 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
96,75 PLN/oz
  
- 1,54 PLN
Egzotyczne waluty w centrum Warszawy

Tavex jest jedną z pierwszych europejskich firm tworzących zintegrowane kantory wymiany walut oferujących szeroki zakres usług, głównie finansowych. Nasz pierwszy w Polsce, warszawski oddział zlokalizowany przy ulicy Świętokrzyskiej 32 jest początkiem rozwoju firmy w całym kraju. Zajmujemy się obsługą przekazów pieniężnych, skupem i sprzedażą złota i srebra inwestycyjnego oraz przede wszystkim – wymianą walut.

Szeroki wybór walut

Naszą misją jest dostarczanie klientom jak największej liczby walut, również tych egzotycznych, jak na przykład baty tajskie, po najkorzystniejszych kursach. Dzięki temu, nasi klienci mogą zaoszczędzić cenny czas wakacji, dotychczas marnowany na poszukiwania kantorów, jak i pieniądze, ponieważ nasze ceny są bardzo konkurencyjne, zwłaszcza w porównaniu do kursów lotniskowych czy bankowych, wykorzystywanych do przeliczania płatności kartowych. To w połączeniu z wiedzą naszych specjalistów dotyczącą płatności w innych krajach sprawia, że warto się u nas zaopatrywać.

Hurtowe ilości dostępne od ręki

Podobnie jak ze złotem, naszą filozofią jest dostępność waluty od ręki tak, aby klient nie musiał się zastanawiać czy będzie zmuszony odwiedzić 5 kantorów, aby kupić na wyjazd brazylijskie reale lub gruzińskie lari. W biurach Tavex, wymiana walut jest naprawdę szybka i prosta.

Dogodna lokalizacja – dogodna wymiana walut egzotycznych

Tavex zawsze stara się być blisko klienta, dlatego nasze oddziały otwieramy tylko przy reprezentatywnych, doskonale skomunikowanych ulicach lub w centrach handlowych. Warszawskie biuro przy ulicy Świętokrzyskiej 32 oferuje nie tylko wygodne miejsca parkingowe, lecz również bliskość wielu linii tramwajowych oraz pierwszej i drugiej linii metra. Warto również podkreślić przestronność naszego biura, w którym można przyjemnie wymienić walutę, jak i skonsultować potencjalną inwestycję w złoto.

Kup bilety lotnicze przez eSky

Korzystne kursy wymiany

Jak już wcześniej było wspomniane, wymiana walut w Warszawie stała się o wiele korzystniejsza odkąd nasze biuro jest otwarte. Zwłaszcza na walutach egzotycznych, jak wspomniane już lari czy meksykańskie peso, nasza oferta jest bezkonkurencyjna i sprawia, że wyjazdy naszych klientów są jeszcze przyjemniejsze i tańsze niż do tej pory. Ponadto, proponujemy korzystne ceny skupu, więc nie ma problemu ze zbyciem pozostałych banknotów z wyjazdu. Aktualne ceny zawsze najdziecie Państwo w zakładce Waluty. Zapraszamy!

Cena złota (XAU-PLN)
8091,40 PLN/oz
  
- 20,12 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
96,75 PLN/oz
  
- 1,54 PLN

Możesz chcieć również przeczytać