Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Wymiana walut i dealer metali szlachetnych Warszawa, Centrum

ul. Świętokrzyska 32 – między E. Plater i R.Wallenberga

Sprawdź także: Warszawa, Wola | Warszawa, Praga-Północ

Nasze usługi

Zrób mądry ruch i wybierz usługi najwyższej jakości
Sprzedaż i skup metali szlachetnych
Wymiana ponad 60 walut
Przekazy z Moneygram
Skup wycofanych walut
Weryfikacja autentyczności
Odbiór zamówień online

Wymiana walut

Tavex to nie tylko złoto i srebro inwestycyjne. Firmę Tavex można znaleźć również pod hasłem „kantor wymiany walut centrum Warszawa”. Kantor Świętokrzyska oferuje prawdopodobnie najszerszy wybór walut w stolicy – nasza obszerna tablica walutowa prezentuje ponad 60 walut z całego świata! Kantor Warszawa Centrum to miejsce, w którym nawet najbardziej egzotyczne i ciężko dostępne waluty można dostać od ręki. Każdego, kto szuka bezpiecznego miejsca, gwarantującego obsługę klienta na najwyższym poziomie, z pewnością zadowoli oferta Tavex. Czytaj więcej

To właśnie stolica była pierwszym miastem w Polsce, w którym pojawił się Tavex. Tak oto kantor Warszawa Centrum znajdujący się jedynie 500 metrów od stacji Metro Świętokrzyska, przyjmuje klientów od 2015 roku, nieustannie dbając o jak najlepszą obsługę. Ze względu na bliskość stacji metra kantor w Centrum to świetny wybór dla mieszkańców dzielnic: Żoliborz, Bielany, Mokotów czy Ursynów.

Kantor Świętokrzyska obsłuży Cię nawet bez wcześniejszego umówienia wizyty.

Czytaj mniej

 

Sprawdź kursy

Złoto inwestycyjne

W Tavex oferujemy złoto inwestycyjne od ręki, a zamówienia online wysyłane są z naszych salonów już w 24 h od odnotowania płatności. Jesteśmy największym dealerem metali szlachetnych w Europie Północnej oraz jednym z wiodących podmiotów w Europie Środkowej, a także Południowo-Wschodniej. Co więcej, możemy pochwalić się długoletnią współpracą z największymi, renomowanymi mennicami. Dzięki temu złoto inwestycyjne dostępne w sprzedaży, w chwili transakcji fizycznie znajduje się w naszych magazynach, co gwarantuje szybkość i bezpieczeństwo zakupu. Czytaj więcej

Tavex złoto inwestycyjne to doskonały wybór nie tylko na lokację środków. Fizyczne złoto świetnie sprawdzi się również w formie nietuzinkowego podarunku, którego wartość nie przeminie z czasem.

Od stuleci złoto uważane jest za jeden z najcenniejszych kruszców na świecie. Nic więc dziwnego, że to właśnie ono stanowi jeden z najbardziej pożądanych metali na rynku inwestycyjnym.

Fizyczne złoto inwestycyjne niewątpliwie posiada wiele walorów. Niezaprzeczalną zaletą złota inwestycyjnego jest jego trwałość oraz możliwość zabezpieczenia kapitału, zarówno przed inflacją, jak i wszelkiego rodzaju gospodarczych perturbacji. Dodatkowym atutem fizycznego złota jest fakt, że jest ono niezwykle przyjemnym dla oka metalem. Blask kunsztownie zdobionej monety czy sztabki z kruszcu najwyższej jakości przykuwa uwagę i wywołuje niemałe wrażenie. Sprawia to, że fizyczne złoto łączy w sobie walory inwestycyjne z estetycznymi.

Przed nabyciem złotej sztabki czy też monety warto zwrócić szczególną uwagę na miejsce, w którym planujemy dokonać zakupu. Istotną kwestią jest znalezienie zaufanego dealera złota, który może pochwalić się nieposzlakowaną opinią i zapewnić bezpieczeństwo transakcji. Takim wyborem niewątpliwie jesteśmy my, Tavex — Twój zaufany dealer metali szlachetnych.

Czytaj mniej

Zobacz produkty

Srebro inwestycyjne

Srebro inwestycyjne stanowi atrakcyjną alternatywę dla lokowania środków w złocie, co jest szczególnie istotną informacją w przypadku poszukiwania aktywów w celu dywersyfikacji portfela inwestycyjnego. Srebro nie bez przyczyny jest metalem szlachetnym coraz bardziej cenionym przez inwestorów. Mimo mniejszej stabilności ceny niż złoto, srebro inwestycyjne wciąż jest zaliczane do tzw. bezpiecznych przystani, czyli instrumentów finansowych, które nawet w czasach niestabilności rynku nie tracą na wartości. Czytaj więcej

Podobnie jak w przypadku złota, przed nabyciem srebra inwestycyjnego również należy rozważnie wybrać dealera, u którego planujemy dokonać zakupu. Wybór renomowanego dealera metali szlachetnych, jakim jest Tavex, pozwala uniknąć niepotrzebnego stresu o bezpieczeństwo transakcji, a także gwarantuje jej sprawny przebieg. W Tavex srebro inwestycyjne w momencie zakupu jest fizycznie dostępne, dzięki czemu zamówienia są wysyłane już w 24 h.

Srebro inwestycyjne jest idealnym rozwiązaniem szczególnie dla młodych inwestorów, a także dla osób dysponujących mniejszym kapitałem. W ofercie Tavex srebro inwestycyjne występuje zarówno w formie sztabek, jak również rozmaitych monet w różnych wariantach wagowych. Co więcej, dzięki możliwości zakupu za pośrednictwem sklepu internetowego w Tavex srebro inwestycyjne zakupisz szybko i przede wszystkim bezpiecznie, nawet nie wychodząc z domu.

Czytaj mniej

Zobacz produkty

Dlaczego Tavex

Bezpieczeństwo

Stylowe, wygodne i bezpieczne oddziały. Zamykana kasa w każdym salonie.

Blisko Ciebie

Nasze salony znajdują się w dogodnych lokalizacjach.

Dostępność

Metale szlachetne i waluty – nawet te egzotyczne dostępne od ręki!