Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Wymiana walut i dealer metali szlachetnych Wrocław

ul. Sucha 1 – Galeria Wroclavia

Sprawdź także: Wrocław, Rynek 

 

Nasze usługi

Zrób mądry ruch i wybierz usługi najwyższej jakości
Sprzedaż i skup metali szlachetnych
Wymiana ponad 60 walut
Przekazy Moneygram
Skup wycofanych walut
Weryfikacja autentyczności
Odbiór zamówień online

Wymiana walut

Tavex to nie tylko dealer metali szlachetnych. Od 2021 roku Tavex znajdziemy w wyszukiwarkach również pod hasłem „kantor wymiany walut Wrocław”. Wrocław jest czwartym miastem, do którego zawitał Tavex, a w chwili obecnej znajdują się tam już dwa oddziały, które nieustannie dbają o świadczenie usług najwyższej jakości. Nasz najnowszy oddział we Wrocławiu w Galerii Wroclavia oferuje ponad 60 walut z całego świata.
Czytaj więcej

W kantorze Wrocław znajdziesz również te najrzadziej spotykane. Co więcej, kantor Wrocław to miejsce, w którym waluty dostępne są od ręki, a gotówkę wymienisz nawet na ostatnią chwilę. Odwiedzając kantor wymiany walut Wrocław masz pewność, że Twoje transakcje przebiegną bezpiecznie i bezproblemowo.
Czytaj mniej

Sprawdź kursy

Złoto inwestycyjne

Tavex Wrocław oferuje różnorodne opcje złota inwestycyjnego dostosowane do preferencji każdego klienta. Nasza szeroka gama produktów obejmuje zarówno złote sztabki, jak i złote monety bulionowe. W ofercie znajdziemy zarówno monety historyczne, jak i premium.

W Tavex stawiamy na jakość, a zakup złota inwestycyjnego u nas jest całkowicie bezpieczny. Na przestrzeni wielu lat nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi mennicami, dzięki czemu złoto jest fizycznie dostępne w naszych oddziałach.

Czytaj więcej

Dodatkowo, w Tavex złoto inwestycyjne możesz nabyć nawet nie wychodząc z domu. Dzięki naszej stronie internetowej możesz dokonać zakupu online, a produkty zostaną wysłane do Ciebie w ciągu zaledwie 24 godzin od zaksięgowania środków na naszym koncie.

Jesteśmy wiodącym dealerem metali szlachetnych w Europie Północnej oraz jednym z liderów na rynkach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej. Tavex złoto inwestycyjne to idealny sposób na zabezpieczenie kapitału, a także unikalny prezent, który nie traci na wartości.

Czytaj mniej

 

Zobacz produkty

Srebro inwestycyjne

W przypadku budowania portfela inwestycyjnego, nie tylko złoto gra pierwsze skrzypce. Dostępne w ofercie Tavex Wrocław srebro inwestycyjne to zdecydowanie godna uwagi propozycja na dywersyfikację oszczędności. W Tavex srebro inwestycyjne jest również dostępne od ręki – zamówienia dokonane przez sklep internetowy są wysyłane już w zaledwie 24 godziny od zaksięgowania płatności. Dzięki współpracy z rozpoznawalnymi na całym świecie mennicami cieszącymi się nieposzlakowaną opinią, w Tavex srebro inwestycyjne zakupisz zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Zobacz produkty

Dlaczego Tavex

Bezpieczeństwo

Stylowe, wygodne i bezpieczne oddziały. Zamykana kasa w każdym salonie.

Blisko Ciebie

Nasze salony znajdują się w dogodnych lokalizacjach.

Dostępność

Metale szlachetne i waluty – nawet te egzotyczne dostępne od ręki!