Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Wymiana walut i dealer metali szlachetnych Katowice

ul. Chorzowska 107 – Galeria Silesia City Center

Sprawdź także: ul. 3 Maja 18

Nasze usługi

Zrób mądry ruch i wybierz usługi najwyższej jakości
Sprzedaż i skup metali szlachetnych
Wymiana ponad 60 walut
Przekazy Moneygram
Skup wycofanych walut
Weryfikacja autentyczności
Odbiór zamówień online

Wymiana walut

W Tavex Silesia Katowice dokonasz wymiany nawet najbardziej egzotycznych i najciężej dostępnych walut – posiadamy niezwykle obszerną tablicę walutową, prezentującą ponad 60 walut z całego świata. Tavex to bezpieczne miejsce, gwarantujące obsługę klienta na najwyższym poziomie. Kantor Tavex Silesia Katowice oferuje konkurencyjne kursy wymiany walut od ręki.

Kantor Tavex Silesia Katowice to jeden z naszych dwóch oddziałów zlokalizowanych w Katowicach. Znajduje się on w galerii handlowej Silesia City Center przy ul. Chorzowskiej 107. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Sprawdź kursy

Złoto inwestycyjne

W Tavex złoto inwestycyjne jest na wyciągnięcie ręki! Odwiedź Tavex Silesia Katowice i zobacz na własne oczy szeroką gamę produktów inwestycyjnych, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Tavex to niekwestionowany lider w handlu metalami szlachetnymi w Europie Północnej, a także jeden z wiodących podmiotów w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej.

Tavex współpracuje z renomowanymi mennicami, znanymi na całym świecie jak np. Perth Mint, PAMP, Valcambi czy Münze Österreich. Wieloletnie doświadczenie czyni Tavex zaufanym dealerem metali szlachetnych, oferującym obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Zobacz produkty

Srebro inwestycyjne

Tavex oferuje również bogatą gamę produktów inwestycyjnych ze srebra. Srebro inwestycyjne, podobnie jak złoto zwane jest „bezpieczną przystanią”. To doskonały wybór dla inwestorów, którym zależy na dywersyfikacji portfela inwestycyjnego, a także nietuzinkowy podarunek na wyjątkową okazję.

Decydując się na transakcję w Tavex, srebro inwestycyjne zakupisz sprawnie i bezproblemowo – zapewniamy najwyższą jakość obsługi na każdym etapie.

Zobacz produkty

Dlaczego Tavex

Bezpieczeństwo

Stylowe, wygodne i bezpieczne oddziały. Zamykana kasa w każdym salonie.

Blisko Ciebie

Nasze salony znajdują się w dogodnych lokalizacjach.

Dostępność

Metale szlachetne i waluty – nawet te egzotyczne dostępne od ręki!