Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Wymiana walut i dealer metali szlachetnych Gdańsk

ul. Aleja Grunwaldzka 141 – Galeria Bałtycka

Sprawdź także: Gdynia, Galeria Klif

Nasze usługi

Zrób mądry ruch i wybierz usługi najwyższej jakości
Sprzedaż i skup metali szlachetnych
Wymiana ponad 60 walut
Przekazy Moneygram
Skup wycofanych walut
Weryfikacja autentyczności
Odbiór zamówień online

Złoto inwestycyjne

Tavex to nie tylko wymiana walut. W ofercie Tavex znajduje się również złoto inwestycyjne, pochodzące z renomowanych mennic, które jest dostępne od ręki. Jako największy dealer metali szlachetnych w Europie Północnej oraz jeden z wiodących podmiotów w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej o wieloletnim doświadczeniu, Tavex gwarantuje szybkość i bezpieczeństwo transakcji.

Oferowane przez Tavex złoto inwestycyjne to zarówno doskonała forma lokacji środków, jak i nietuzinkowy prezent na wyjątkową okazję. Kantor Tavex Gdańsk Galeria Bałtycka dysponuje szeregiem wartych uwagi produktów inwestycyjnych o najwyższej jakości. Przekonaj się o tym już dziś!

Zobacz produkty

Srebro inwestycyjne

W ofercie Tavex znajdziesz również srebro inwestycyjne. Stanowi ono doskonałe aktywo, którego zakup umożliwi dywersyfikację portfela inwestycyjnego. Srebro inwestycyjne może również świetnie sprawdzić się w roli oryginalnego podarunku. W Tavex srebro inwestycyjne zakupisz szybko i bezproblemowo.

Współpraca z renomowanymi mennicami, cieszącymi się doskonałą opinią na całym świecie, gwarantuje, że zakup srebra inwestycyjnego w Tavex odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zobacz produkty

Wymiana walut

Potrzebujesz wymienić walutę od ręki? Kantor Tavex Gdańsk Galeria Bałtycka to miejsce, którego właśnie szukasz! Znajdziesz tu bogatą tablicę walutową – ponad 60 walut z całego świata, w tym również te najbardziej egzotyczne i ciężko dostępne. Kantor Tavex Gdańsk Galeria Bałtycka zapewnia zarówno konkurencyjne kursy wymiany, jak i obsługę na najwyższym poziomie. Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z oferty kantoru Tavex Gdańsk Galeria Bałtycka!

Kantor Tavex Gdańsk Galeria Bałtycka to drugi punkt Tavex na mapie Trójmiasta, który przyjmuje klientów od 2023 roku. Jak w każdym oddziale stacjonarnym Tavex, możesz tu zarówno odebrać zamówienie online, jak i dokonać transakcji na miejscu, nawet bez wcześniejszego umówienia. Kantor Tavex Gdańsk Galeria Bałtycka znajduje się przy ul. Alei Grunwaldzkiej 141, na 1 piętrze centrum handlowego Galeria Bałtycka.

Sprawdź kursy

Dlaczego Tavex

Bezpieczeństwo

Stylowe, wygodne i bezpieczne oddziały. Zamykana kasa w każdym salonie.

Blisko Ciebie

Nasze salony znajdują się w dogodnych lokalizacjach.

Dostępność

Metale szlachetne i waluty – nawet te egzotyczne dostępne od ręki!