Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Wymiana walut i dealer metali szlachetnych Katowice

ul. 3 Maja 18 – wejście od ul. Wawelskiej

Sprawdź także: Silesia City Center

Nasze usługi

Zrób mądry ruch i wybierz usługi najwyższej jakości
Sprzedaż i skup metali szlachetnych
Wymiana ponad 60 walut
Przekazy Moneygram
Skup wycofanych walut
Weryfikacja autentyczności
Odbiór zamówień online

Wymiana walut

Kantor Tavex Katowice to miejsce z prawdopodobnie najbogatszą tablicą walutową w kraju. Kantor Tavex Katowice oferuje nie tylko najbardziej konkurencyjne ceny złota i srebra inwestycyjnego, ale także ponad 60 walut z całego świata, które w Tavex dostaniesz zawsze od ręki! Waluty, które mamy w ofercie to nawet te najbardziej egzotyczne i ciężko dostępne jak: bahty tajskie, tenge kazachskie czy jeny japońskie. Kantor Katowice to nie tylko punkt stacjonarny, ale także niezwykle wygodna opcja zamówienia waluty online z dostawą prosto pod wskazany adres.

Sprawdź kursy

Złoto inwestycyjne

W Katowicach nasz oddział stacjonarny Tavex Katowice to miejsce, w którym gwarantujemy natychmiastowy dostęp do złota inwestycyjnego. Zamówienia złożone online na www.tavex.pl dostarczymy już w 24 godziny z możliwością odbioru w salonie lub innym wybranym punkcie dostawy.

W Tavex Katowice współpracujemy bezpośrednio z największymi, uznanymi mennicami.  To właśnie dzięki temu oferowane przez nas złoto jest fizycznie dostępne. Umożliwia nam to szybką dostawę produktów już w 24 godziny. Czytaj więcej

Tavex to absolutny lider w handlu metalami szlachetnymi w Europie Północnej, a także jeden z wiodących podmiotów w Europie Środkowej oraz Południowo-Wschodniej. Złoto inwestycyjne zakupione w Tavex Katowice to doskonały wybór nie tylko jako lokata kapitału, ale również jako wyjątkowy prezent, którego wartość nie przeminie.

Od wieków złoto uznawane jest za jeden z najcenniejszych kruszców na świecie, dlatego nie jest zaskakujący fakt, że jest to jedno z najbardziej pożądanych aktywów na rynku inwestycyjnym.

Przed zakupem złotej sztabki lub monety ważne jest znalezienie godnego zaufania dealera, który cieszy się doskonałą reputacją i zapewni bezpieczeństwo transakcji. Transakcje dokonane w Tavex Katowice to niewątpliwie taki wybór.

Czytaj mniej

 

Zobacz produkty

Srebro inwestycyjne

W ofercie Tavex Katowice srebro inwestycyjne występuje zarówno w formie sztabek, jak również rozmaitych monet.  Co więcej, dzięki możliwości zakupu za pośrednictwem sklepu internetowego w Tavex Katowice srebro inwestycyjne zakupisz szybko i przede wszystkim bezpiecznie, nawet nie wychodząc z domu.

W każdym z naszych oddziałów stacjonarnych srebro inwestycyjne w momencie zakupu jest fizycznie dostępne, dzięki czemu zamówienia są wysyłane już w 24 h. Czytaj więcej

Podobnie jak w przypadku złota, przed nabyciem srebra inwestycyjnego również należy rozważnie wybrać dealera, u którego planujemy dokonać zakupu. Wybór renomowanego dealera metali szlachetnych, takim jak Tavex Katowice, pozwala uniknąć niepotrzebnego stresu o bezpieczeństwo transakcji, a także gwarantuje jej sprawny przebieg.

Czytaj mniej

Zobacz produkty

Dlaczego Tavex

Bezpieczeństwo

Stylowe, wygodne i bezpieczne oddziały. Zamykana kasa w każdym salonie.

Blisko Ciebie

Nasze salony znajdują się w dogodnych lokalizacjach.

Dostępność

Metale szlachetne i waluty – nawet te egzotyczne dostępne od ręki!