Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Wymiana walut i dealer metali szlachetnych Warszawa, Wola

Okopowa 58/72 – Dom Mody Klif

Sprawdź także: Warszawa, Centrum | Warszawa, Praga-Północ

Nasze usługi

Zrób mądry ruch i wybierz usługi najwyższej jakości
Sprzedaż i skup metali szlachetnych
Wymiana ponad 60 walut
Przekazy Moneygram
Skup wycofanych walut
Weryfikacja autentyczności
Odbiór zamówień online

Wymiana walut

Kantor Tavex Klif Warszawa, czyli poznaj nasz świat walut w Tavex. Jeśli szukasz miejsca z prawdopodobnie najbogatszą tablicą walutową w kraju, gdzie wygodnie i od ręki wymienisz ponad 60 walut z całego świata, dobrze trafiłeś. Kantor Tavex Klif w warszawskiej dzielnicy Wola oferuje nie tylko najbardziej konkurencyjne ceny złota i srebra inwestycyjnego. Kantor Klif to także największy wybór walut w stolicy – nasza bogata tablica walutowa prezentuje nawet najbardziej egzotyczne i trudno dostępne waluty. Kantor Tavex to świetny wybór dla mieszkańców dzielnic: Wola, Żoliborz, czy Bemowo.

W Warszawie znajdziesz nas już w trzech lokalizacjach. W naszych oddziałach stacjonarnych, w tym w kantor Tavex Wola, bez problemu odbierzesz swoje zamówienie złożone online lub dokonasz transakcji na miejscu. Kantor wymiany walut Klif Tavex przyjmuje klientów od 2023 roku – to nasz najnowszy punkt na mapie Warszawy. Kantor znajduje się w galerii Klif w Warszawie przy ulicy Okopowej.

Sprawdź kursy

Złoto inwestycyjne

Salon Tavex Klif to miejsce, w którym gwarantujemy nieograniczony dostęp do złota inwestycyjnego. Na miejscu można bezpośrednio zakupić złote produkty bez konieczności rezerwowania wizyty i odebrać zamówienia złożone online na www.tavex.pl (wybierając opcję dostawy, zamówienia wysyłamy nawet w 24 godziny od odnotowania płatności).

W Tavex Klif posiadamy bogatą ofertę złota inwestycyjnego. Dzięki długoletniej współpracy z najbardziej uznanymi mennicami takimi jak: Perth Mint, Valcambi, Pamp, Royal Mint czy Münze Österreich, oferowane przez nas złoto jest fizycznie dostępne. To właśnie umożliwia nam tak szybką dostawę produktów. Zapewniamy również pewność i bezpieczeństwo zakupu. W Tavex Klif znajdziemy dedykowane stanowiska do dokonywania dyskretnych transakcji, dbając o to, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie.Czytaj więcej

Od lat Tavex to absolutny lider w handlu metalami szlachetnymi w Europie Północnej, a także jeden z wiodących podmiotów w Europie Środkowej oraz Południowo-Wschodniej. Złoto inwestycyjne zakupione w Tavex Klif to doskonały wybór nie tylko jako lokata kapitału. Złote sztabki czy monety bulionowe to także wyjątkowy pomysł na prezent, którego wartość nigdy nie przeminie. Od wieków uznawane jest za jeden z najcenniejszych kruszców na świecie, dlatego nie jest zaskakujący fakt, że jest to jedno z najbardziej pożądanych aktywów na rynku inwestycyjnym.

Fizyczne złoto inwestycyjne posiada szereg niezwykłych cech. Jego niezaprzeczalną zaletą jest trwałość oraz możliwość ochrony kapitału przed inflacją i wszelkimi gospodarczymi niepokojami. Dodatkowym atutem jest estetyczny aspekt fizycznego złota, które cieszy oko. Blask starannie wykończonej monety lub sztabki z najwyższej jakości kruszcu przyciąga uwagę i wzbudza podziw. Dlatego też fizyczne złoto łączy w sobie nie tylko wartość inwestycyjną, ale również walory estetyczne.

Przed zakupem złotej sztabki lub monety ważne jest znalezienie godnego zaufania dealera, który cieszy się doskonałą reputacją i zapewni bezpieczeństwo transakcji. Transakcje dokonane w Tavex Klif to niewątpliwie taki wybór.

Czytaj mniej

Zobacz produkty

Srebro inwestycyjne

Srebro inwestycyjne jest idealnym rozwiązaniem szczególnie dla młodych inwestorów, a także dla osób dysponujących nieco mniejszym kapitałem. W ofercie Tavex Klif srebro inwestycyjne występuje zarówno w formie sztabek, jak również rozmaitych monet, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, dzięki możliwości zakupu za pośrednictwem sklepu internetowego www.tavex.pl srebro inwestycyjne zakupisz szybko i przede wszystkim bezpiecznie, nawet nie wychodząc z domu. Zamówienia złożone online z łatwością odbierzesz w naszym salonie Tavex Klif lub innym wskazanym przez siebie punkcie odbioru. Czytaj więcej

Srebro inwestycyjne stanowi atrakcyjną alternatywę dla lokowania środków w złocie, co jest szczególnie istotną informacją w przypadku poszukiwania aktywów w celu dywersyfikacji portfela inwestycyjnego. Srebro nie bez przyczyny jest metalem szlachetnym coraz bardziej cenionym przez inwestorów. Mimo mniejszej stabilności ceny niż złoto, srebro inwestycyjne wciąż jest zaliczane do tzw. bezpiecznych przystani, czyli instrumentów finansowych, które nawet w czasach niestabilności rynku nie tracą na wartości.

Podobnie jak w przypadku złota, przed nabyciem srebra inwestycyjnego również należy rozważnie wybrać dealera, u którego planujemy dokonać zakupu. Wybór renomowanego dealera metali szlachetnych, takim jak Tavex Klif, pozwala uniknąć niepotrzebnego stresu o bezpieczeństwo transakcji, a także gwarantuje jej sprawny przebieg.

Czytaj mniej

Zobacz produkty

Dlaczego Tavex

Bezpieczeństwo

Stylowe, wygodne i bezpieczne oddziały. Zamykana kasa w każdym salonie.

Blisko Ciebie

Nasze salony znajdują się w dogodnych lokalizacjach.

Dostępność

Metale szlachetne i waluty – nawet te egzotyczne dostępne od ręki!