Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Wymiana walut i dealer metali szlachetnych Lublin

ul. Królewska 4 – Stare Miasto

Nasze usługi

Zrób mądry ruch i wybierz usługi najwyższej jakości
Sprzedaż i skup metali szlachetnych
Wymiana ponad 60 walut
Przekazy Moneygram
Skup wycofanych walut
Weryfikacja autentyczności
Odbiór zamówień online

Złoto inwestycyjne

W Tavex Lublin złoto inwestycyjne to doskonały wybór zarówno dla inwestorów z dużym doświadczeniem, jak i osób dopiero rozpoczynających przygodę z inwestowaniem w metale szlachetne.

Jako doświadczony dealer metali szlachetnych, zapewniamy najwyższą jakość i bezpieczeństwo transakcji. Dostarczamy różnorodne produkty inwestycyjne z renomowanych mennic z akredytacją LBMA, umożliwiając łatwy dostęp do złota. Wybierając naszą ofertę, klienci zyskują możliwość dywersyfikacji portfela oraz zabezpieczenia przed inflacją.

 

Zobacz produkty

Srebro inwestycyjne

W Tavex Lublin srebro inwestycyjne zakup srebrnych monet bądź sztabek jest świetnym sposobem na dywersyfikację portfela inwestycyjnego.

Dostępne w Tavex Lublin srebro inwestycyjne jest nie tylko jednym z atrakcyjnych aktywów, lecz również reprezentuje walory kolekcjonerskie. W Tavex srebro inwestycyjne to szeroka gama produktów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Czytaj więcej

Co więcej, Tavex srebro inwestycyjne oferuje od ręki – wystarczy złożyć i opłacić zamówienie za pośrednictwem sklepu internetowego, by za jedyne 24 h zamówienie zostało wysłane.
Czytaj mniej

Zobacz produkty

Wymiana walut

Tavex to nie tylko metale szlachetne. Tavex kantor Lublin w sprzedaży oferuje ponad 60 walut z całego świata.

Jedne z najbardziej atrakcyjnych kursów wymiany i szeroki wybór to nie jedyne atuty, jakimi dysponujemy w Tavex Lublin. Nasz oddział Tavex kantor Lublin oferuje wymianę waluty od ręki – i to praktycznie bez względu na potrzebną sumę. Zarówno dolary amerykańskie, franki szwajcarskie czy funty brytyjskie, jak również liry tureckie, forinty węgierskie, a nawet najbardziej egzotyczne waluty, takie jak: baty tajskie, riale katarskie czy szylingi kenijskie. Czytaj więcej

Niektóre z oferowanych walut w naszej ofercie są na tyle rzadko spotykane, że nie można ich dostać w żadnym innym miejscu w kraju!
Czytaj mniej

Sprawdź kursy

Dlaczego Tavex

Bezpieczeństwo

Stylowe, wygodne i bezpieczne oddziały. Zamykana kasa w każdym salonie.

Blisko Ciebie

Nasze salony znajdują się w dogodnych lokalizacjach.

Dostępność

Metale szlachetne i waluty – nawet te egzotyczne dostępne od ręki!