Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Wymiana walut i dealer metali szlachetnych Gdynia

al. Zwycięstwa 256 – Galeria Klif

Zobacz także: Gdańsk, Galeria Bałtycka

Nasze usługi

Zrób mądry ruch i wybierz usługi najwyższej jakości
Sprzedaż i skup metali szlachetnych
Wymiana ponad 60 walut
Przekazy Moneygram
Skup wycofanych walut
Weryfikacja autentyczności
Odbiór zamówień online

Złoto inwestycyjne

Tavex złoto inwestycyjne to doskonały wybór zarówno dla doświadczonych inwestorów, jak i osób stawiających swoje pierwsze kroki na rynku finansowym. Posiadamy bogatą ofertę produktów, pochodzących z mennic renomowanych na całym świecie. W Tavex złoto inwestycyjne jest na wyciągnięcie ręki – dzięki możliwości złożenia zamówienia w sklepie internetowym Tavex złoto inwestycyjne trafi do Ciebie w zaledwie 24 h.

Jesteśmy największym dealerem metali szlachetnych w Europie Północnej oraz jednym z wiodących podmiotów w Europie Środkowej, a także Południowo-Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie czyni nas dealerem godnym zaufania – Tavex złoto inwestycyjne to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa transakcji.

Zobacz produkty

Srebro inwestycyjne

W ofercie Tavex srebro inwestycyjne odgrywa równie ważną rolę co złoto – zakup srebrnych monet bądź sztabek jest świetnym sposobem na dywersyfikację portfela inwestycyjnego. Warto o nią zadbać, ponieważ dywersyfikacja pozwala na zminimalizowanie ryzyka finansowego.

Dostępne w Tavex srebro inwestycyjne jest nie tylko jednym z atrakcyjnych aktywów, lecz również reprezentuje walory kolekcjonerskie. W Tavex srebro inwestycyjne to szeroka gama produktów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

czytaj więcej

Co więcej, Tavex srebro inwestycyjne również oferuje od ręki – wystarczy złożyć zamówienie za pośrednictwem sklepu internetowego, by za  24 h od zaksięgowania wpłaty zostało wysłane.

czytaj mniej

 

Zobacz produkty

Wymiana walut

Tavex to nie tylko metale szlachetne, od 2021 roku firmę można znaleźć również pod hasłem „kantor wymiany walut Gdynia”. Wówczas do naszych oddziałów dołączył kantor Gdynia. Znajdziesz tam jedną z najbogatszych tablic walutowych w całej Polsce – kantor wymiany walut Gdynia oferuje ponad 60 walut z całego świata! To właśnie tutaj dostaniesz od ręki nawet najrzadziej spotykane waluty. Kantor Tavex Gdynia to bezpieczne miejsce, w którym czeka na Ciebie obsługa na najwyższym poziomie, gotowa spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Sprawdź kursy

Dlaczego Tavex

Bezpieczeństwo

Stylowe, wygodne i bezpieczne oddziały. Zamykana kasa w każdym salonie.

Blisko Ciebie

Nasze salony znajdują się w dogodnych lokalizacjach.

Dostępność

Metale szlachetne i waluty – nawet te egzotyczne dostępne od ręki!