Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Wymiana walut i dealer metali szlachetnych Łódź

ul. Drewnowska 58 – Manufaktura

Nasze usługi

Zrób mądry ruch i wybierz usługi najwyższej jakości
Sprzedaż i skup metali szlachetnych
Wymiana ponad 60 walut
Przekazy Moneygram
Skup wycofanych walut
Weryfikacja autentyczności
Odbiór zamówień online

Wymiana walut

Tavex to nie tylko metale szlachetne. Tavex kantor Łódź w sprzedaży oferuje ponad 60 walut z całego świata – zarówno dolary amerykańskie, franki szwajcarskie czy funty brytyjskie, jak również liry tureckie, forinty węgierskie, a nawet najbardziej egzotyczne waluty, takie jak: baty tajskie, riale katarskie czy szylingi kenijskie. Niektóre z oferowanych walut w naszej ofercie są na tyle rzadko spotykane, że nie można ich dostać w żadnym innym miejscu w kraju!

Sprawdź kursy

Złoto inwestycyjne

Tavex złoto inwestycyjne to doskonały wybór zarówno dla doświadczonych inwestorów, jak i osób stawiających swoje pierwsze kroki na rynku finansowym. Posiadamy bogatą ofertę produktów, pochodzących z mennic renomowanych na całym świecie. W Tavex złoto inwestycyjne jest na wyciągnięcie ręki – dzięki możliwości złożenia zamówienia w sklepie internetowym Tavex złoto inwestycyjne trafi do Ciebie w zaledwie 24 h od zaksięgowania płatności. Czytaj więcej

Jesteśmy największym dealerem metali szlachetnych w Europie Północnej oraz jednym z wiodących podmiotów w Europie Środkowej, a także Południowo-Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie czyni nas dealerem godnym zaufania – Tavex złoto inwestycyjne to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa transakcji.
Czytaj mniej

 

Zobacz produkty

Srebro inwestycyjne

W ofercie Tavex srebro inwestycyjne odgrywa równie ważną rolę co złoto – zakup srebrnych monet bądź sztabek jest świetnym sposobem na dywersyfikację portfela inwestycyjnego. Warto o nią zadbać, ponieważ pozwala ona na zminimalizowanie ryzyka finansowego. Dostępne w Tavex srebro inwestycyjne jest nie tylko jednym z atrakcyjnych aktywów, lecz również reprezentuje walory kolekcjonerskie. Czytaj więcej

W Tavex srebro inwestycyjne to szeroka gama produktów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie od srebrnych sztabek po monety bulionowe oraz monety premium.

Co więcej, Tavex srebro inwestycyjne również oferuje od ręki – wystarczy złożyć i opłacić zamówienie za pośrednictwem sklepu internetowego, by za jedyne 24 h zostało wysłane.

Czytaj mniej

 

Zobacz produkty

Dlaczego Tavex

Bezpieczeństwo

Stylowe, wygodne i bezpieczne oddziały. Zamykana kasa w każdym salonie.

Blisko Ciebie

Nasze salony znajdują się w dogodnych lokalizacjach.

Dostępność

Metale szlachetne i waluty – nawet te egzotyczne dostępne od ręki!