Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Wymiana walut i dealer metali szlachetnych Warszawa, Praga-Północ

ul. Plac Konesera 10 a – Centrum Koneser

Sprawdź także: Warszawa, Centrum | Warszawa, Wola

Nasze usługi

Zrób mądry ruch i wybierz usługi najwyższej jakości
Sprzedaż i skup metali szlachetnych
Wymiana ponad 60 walut
Przekazy Moneygram
Skup wycofanych walut
Weryfikacja autentyczności
Odbiór zamówień online

Złoto inwestycyjne

Tavex złoto inwestycyjne to wybór zarówno dla inwestorów z dużym doświadczeniem, jak i osób dopiero rozpoczynających przygodę z inwestowaniem w metale szlachetne. W Tavex Koneser posiadamy bogatą ofertę produktów inwestycyjnych, pochodzących z najbardziej znanych na świecie mennic. Dzięki temu w Tavex złoto inwestycyjne jest na wyciągnięcie ręki. Sprawdź, jak szybko dostarczymy złoto pod Twoje drzwi.

Jesteśmy największym dealerem metali szlachetnych w Europie Północnej oraz jednym z wiodących podmiotów w Europie Środkowej, a także Południowo-Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie czyni nas dealerem godnym zaufania – Tavex złoto inwestycyjne to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa transakcji.

 

Zobacz produkty

Srebro inwestycyjne

W Tavex srebro inwestycyjne zakup srebrnych monet bądź sztabek jest świetnym sposobem na dywersyfikację portfela inwestycyjnego.

Dostępne w Tavex srebro inwestycyjne jest nie tylko jednym z atrakcyjnych aktywów, lecz również reprezentuje walory kolekcjonerskie. W Tavex srebro inwestycyjne to szeroka gama produktów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno srebrne sztabki, jak i monety bulionowe oraz monety premium dostępne są w rozmaitych wariantach wagowych.

 

Zobacz produkty

Wymiana walut

Tavex to nie tylko metale szlachetne. Tavex kantor Praga Warszawa w sprzedaży oferuje ponad 60 walut z całego świata – zarówno dolary amerykańskie, franki szwajcarskie czy funty brytyjskie, jak również liry tureckie, forinty węgierskie, a nawet najbardziej egzotyczne waluty, takie jak: baty tajskie, riale katarskie czy szylingi kenijskie. Niektóre z oferowanych walut w naszej ofercie są na tyle rzadko spotykane, że nie można ich dostać w żadnym innym miejscu w kraju!

Konkurencyjne kursy wymiany i szeroki wybór to nie jedyne atuty, jakimi dysponujemy, ponieważ nasz oddział kantor Tavex Praga oferuje wszystkie waluty od ręki – i to praktycznie bez względu na potrzebną sumę.

Sprawdź kursy

Dlaczego Tavex

Bezpieczeństwo

Stylowe, wygodne i bezpieczne oddziały. Zamykana kasa w każdym salonie.

Blisko Ciebie

Nasze salony znajdują się w dogodnych lokalizacjach.

Dostępność

Metale szlachetne i waluty – nawet te egzotyczne dostępne od ręki!