Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Weryfikacja

Autorem jest Dagmara Mierzejek 1 rok temu
Cena złota (XAU-PLN)
8 168,23 PLN/oz
  
- 137,13 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
99,01 PLN/oz
  
- 1,27 PLN
Weryfikacja tożsamości przy odbiorze osobistym

W przypadku odbioru osobistego produktów w wybranym oddziale poprosimy o okazanie ważnego dokumentu tożsamości*. Jest to konieczne, ponieważ jako sprzedawca musimy mieć pewność, że zamówienie odbiera uprawniona do tego osoba. Ponadto, w przypadku zakupu złota inwestycyjnego, możemy poprosić o podanie numeru PESEL lub serii i numeru dokumentu tożsamości, co jest dopełnieniem ustawowego obowiązku** prowadzenia ewidencji dostaw złota.

Weryfikacja tożsamości przy zamówieniach o wartości min. 15 000 EUR

Jeśli zamówisz złoto inwestycyjne o wartości 15 000 EUR lub większej, konieczna będzie dodatkowa weryfikacja*** przez pracownika podanych przez Ciebie danych osobowych – oznacza to sprawdzenie zgodności Twojego imienia, nazwiska oraz numeru PESEL lub serii i numeru dokumentu tożsamości z wybranym dokumentem tożsamości*.

W przypadku odbioru osobistego produktów w wybranym oddziale poprosimy o okazanie ważnego dokumentu tożsamości*. Jeśli zdecydujesz się na dostawę wysyłkową, warunkiem rozpoczęcia realizacji transakcji będzie dosłanie nam skanu ów dokumentu.

* Uwaga! Nie ma możliwości skorzystania z aplikacji mObywatel, ponieważ nie stanowi ona dokumentu tożsamości w rozumieniu ustawy ​​​i nie może zastąpić dowodu osobistego ani paszportu w procesie weryfikacji tożsamości – można z niej skorzystać np. podczas kontroli w pociągu, podczas wyborów czy odbierając „polecony” na poczcie, jednak nie jest dopuszczalna w sytuacji, w której prawo wymaga okazania dowodu osobistego lub paszportu, np. w banku, ​​​​​​​u notariusza, a także w naszej działalności.

** Oświadczenie danych osobowych to obowiązek ustawowy, który wynika z art. 125 pkt. 1. i 2. Ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług.

*** Dodatkowa weryfikacja oświadczonych danych osobowych z dokumentem tożsamości przy transakcjach ponadprogowych to dopełnienie obowiązku Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Cena złota (XAU-PLN)
8 168,23 PLN/oz
  
- 137,13 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
99,01 PLN/oz
  
- 1,27 PLN

Możesz chcieć również przeczytać