Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Badanie dot. funkcjonalności konta klienta i sklepu internetowego

Autorem artykułu jest Aleksander – opublikowano w kategorii Komunikaty dnia 04.10.2022
Cena złota (XAU-PLN)
9323,96 PLN/oz
  
- 228,81 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
110,16 PLN/oz
  
- 5,04 PLN
Badanie dot. funkcjonalności konta klienta i sklepu internetowego – Tavex

O tym, że każdy klient jest dla nas na wagę złota, nie musimy nikogo przekonywać! Zdecydowanie bardziej wolimy działać – stale wdrażamy nowe rozwiązania, tak żeby nasza strona internetowa była jak najbardziej funkcjonalna i intuicyjna, a korzystanie z niej było dla użytkowników czystą przyjemnością.

Badanie dot. konta Tavex ID i sklepu tavex.pl

Z tego względu zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie badania, którego celem będzie weryfikacja zadowolenia, oczekiwań i potrzeb względem konta klienta Tavex ID oraz całego sklepu internetowego, jak również zapoznanie się z pomysłami na rozwój funkcjonalności.

Kto może wziąć udział?

Badanie zostanie przeprowadzone w formie wywiadu (rozmowy). Do udziału zapraszamy każdego, kto jednocześnie:

  • przynajmniej raz dokonał u nas zakupu przez sklep internetowy;
  • posiada zarejestrowane konto Tavex ID;
  • regularnie korzysta z naszej strony.

Aby zgłosić chęć udziału należy wysłać wiadomość e-mail na adres kontakt@tavex.pl. Wiadomość powinna zostać nadana z adresu, z którym jest powiązane konto klienta w naszym sklepie internetowym. W tytule wiadomości należy wpisać „Badanie”, a w jej treści podać swoje imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz numer przynajmniej jednego zamówienia internetowego.

Zgłoszenia przyjmujemy od wtorku 4 października 2022 r. do niedzieli 9 października 2022 r. włącznie. Z puli wszystkich chętnych wybierzemy maksymalnie 10 osób, które zostaną zaproszone do rozmów. Wywiad z każdą wybraną osobą będzie trwać od 60 do 90 minut i zostanie przeprowadzony online za pomocą aplikacji Google Meet przez zewnętrzną agencję Flying Bisons – niezbędny będzie zatem dostęp do komputera oraz mikrofonu, a sam dźwięk może zostać nagrany, jednak kamera jest zbędna, gdyż obraz nie będzie rejestrowany.

Szczegółowe instrukcje dotyczące rozmowy zostaną przesłane na podany w zgłoszeniu adres e-mail, a same badania będą realizowane w indywidualnie ustalonym terminie od poniedziałku 10 października 2022 r. do piątku 14 października 2022 r. włącznie – przed badaniem skontaktujemy się z każdą wybraną osobą w celu zaproponowania dokładnej daty rozmowy, udzielenia zgody na przetwarzanie danych osobowych i przekazania klauzuli informacyjnej.

Dlaczego warto się zgłosić?

Największą wartością jest czynny udział przy wprowadzaniu nowych rozwiązań u ulubionego dealera metali szlachetnych! 😉 Doskonale rozumiemy jednak, jak cenny jest czas naszych klientów, dlatego po pozytywnym zakończeniu rozmowy każda osoba wybrana do badania otrzyma w nagrodę jednogramową sztabkę złota Tavex, której cena oscyluje obecnie w okolicach 300 zł – dzięki temu możesz od razu wzbogacić swoje portfolio!

Możesz chcieć również przeczytać