Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Tavex Katowice – nowy oddział w samym sercu Śląska!

Autorem artykułu jest Aleksandra Olbryś – opublikowano w kategorii Komunikaty dnia 22.09.2020
Cena złota (XAU-PLN)
9360,10 PLN/oz
  
- 69,30 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
110,05 PLN/oz
  
- 0,22 PLN

Od momentu wejścia na polski rynek nieustannie się rozwijamy, aby w pełni sprostać Waszym oczekiwaniom.

Nowy oddział Tavex w Polsce

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dotychczas dla wielu z Was osobista wizyta w jednym z naszych warszawskich oddziałów wiązała się z koniecznością przejechania kilkudziesięciu, a nierzadko nawet kilkuset kilometrów.

Jednocześnie często podkreślamy, że pragniemy dotrzeć do jak największej liczby inwestorów w Polsce, dlatego od 22 września 2020 roku jesteśmy obecni również w Katowicach!

Godziny otwarcia oddziału Tavex Katowice

Nasz nowy oddział zlokalizowany jest przy ul. 3 Maja 18, z wejściem od ul. Wawelskiej. Jeśli chcesz osobiście zakupić za gotówkę złoto inwestycyjne, srebro lub jedną z ponad 60 walut z całego świata, albo – po dokonaniu płatności przelewem internetowym – odebrać zamówienie złożone online, czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 oraz w soboty w godz. 10:00-18:00.

Jak dojechać do Tavex Katowice?

Oczywiście obecność w samym sercu aglomeracji śląskiej oznacza, że mieszkańcy sąsiednich miast, takich jak Bielsko-Biała, Częstochowa, Opole, Kraków, Rybnik, nie będą musieli dłużej martwić się problematyczną odległością od Warszawy – teraz będziemy praktycznie na wyciągnięcie ręki.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić trasę dojazdu za pomocą Google Maps. Możesz również skontaktować się bezpośrednio z katowickim oddziałem telefonicznie pod nr tel. 32 736 66 66.

Nowy oddział Tavex – Katowice, 3 Maja 18, Wawelska

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z listą adresów i godzin otwarcia pozostałych salonów stacjonarnych Tavex w Polsce. Jesteśmy już w Warszawie, Katowicach Gdyni, Gdańsku, Wrocławiu, Lublinie, Poznaniu, Łodzi.

Możesz chcieć również przeczytać