Stwórz nowe powiadomienie cenowe

Tavex Koneser – nowy oddział w Warszawie!

Autorem artykułu jest Aleksander – opublikowano w kategorii Komunikaty dnia 15.01.2020
Cena złota (XAU-PLN)
9370,59 PLN/oz
  
- 53,67 PLN
Cena srebra (XAG-PLN)
110,08 PLN/oz
  
- 0,05 PLN
Nowy oddział Tavex – Koneser, Praga-Północ

Od samego początku istnienia naszej firmy otwarcie i dumnie podkreślamy, że „w Tavex każdy klient jest na wagę złota”. Słowa same w sobie mogą jednak niewiele znaczyć, dlatego każdą tego typu sentencję staramy się maksymalnie popierać czynami. To oczywiście sprawia, że wszelkie nowości, zmiany czy udogodnienia, jakie okresowo wprowadzamy do oferty naszej firmy, są szczegółowo i z wyprzedzeniem planowane, z myślą o zadowoleniu wszystkich z Was – tych, bez których nasza firma po prostu by nie istniała! Przez kilka lat obecności na warszawskim rynku wymiany walut i kupna-sprzedaży złota inwestycyjnego, nasze usługi oferowaliśmy tylko i wyłącznie w jednej placówce, w centrum przy ul. Świętokrzyskiej 32. Teraz przyszedł czas na zmiany!

Pierwszym dużym krokiem w rozwoju naszej firmy było ubiegłoroczne podjęcie decyzji o wydłużeniu godzin pracy wspomnianego oddziału – od tamtej pory, w tygodniu roboczym, zamiast kończyć pracę o godzinie 19:00, byliśmy dostępni dla klientów o godzinę dłużej, aż do 20:00. To w znacznym stopniu ułatwiło nam współpracę z osobami, które do późnych godzin popołudniowych pracowały poza granicami centrum, przez co niejednokrotnie nie miały one możliwości zdążyć do nas przed zamknięciem. Dodatkowa godzina pracy naszego oddziału pozwoliła im spokojnie i bezpiecznie wracać po pracy do domu, po drodze jednak dokonując w Tavex wymiany waluty czy zakupu złota.

Do końca nie rozwiązało to jednak problemu osób pracujących i żyjących po prawej stronie Wisły, dla których dojazd do centrum, niezależnie czy prywatnym środkiem transportu, czy publicznym, ze względu na ogromny ruch komunikacyjny niejednokrotnie okazywał się udręką i wiązał się z poświęceniem znacznej ilości czasu.

To wszystko zmienia się właśnie w 2020 roku, a dokładniej 14 stycznia, wraz z historycznym otwarciem drugiego oddziału Tavex w Polsce – ponownie w Warszawie, jednak tym razem w prawej jej części!

Nowy oddział – Tavex Koneser

Od teraz każdy z klientów, który nie ma możliwości przyjechać do centrum na Świętokrzyską 32, jak również z jakiegoś powodu nie chce lub nie może skorzystać z zamówienia online, może odwiedzić nas w nowej lokalizacji, na Pradze-Północ. Oddział „Tavex Koneser” znajduje się w pasażu Centrum Praskie Koneser, położonym przy ul. Plac Konesera 10a. Po wymianę waluty, zakup metali szlachetnych lub odbiór zamówienia złożonego online, do Konesera zapraszamy od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 – 18:00.

Jak dojechać do oddziału „Tavex Koneser”?

Nasze doświadczenie na arenie międzynarodowej jako Grupa Tavex (przypomnijmy: w sektorze finansowym działamy w 9 krajach europejskich i od ponad 25 lat!) sprawia, że doskonale wiemy, iż w tak ogromnym mieście jak Warszawa, olbrzymią rolę dla biznesu odgrywa możliwie najlepsza jego lokalizacja. Zgodnie z tym starannie planujemy wybór potencjalnego miejsca na każde nasze biuro, przede wszystkim zwracając uwagę na możliwie najlepszy dojazd komunikacją miejską, która w metropoliach odgrywa kluczową rolę. Nie inaczej było w przypadku oddziału „Tavex Koneser” – Centrum Praskie Koneser to ogromny kompleks budynków mieszkalnych, biurowych i kulturalno-rozrywkowych, który znajduje się „rzut beretem” od stacji metra M2 „Metro Dworzec Wileński”. Na poniższej grafice prezentujemy, w jaki sposób przemieścić się komunikacją miejską pomiędzy naszymi placówkami – natomiast klikając w ten link na mapach Google można zobaczyć potencjalny dojazd w czasie rzeczywistym.

Mapa dojazdu – Tavex Świętokrzyska i Tavex Koneser

Dojazd samochodem

Nie lubisz jeździć komunikacją miejską lub po prostu z dostępnych środków transportu preferujesz jazdę samochodem? Świetnie się składa, ponieważ Centrum Praskie Koneser dysponuje parkingiem podziemnym, do którego wjazd i wyjazd znajdują się od ul. Białostockiej. 1000 dostępnych miejsc i – co najważniejsze – pierwsza godzina parkowania jest zupełnie za darmo!

Wakacyjny wyjazd za granicę? A może złote plany inwestycyjne i chęć zabezpieczenia majątku? Czekamy na Was w „Tavex Koneser” – najlepiej ocenianym kantorze wymiany walut w Warszawie!

Możesz chcieć również przeczytać